W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Problem .... seks a dziewczyna...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bystry
    Ocieracz
    • Jan 2006
    • 142

    Problem .... seks a dziewczyna...

    mam problem zwiazany z sexem..... mam dziewczyne lat 17 a ja 15 ona juz to robila i z tego co wiem i mi mowila to jej sie chce ale ja jestem prawiczkiem i chcial bym to zrobic ale boje sie ze moge jej nie zadowolic bo ona to robila ze starszymi od siebie o pare lat i czy moze byc tak ze moge jej nie zadowolic ?? bo zrobic to nie sztuka ale chce zeby moj 1 raz bylo wyjbisty
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #2
    ty masz 15 lat?
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • Elusia
      Świętoszek
      • Feb 2006
      • 27

      #3
      Ona wie ze jestes prawiczkiem? Mysle ze jak wie i jest w porzadku kobita to pomoze Ci sie rozluznic i podpowie co robic. I nie wierze zeby 17 -latka byla az tak dobra w lozku zebys mogl sie czuc zawstydzony. Glowa do gory Pozdrawiam

      Skomentuj

      • qwazarpl
        Świętoszek
        • Feb 2006
        • 8

        #4
        @bystry

        Starzy wyjadacze mają problemy a co dopiero 15-latek.
        Niczym się nie przejmuj tylko działaj ale uważaj żebyście czegoś nie zdziałali .... gumeczka wskazana jak bułka na śniadanie.

        Ach jak ci zazdroszcze ty 15 lat.

        Pozdro Qw

        Skomentuj

        • Bystry
          Ocieracz
          • Jan 2006
          • 142

          #5
          nom thx za pomoc a mam 15 lat a c odo laski to spoko, z nia sie 1 raz przelizałem to po 1 a po 2 gumki juz mam nawet upatrzone Durex Sensation, Select Temptations, Close Fit, Avanti. Ktoras z tych, nie szkoda mi papy na gumki a nie chce miec dziecka w tym wieku oczywisice a co do problemu to chodzi mi o t oze ona juz to robila i np ze ja moge miec mniejszego niz moji poprzednicy i np i ich penis bardziej rozszerzal wargi sromowe i ona wtedy mogla dostawac wiekszego orgazu a co do tego to mam ponad 17 cm wiec chyba nie jestem najgorszy ale nadal mam uwage co to tego
          @Edit:
          a co do tego prawiczka wie ze nim jestem i wie ze mi sie nie spieszy a jednak bym chcial sprobowac ( chciala mi dac prezent na urodziny i dla mie i dla niej )

          Skomentuj

          • romek-90-ols
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2005
            • 198

            #6
            Napisał qwazarpl
            Ach jak ci zazdroszcze ty 15 lat.
            a czego mu zazdrościsz?
            niech kaczyński urośnie
            WITAM PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE

            Skomentuj

            • qwazarpl
              Świętoszek
              • Feb 2006
              • 8

              #7
              Jak to czego ?? 15 lat..wiadomo.

              @bystry

              Nie liczy się wielkość przyrodzenia ale sztuka pierd... pamiętaj o tym.

              Sztuki masz czas się nauczyć a więc do nauki.

              QW

              Skomentuj

              • romek-90-ols
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2005
                • 198

                #8
                sory ale dalej nie czaje:/?? moze ja jakis głupi jestem (tez mam 15 lat i niewidze powodu do zazdrości-rocznikowo 16)
                niech kaczyński urośnie
                WITAM PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE

                Skomentuj

                • szyderca
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2006
                  • 200

                  #9
                  W****ia mnie słowo 'przelizałem' albo zwrot 'lizać się'! To tak gówniarskie określenie a do tego.. fuck.. jakoś zawsze w****iało mnie określenie pocałunku mianem 'lizanie się'. Nic do nikogo nie mam, żeby nie było, po prostu rzuciło mi się to w oczy i mnie ****ica strzeliła.
                  A co Ciebie, to spokojnie.. widzę, że się nieźle podjarałeś perspektywą pierwszego razu. Pozwól, że Cie trochę sprowadzę na ziemię, nie będzie 'wy****nie' jak to określiłeś. Będzie co najwyżej dobrze.. masz 15 lat, doświadczenie masz małe (wg mnie trochę za młody jesteś) więc napewno nie okażesz sie SexMasterem albo jakimś Don Juanem. Więc spokojnie, bo boje się, że się napalisz i potem tak się przejmiesz, że się s*******i wszystko. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój.. to dobrze, że Ci się nie śpieszy, fajnie, że nie jestes nabuzowanym gówniarzem z nieustanną erekcją.. tak więc co do tego jak zadowolić dziewczynę to znajdziesz rady w internecie.. ale pamiętaj też o sobie i pamiętaj, że w Twoim (młodym) wieku łatwo dać się ponieść emocjom i nerwom.. więc moja rada.. spokojnie.. a wszystko będzie fajnie
                  Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

                  Skomentuj

                  • Koloblicin
                    Ocieracz
                    • Feb 2006
                    • 136

                    #10
                    A ja myślę, że warto chwilę poczekać - to raz. A dwa - jeśli , tak jak radzi szyderca, podejdziesz do tego na spokojnie, wszystko powinno się udać. A nawet jeśli nie będzie super idealnie, to będziesz miał okazję zabrać się do tego raz jeszcze. Pierwszy raz to w gruncie rzeczy ważne przeżycie, jednak niemniej niż drugi raz (Mam na myśli oczywiście facetów, dziewczyny podchodzą do tego nieco inaczej). Jak panna jest poważna, to choćbyś wystrzelił na widok jej nagości ( )to by Cię nie odrzuciła, nie wyśmiała, a tego najwyraźniej się obawiasz. Życzę powodzenia.
                    "Mój mózg, to mój drugi ulubiony organ" (Woody Allen)

                    Skomentuj

                    • BlackPussy
                      Erotoman
                      • Jul 2005
                      • 640

                      #11
                      nie chcialabym aby moj pietnastoletni syn posuwal panienki...a co dopiero 17 latke

                      Kobieta jest jak lilia
                      subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                      ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                      Skomentuj

                      • Czarodziejka
                        Perwers
                        • Sep 2005
                        • 963

                        #12
                        ja też nie, jakos tak dziwnie mi się zrobiło jak przeczytałam ten post.

                        Skomentuj

                        • romek-90-ols
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2005
                          • 198

                          #13
                          ja chciałem naziązać do wypowiedzi szydercy.. mnie też to w****ia jak ktoś określa namiętne pocałunki mianem lizania się... to takie ***owe
                          ale Black Pussy też sie nie popisałaś -czemu nazyważ stosunek "posuwaniem sie" no bez przesady... troche powagi:p
                          niech kaczyński urośnie
                          WITAM PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE

                          Skomentuj

                          • Czarodziejka
                            Perwers
                            • Sep 2005
                            • 963

                            #14
                            no bo w tym wieku, to dzieci to robią i nie można nazwać seksu "kochaniem się"

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #15
                              a co lepiej zeby "posuwał" druga 15? Bywa... wiecie, z perspektywy czasu to kazdy jest madry ;] Cos o tym wiem

                              @romek-16-ols
                              Zobaczymy co powiedz za 2-3 lata
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              Working...