W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Niewrażliwe piersi?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wnikliwa
    Świętoszek
    • Jan 2006
    • 8

    Niewrażliwe piersi?

    Nurtuje mnie pewna sprawa..Mianowicie, gdy jestem blisko z partnerem, on mnie dotyka itd. jest mi dobrze, nawet bardzo, ale mimo to, moje sutki nie reaguja na to zbytnio.. Choć odczuwam ogólne podniecenie...
    jesli on piesci moje piersi to po jakims czasie sutki staja sie sztywne, ale nie trwa to bardzo dlugo( nigdy nie liczyłam..no ale trwa to kilka- kilkanascie minut).. hym..moze przesadzam? Ale nie wiem czy to normalne.. czy ktoś mógłby mnie oświecić?

    Może tu chodzi o moją psychikę? Gdyż mam mały kompleksik na tle mojego biustu, ale czyżby to miało aż taki wpływ?
    Dziękuję za odpowiedzi
    0statnio edytowany przez Wnikliwa; 09-02-06, 19:39.
  • Czarodziejka
    Perwers
    • Sep 2005
    • 963

    #2
    to raczej chodzi o ten Twoj kompleks.
    na początku mojego związku i pierwszych pieszczot z moim chłopakiem też nie odczuwałam przyjemności z pieszczenia moich piersi, a wynikało to nie z kompleksu, ale z tego, że się krępowałam, bo nikt nigdy mnie tam nie dotykał i się wstydziłam.
    minie ci to, zobaczysz.
    teraz to chwilka, kilka sekund i już moje sutki są twarde.

    Skomentuj

    • Elusia
      Świętoszek
      • Feb 2006
      • 27

      #3
      Nie koniecznie musi to wynikac z kompleksu. Mi pieszczenie piersi sprawia wielka przyjemnosc, ale sutki raz mi twardnieja raz nie. Sama nie wiem od czego to zalezy. Czasami jestem naprawde bardzo mocno pobudzona, a sutki wcale nie sa twarde. Takze mysle ze nie masz sie czym przejmowac.

      Pozdrawiam

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        A szkoda - ja kocham twardniejace sutki Ale czy to az tak ważne? Olej to i tyle - gorzej jakbys byla sucha, a tak to zycze poprostu dobrej zabawy.
        A o kompleksach zapomnij - facet je lubi / polubi chociazby dlatego ze "sa jego"
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Wnikliwa
          Świętoszek
          • Jan 2006
          • 8

          #5
          Dzięki...bo myślałam, że ze mną naprawdę jest coś nie tak...
          A swoją drogą, czy wielkość piersi jest aż tak ważna?

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            Jest wazna ale nei w sensie o ktorym myslisz. Tzn duze nie zawsze znaczy dobre. Wiekszosc forumowiczow, jakby wynikalo ze stosownych ankiet, woli rozmiary sporotowe.
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • BlackPussy
              Erotoman
              • Jul 2005
              • 640

              #7
              tez tak mialam na poczatku...pieszczoty piersi w ogole mnie nie ruszaly a wrecz irytowaly. Bylam podniecona ale to mnie draznilo. Przeszlo z czasem w miare poszerzania granic prywatności

              Kobieta jest jak lilia
              subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

              ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

              Skomentuj

              • MyszkaZ
                Erotoman
                • Dec 2005
                • 535

                #8
                Kiedys mialam podobnie jak Black Pussy, tyle ze nie irytowalo mnie to, tylko po prostu nie dawalo najmniejszych rezultatow - rownie dobrze facet mogl glaskac mnie po kolanie Choc sutki twardnialy, to w ogole nic w zwiazku z pieszczotami nie czulam.
                Teraz jest zupelnie inaczej, ale minelo juz wiele czasu od kiedu zaczynalam, wiec po prostu moje cialo nauczylo sie na to reagowac

                A co do rozmiaru piersi, to uwierz mi - gdyby mial Cie zdyskryminowac w jego oczach, to staloby sie to, zanim bys sie spostrzegla - przeciez tego nie da sie ukryc i facet wzial Cie z tym, co masz
                Even though she seems so high
                He knows that she can't fly
                and when she falls out of the sky
                He'll be standing by

                Skomentuj

                • Kasia21
                  Świętoszek
                  • Dec 2005
                  • 34

                  #9
                  A ja mam inny problem, może nawet i podobny. Moje piersi nie są w ogóle wrażliwe, tzn. nie sprawia mi przyjemności jak mój Misiek ich dotyka. Dla mnie moje piersi są chyba tylko, zeby na nie popatrzec. Niestety

                  Skomentuj

                  • Niki
                    Ocieracz
                    • Nov 2005
                    • 109

                    #10
                    a ja nie wiem kiedy twardnieja a kiedy nie na poczatku jak sie calujemy napenwo pozniej zapominam o calym swiecie i nie wiem ... i nie kazdy chlopak potrafi dobrze sie za nie zabrac... mam porownanie tylko na 3 osobnikach z marsa, jeden zaslugiwal na złoty medal!

                    Kasia21 - ale ja tez malo czuje jesli nie podgryza mi lekko sutkow... jak podgryza to dopiero mmmmmmmmmmm ....
                    0statnio edytowany przez sister_lu; 25-05-09, 00:15.

                    Skomentuj

                    • loloitaa
                      Świętoszek
                      • Dec 2005
                      • 30

                      #11
                      a to jak lubicie jak wasz partner dotyka waszych piersi czy wolicie jak caluje je i przygyza czy jak piesci rekoma

                      Skomentuj

                      • MyszkaZ
                        Erotoman
                        • Dec 2005
                        • 535

                        #12
                        Dotyka, piesci, caluje, gryzie, sciska - wszystko to sprawia przyjemnosc, zalezy jednak w moim przypadku od dnia i wrazliwosci, bo czasem zbyt intensywne pieszczenie potrafi mi sprawic bol (np. przed okresem).
                        Even though she seems so high
                        He knows that she can't fly
                        and when she falls out of the sky
                        He'll be standing by

                        Skomentuj

                        Working...