W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

WYTRYSK? czy cos innego?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mlody1
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 10

    WYTRYSK? czy cos innego?

    hej , mam pewien problem. Mam dziewczyne juz jakis czas, i gdy tylko zaczynamy sie całowac ,przytulac albo dotykac (nie uprawiamy sexu.) to wszystko jest jeszcze przed nami.ale ja chyba bardzo sie podniecam przy niej . moj penis staje i wydziela sie z niego nawet sporo jakiegos sluzu, to nie jest wytrysk raczej ale to bardzo mnie krepuje i czesto uzywam chusteczek w gaciach zeby nie przebilo na zewnatrz bo to kicha. czy to normalne?macie takie cos? co z tym robic?i czy moja dziewczyna to zrozumie? czekam na szczere odpowiedzi.
  • Szlajfka
    Perwers
    • Oct 2005
    • 1057

    #2
    To co Ci się wydziela to śluz przedejakulacyjny. Chyba zdecydowana większość facetów tak ma, a świadczy to o Twoim dużym podnieceniu. Mój mężczyzna np. wydzielał bardzo dużo tego śluzu na początku znajomości, teraz trochę mniej. Mi osobiście to nie przeszkadza, a nawet cieszy, bo wiem, że go podniecam i mu się podobam
    Nadzieja umiera ostatnia....

    Skomentuj

    • mlody1
      Świętoszek
      • Feb 2006
      • 10

      #3
      ok rozumiem , ale jak na pocaztku na to zareagowalas? czy jak np. wsadzalas mu reke w majtki (sorki jesli urazilem) to nie czulas obrzydzenia, co robilas jak mialas mokra reke ,czy to bardzo krepujace? czy zmniejszenie ilosci zalezy od czasu,to znaczy im dlzuej z nim jestes wydziela sie tego coraz mniej? a czy dziewczyny tez moga miec tak mokro? a jak moja nie ma mokro to znaczy ze ja nie podniecam/..pozdrawiam.

      Skomentuj

      • Luk
        Erotoman
        • Feb 2006
        • 427

        #4
        Napisał mlody1
        a czy dziewczyny tez moga miec tak mokro?
        czleniu troche teorii nabierz zanim sie praktyki wezmiesz
        a najlepiej skoncz najpierw te 18 lat

        Skomentuj

        • mlody1
          Świętoszek
          • Feb 2006
          • 10

          #5
          synku nie wypowiadaj sie , wiem ze moga miec mokro , pytam sie tylko czy az tak obficie . jak nie masz nic do napisania to nie pisz.

          Skomentuj

          • Czarodziejka
            Perwers
            • Sep 2005
            • 963

            #6
            ja mam zawsze mokro strasznie. to normalne.

            Skomentuj

            • Luk
              Erotoman
              • Feb 2006
              • 427

              #7
              Napisał mlody1
              synku nie wypowiadaj sie , wiem ze moga miec mokro , pytam sie tylko czy az tak obficie . jak nie masz nic do napisania to nie pisz.
              nie nazywaj mnie synkiem, bo pewnie jesli juz to ja molbym Ciebie nim nazywac, a jak wiesz ze moga miec mokro to po co sie pytasz?

              I mam wazna rzecz do napisania - moim zdaniem jeszcze za wczesnie dla Ciebie sie seksic

              Skomentuj

              • mlody1
                Świętoszek
                • Feb 2006
                • 10

                #8
                nie pisz juz nic w tym temacie ,bo nic do niego nie wnosisz. Ja mam problem i probuje sie cos o tym dowiedziec. mam 19 lat , a "seksic" narazie sie nie chce . Jak nie rozumiesz prostych pytan to sie nie wypowiadaj.Nie wiem czemu sie czepiasz i piszesz cos o seksie jak ja nawet o tym nie wspomnialem , zauwaz ze temat jest inny. I niby dlaczego za wczesnie? chciales mi pojechac ze niby jestem gówniarz? czy pisales to z przestrogi? Moze nie potrzebnie sie pytalem jak to jest u dziewczyn ale wolalem byc pewnym i uslyszec to od jakiejs.

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #9
                  ... to gdzies ty sie uchowal ze majac 9 lat nie wiesz takich podstawowych rzeczy
                  ...?
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • mlody1
                    Świętoszek
                    • Feb 2006
                    • 10

                    #10
                    ludzie piszcie o tym co jest w temacie , nie czepiaj sie mnie za słowka, bo zle to popoartu napisałem ; / .

                    Skomentuj

                    • Szlajfka
                      Perwers
                      • Oct 2005
                      • 1057

                      #11
                      Napisał mlody1
                      ok rozumiem , ale jak na pocaztku na to zareagowalas? czy jak np. wsadzalas mu reke w majtki (sorki jesli urazilem) to nie czulas obrzydzenia, co robilas jak mialas mokra reke ,czy to bardzo krepujace? czy zmniejszenie ilosci zalezy od czasu,to znaczy im dlzuej z nim jestes wydziela sie tego coraz mniej? a czy dziewczyny tez moga miec tak mokro? a jak moja nie ma mokro to znaczy ze ja nie podniecam/..pozdrawiam.
                      Nie przeszkadzało mi to, bo uznałam to za normę, sama dopiero nabierałam doświadczenia. Bardziej on się krępował niż ja czasem jak jest tego za dużo to można wytrzeć w chusteczkę. Zresztą ja też wydzielam całkiem sporo soczków, czasem wystarczająco dużo, żeby majtki stały się mocno wilgotne jeśli oczywiście mam je akurat na sobie Ale mokro czy nie to nie jest taki 100% wyznacznik podniecenia, czasem przy takim samym podnieceniu cipka jest bardzo wilgotna a czasem mniej
                      Nadzieja umiera ostatnia....

                      Skomentuj

                      • szyderca
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jan 2006
                        • 200

                        #12
                        Masz 19 lat a pytasz o takie podstawy, które znają już gimnazjaliści (niestety:/) gdzieś Ty żył do tej pory? W stodole? Ten śluz to zwykła sprawa, znaczy, że jesteś zdrowy. Dziewczyna równiez w chwili podniecenia jest mokra, więc chyba ją podniecasz. Z tego co mówi moja kobieta to kręci ją kiedy widzi u mnie czasem plamkę na spodniach to znaczy, że mnie ona podnieca (a to chyba dobrze). Nie będzie to żadna 'kicha' a ona będzie miała satysfakcję z tego, że Cię nakręciła. Bez urazy ale.. jeśli nie rozumiesz takich spraw to może poczytaj sobie.. 'Bravo' na poczatek i nie oburzaj się tak na wypowiedzi innych! Bez urazy.. ale sam zrozum, że Twoje pytanie było na poziomie czternastolatka..
                        Więc obie główki do góry i powodzenia
                        Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

                        Skomentuj

                        • Czarodziejka
                          Perwers
                          • Sep 2005
                          • 963

                          #13
                          sorki, dajcie jemy spokój.

                          Skomentuj

                          • mlody1
                            Świętoszek
                            • Feb 2006
                            • 10

                            #14
                            nie interesuje mnie na jakim poziomie sa pytania , podobno to jest forum ktore moze pomoc , wy mozecie pomoc , wiec chcialem sie czegos dowiedziec . Otoz drogi szyderco sa ludzie ktorych interesuja takie sprawy za młodu, mnie to nie interesowało i ani w szkole , ani wsrod znajomych i przyjaciol nie moglem sie niczego dowiedziec. Mam znajomych ktorzy siedza tylko w domu ,wiec nie wysmiewaj sie bo liczylem na milsze komentarze.

                            Skomentuj

                            • szyderca
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2006
                              • 200

                              #15
                              Ja się nie wyśmiewam, bo tu nie ma się z czego śmiać. Raczej dziwie się po prostu Twojej niewiedzy. Jak dla mnie to takie rzeczy w wieku lat 19 się wie i tyle. Nie wiem wśród jakich ludzi się obracasz ale to chyba jakiś zamkniety krąg. Ale nieistotne. Zgodzę się z Tobą, że to forum, które może pomóc. Ale to tak jakbyś wszedł na forum o piłce nożnej i zapytał się 'kiedy jest spalony?' Zrozum, ja się nie wyśmiewam, skoro nie miałeś dojścia do takich informacji, Twoja strata, ale jest to dla mnie z lekka zaskakujące. Więc proszę, nie dziw się memu zdziwieniu. A komentarze, jak to komentarze, są łagodniejsze i ostrzejsze nie bierz tego tak do siebie. Może zasięgnij najpierw rady w książce jakiejś albo na stronie www.durex.pl Jest tam BAAAAARDZO wiele przydatnych rzeczy i wierz mi.. nauczysz sie naprawdę dużo moja rada, poczytaj to sobie.. znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań
                              Pozdrawiam
                              Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

                              Skomentuj

                              Working...