W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Ahh ta długość stosunku

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sebaa
    Świętoszek
    • Oct 2012
    • 3

    Ahh ta długość stosunku

    Witam

    Proszę powiedzcie mi co mam robić?

    Jakie są sposoby aby stosunek był dłuższy. Co to za przyjemność z 10min sexu? Proszę was o byle jakie proady, tricki, sposoby cokolwiek. Wiem że pewnie takich tematów było od ... ale chce jak najświeższe informacje prosto kierowane do mnie, a nie wyłapywać konteksty.

    Pozdrawiam i błagam o pomoc
  • noremorse
    Świętoszek
    • Oct 2012
    • 28

    #2
    10min i Ci mało? Niektórzy by chcieli wytrzymać chociaż połowę takiego dystansu. Ja zawsze 'jadę' na 2 razy - pierwszy orgazm mam zazwyczaj szybki, za drugim razem mogę bez problemu zadowolić partnerkę, nie martwiąc się o mój zbyt wczesny finisz. Może warto spróbować?

    Druga opcja jest taka, gdy czuję, że zbliżam się do końca w pozycji misjonarskiej, wyciągam penisa i zaczynam 'ślizgać się' na łechtaczce, dla mnie doznania są w sumie nikłe i mogę chwile ochłonąć, a dla partnerki to niebo

    Skomentuj

    • breathed
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2005
      • 269

      #3
      poćwicz i zobacz w jakiej sytuacji masz mniejsze doznania. Ja na ten przykład dobijam do końca i wychodzę tylko do połowy. Wtedy mogę działać i godzinę, ale brak mi kondycji i kończę wcześniej Z kolei partnerka lubi tak głęboko

      Skomentuj

      • Greedo
        Banned
        • Dec 2006
        • 1657

        #4
        Zimna głowa to klucz do sukcesu dymaj świadomie, metodycznie, bez emocji

        Tylko jest jeden minus, taki seks nie ma w sobie nic z magii , ale jak będziesz dobrze udawał to partnerka się nie zorientuje

        Skomentuj

        Working...