W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mial ktos cos podobnego ?? WAZNE

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jeefo
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 31

    Mial ktos cos podobnego ?? WAZNE

    Witam dzis uprawialismu sex z moja dziewczna i po wszystkim jak ja skonczylem jeszcze w srodku (byla guma i zaraz wyciaglem bez wkladania jeszcze raz i wogole) poczulem przy koncu przezerwatywy jakby sie cos wydostalo ze srodka chyba i bylo tego troche na prezerwatywie tak do polowy a koncowka juz byla sucha Nie wiem czy to moje czy jej ????
    Ale ja podejrzewam ze bylo tak ze nasienie nie mialo sie gdzie zmiesciac to je troche "wycislo" i potem troche zlalo po gumie i dlatego bylo mokra jesli to moje !! Sprawdzalem guma nie byla nigdzie peknieta napewno
    Pozniej ona sie jeszcze tam dokladnie umyla mydlem bo jej kazalem dla pewnosci
    Co o tym myslicie mial ktos podobny przypadek ???
  • black_rider
    Ocieracz
    • Nov 2005
    • 129

    #2
    z tego opisu trudno wywnioskwoac cokolwiek i tak juz po ptokach wiec bądzcie dobrej mysli ehh a nie wiedzialem ze mydlo ma wlasciwosci antykoncepcyjne

    Skomentuj

    • Anfernee24
      Ocieracz
      • Nov 2005
      • 116

      #3
      NO dobre dobre... ale kobiece soczki sa czasami podobne do spermy, wiec to moze to...
      Ale i tak lepiej tescik zrobic

      Skomentuj

      • Jeefo
        Świętoszek
        • Aug 2005
        • 31

        #4
        A tam od razu tescik nie da sie wczesniej niz jak po tygodniu a pozatym nie mam zamiaru wydawac kasy na jakis tescik bo po co mi to !!!?? Mi sie wydaje ze do niczego nie doszlo i nic sie do srodka nie dostalo bo bylem bardzo ostrozny i jej tak samo A testy nic nie daja tylko odpowiedz a to samo da poczekanie na okres ) ktory napewno bedzie

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5253

          #5
          Mydłem??
          Chłopie, takie rzeczy się robi ludwikiem! Mydło nic nie da, jest już pewnie za późno - zacznij składać pieniążki na pieluszki dla malucha :]

          ...

          a tak już na poważnie - nic tylko pogratulować wilgotności partnerki Jak na moje oko, nie ma się co przejmować sytuacją.

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • Enea
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1010

            #6
            Mydlo wszystko wymyje nawet uszy i szyje mydlo mydlo pachnace jak kwiatki na lace... hehe Jeefo brawo za inwencje tworcza !!!

            Skomentuj

            • Jeefo
              Świętoszek
              • Aug 2005
              • 31

              #7
              Raine dzieki za to co mi napisales )) tez mysle ze to nic powaznego i nie maq sie czym przejmowac )

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5253

                #8
                Nie ma sprawy.
                Powiem Ci, że sam też miewałem podobne sytuacje - gumka po wyciągnięciu była mokra od śluzu, ale nie było na niej żadnych uszkodzeń. Najwyraźniej bardzo mocno działasz na swoją kobietkę i nie obijasz się w łóżku

                Pozdro

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • Jeefo
                  Świętoszek
                  • Aug 2005
                  • 31

                  #9
                  No dzieki za te komplementy P heh staram sie nie obijac ) i pracowac na wspolna przyjemność ))) jeszcze raz dzieki uspokoiles mnie i dodales pewnosci pozdro

                  Skomentuj

                  • lewy_87
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2005
                    • 242

                    #10
                    sluz ma to do siebie ze bardzo szybko wysycha a jesli nie za szybko to jest to sperma

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Napisał lewy_87
                      sluz ma to do siebie ze bardzo szybko wysycha a jesli nie za szybko to jest to sperma
                      Mi sie widzi, że jest dokładnie na odwrót.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • Stopa
                        Wspomógł BT
                        • Aug 2005
                        • 42

                        #12
                        Podobno mozna jeszcze sie podmyc sokiem z kiszonej kapusty tez jest ok a jak guma cala to co sie martwisz i jak sluz na gumi to znaczy ze babie bylo super to tylko oznacza ze ja zaspokoiles i to wszystko
                        There are more things in Heaven and Earth,
                        Than are dreamt of in your philosophy.

                        Shakespeare

                        Skomentuj

                        Working...