W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Libido po tabletkach anty. Dla Pań.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • niewyżyty
    Świętoszek
    • Jun 2011
    • 27

    Libido po tabletkach anty. Dla Pań.

    Witam.
    Moja dziewczyna zaczęła stosować po raz pierwszy tabletki antykoncepcyjne Lesinelle. Teraz jest w trakcie tygodniowej przerwy i następne opakowanie ma zacząć w piątek.

    Podczas zażywania tabletek żadnych poważnych skutków ubocznych nie było, ale jest jeden- LIBIDO SPADŁO JEJ DO ZERA ! A nawet jest na minusie... Przez cały okres stosowania tabletek kochaliśmy się tylko RAZ ! Z nimfomanki zamieniał się w jakąś siostrę zakonną...

    I pytania moje są takie:
    1) Czy któraś z Pań też tak miała ?
    2) Jak sobie z tym radziłyście ? Jakieś sposoby, preparaty skuteczne stosowane przez was ?
    3) czy jeśli wykupi kolejna paczkę i zacznie ją zażywać to ten efekt uboczny ( czyli kompletny brak libido ) zniknie i wróci do poprzedniego poziomu ?
  • Betina
    Erotoman
    • Mar 2011
    • 596

    #2
    Kazik dobrze mówi. Można poczekać, może libido się ustabilizuje po kolejnym listku tabletek. Jeśli nie, to znak, że te tabletki nie pasują i trzeba zmienić na inne.
    "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

    Skomentuj

    • maximus
      Świntuszek
      • Mar 2006
      • 71

      #3
      Zależy od tabletek. U nas libido obniżyło się dość znacznie głównie Jej a przez to i mnie szlak trafiał że można się kochać bez stresów ale jednak nie można bo taki wymuszony seks to porażka. Dlatego po odstawieniu tabletek (Novoyete) sytuacja diametralnie się poprawiła. Cusz nie można mieć wszystkiego.

      Skomentuj

      • maximus
        Świntuszek
        • Mar 2006
        • 71

        #4
        Po jej niechęci do seksu zmniejsza się libido. Efekt domina wszystko się pie....sypało.

        Skomentuj

        • Malinka_a
          Perwers
          • Feb 2011
          • 1219

          #5
          1. miałam.
          2. zmieniłam antykoncepcję.
          3. może tak, może nie. warto sprawdzić, bo może organizm musi sie jeszcze dostosować, a jak nie, to iśc do ginekologa i opowiedzieć mu o problemie. powinien zapisać coś innego.
          widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
          jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
          bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

          Skomentuj

          • VictoriiA
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 683

            #6
            ja lecę na novynette i libido to mi chyba tylko wzrosło ( ale może to wynika z tego, że teraz czuję się pewniej szarżując w łóżku )
            The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

            Skomentuj

            • niewyżyty
              Świętoszek
              • Jun 2011
              • 27

              #7
              Dziękuję bardzo za odpowiedzi

              Decyzję pozostawię dziewczynie czy jeszcze te jedno opakowanie wykupi czy zmieni na inne.

              Jeśli jeszcze któraś z Pań ma jakieś doświadczenia związane z libido po tabletkach anty to bardzo bym prosił o zamieszczenie ich w tym temacie

              Skomentuj

              • Anu sia
                Świntuszek
                • Jan 2012
                • 50

                #8
                Ja uzywam plastry Evra. Pierwszego dnia mialam tylko bol glowy.
                Libido mi po nich podskoczylo nie przytylam i nie mialam innych skuytkow ubocznych. Tak samo bylo z moimi kolezankami ktore je uzywaja. Sa dosc drogie ale wygodniejsze w stosowaniu i wszyscy ktorych znam co sie przezucili z tabletek na plstry sa zadowoleni

                Skomentuj

                • niewyżyty
                  Świętoszek
                  • Jun 2011
                  • 27

                  #9
                  Hmmm... Plastry raczej wygodniejsze nie są bo trzeba uważać pod prysznicem, przy zmianie ubrań itp. A poza tym mają mniejszą skuteczność ;p

                  Skomentuj

                  • Anu sia
                    Świntuszek
                    • Jan 2012
                    • 50

                    #10
                    wcale nie maja mniejszej skutecznosci... Sa bezpieczniejsze bo nie powoduja zatorow zylnych co sie moze zdazyc przy tabletkach. Pozatym ja biore prysznic, kompie sie w wannie, chodze na basen i nigdy mi sie nie odkleil wgl zapominam ze go mam na sobie. Ewentualnie to rogi mi sie odkejaja... Nic poza tym...

                    Skomentuj

                    Working...