W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Problem z małą:(

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BlackPussy
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 640

    Problem z małą:(

    Jestem z moim facetem od trzech lat. Jest nam bardzo dobrze we wszystkich sferach zycia. Od paru miesiecy neka mnie pewien problem. Podczas stosunku odczuwam bol(podobny do bolu pecherza moczowego gdy jest pelny). Wydaje mi sie, ze musze sie wysikac jednak to tylko zludzienie, bo po wszystkim nie moge uronic ani kropli. Bylam ostatnio u lekarza ktory wykluczyl jakiekakolwiek infekcje, przepisal mi tabletki ziolowe i na tym zakonczyl swoja lekarska powinnosc. Chodzi o to , ze jestem prawidlowo nawilzona i nie stresuje sie przy moim ukochanym...jest dla mnie najwiekszym skarbem. Ostatnio podczas pieszczot zauwazylam ze odczuwam ten sam bol gdy dotyka palcami wejscia do mojej bozenki(tam gdzie kiedys znajdowala sie blonka). Ale czemu boli jak nigdy nie bolalo. Pomozcie!!

    Kobieta jest jak lilia
    subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

    ale przyjdzie osioł i ją zeżre.
  • ramka
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 181

    #2
    moze ostantimi czasy za czesto sie kochacie ?
    jesli nie to tylko wizytye u ginekologa proponuje
    Somethin' about us I've got to say, somethin' is between us anyway

    Skomentuj

    • Yon
      Świntuszek
      • Aug 2005
      • 58

      #3
      Napisał BlackPussy
      Bylam ostatnio u lekarza ktory wykluczyl jakiekakolwiek infekcje, przepisal mi tabletki ziolowe i na tym zakonczyl swoja lekarska powinnosc.
      Pewnie dla niego to rutyna, wybierz sie do innego lekarza, a moze faktycznie za czesto sie kochacie.
      0statnio edytowany przez Yon; 12-12-05, 19:56.
      Chciałbym oddać ci to co dla mnie ma sens, ale oddałbym ci ciebie..

      Skomentuj

      • BlackPussy
        Erotoman
        • Jul 2005
        • 640

        #4
        kochamy sie za rzadko jak juz mam byc szczera

        Kobieta jest jak lilia
        subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

        ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Trzeba zmienić lekarza po prostu.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • lewy_87
            Seksualnie Niewyżyty
            • Sep 2005
            • 242

            #6
            hmmmm nie wiem cz to cos zmieni ale kiedys swego czasu tez tak mialem ale to jak jeszcze nie wspolzylem z kobieta bylo cos takiego ze masturbacja szybciutka pozniej szedlem siusiu i jakies 10minut pozniej musialem jeszcze raz masturbacja i wtedy bylo takie glupie uczucie ze sei chce sikac tak ze nie mozna juz wytrzymac i ze trzeba isc ale jak sie szlo to lipa 3kropelki i koniec jak sie trzymalo mocz to bylo uczucie ze sie chce a jak sie nie trzymalo to lecialo malo ale lecialo po 15-20 minutach przechodzilo takie akcje mialem czesto i zawsze jak cos to pod wieczor lipa byla c***owe uczucie nigdzie z tym do zadnego lekarza nie szedlem bo jakos nie widzialem w tym problemu... a od jakichs 2 lat tego juz nie mam

            jest pewien problem ja jestem chlopcem

            Skomentuj

            • BlackPussy
              Erotoman
              • Jul 2005
              • 640

              #7
              hehe A ja mam duzy problem. Dobrze ze moj facet bardzo szybko rozpoznaje ze sprawia mi bol. Jest to dla mnie straszne bo kochamy sie strasznie rzadko a jak juz mamy okazje to nie wychodzi

              Kobieta jest jak lilia
              subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

              ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

              Skomentuj

              • Truskaweczka
                Świętoszek
                • Dec 2005
                • 2

                #8
                idź do innego lekarza!!!dobrze radzę

                Skomentuj

                Working...