W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ból pod językiem.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alsko
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 2

    Ból pod językiem.

    Robiłem wczoraj minetkę mojej dziewczynie i dzisiaj boli mnie wiązadełko pod językiem. Miał ktoś do czynienia z takim problemem ?
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #2
    Jasne!

    Eeee więcej pytań nie zadałeś więc...

    Skomentuj

    • brkt
      Erotoman
      • Dec 2011
      • 714

      #3
      Napisał Alsko
      Robiłem wczoraj minetkę mojej dziewczynie i dzisiaj boli mnie wiązadełko pod językiem. Miał ktoś do czynienia z takim problemem ?
      tylko więzadełko? bo może jest to niefortunnie umiejscowiona pleśniawka? nie łączyłbym wprawdzie minety z jej powstaniem raczej może to być nieszczęśliwy zbieg okoliczności
      generator losowych mądrości

      Skomentuj

      • Lilith.
        Erotoman
        • Feb 2010
        • 439

        #4
        Też kiedyś tak miałam (choć co prawda z innego powodu ). Poczekaj dwa dni, nie wymac*** w tym czasie językiem, powinno samo przejść.
        Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

        Skomentuj

        • Alsko
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 2

          #5
          Ból prawie mi przeszedł , ale teraz jest nowa mowinka , teraz boli moją partnerkę .

          Skomentuj

          • znowuzapilem
            SeksMistrz
            • Nov 2010
            • 3555

            #6
            Jak pójdziesz na siłownie i dobijesz bica bez dobrej rozgrzewki to też będzie Cie boleć na drugi dzień
            Pytanie tylko dlaczego Twoja kobieta tak ma..
            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

            Skomentuj

            • Danny8
              Świntuszek
              • Aug 2009
              • 86

              #7
              hah, też tak mam często po robieniu minetki nic nadzwyczajnego. Słodki ból przypominający mi o przyjemności którą obdarzyłem moją kobietę

              Skomentuj

              Working...