W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Kreatyna a seks?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HeaveN
    Ocieracz
    • Apr 2005
    • 175

    Kreatyna a seks?

    Czy kreatyna (w jakiej kolwiek formie, mono di tri) ma jakis wplyw na sex, problemy sexualne szczegolnie chodzi mi o wczesny wyrysk?
  • tjeN
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2005
    • 201

    #2
    Kreatyna to same węglowodany więc wątpie żeby był jakiś związek z przedwczesnym wytryskiem. Sam brałem kreatyne i nic takiego niezauważyłem.

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5258

      #3
      Wątpię.
      Czy np. po paru RedBullach będziesz mocniejszy w łóżku?

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • jerry
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 34

        #4
        heaven spokojnie mozesz brac kreatynke i uprawiac sex czy reczna forme : nic ci sie nie stanie przeczytaj sobie troszke na www.sfd.pl tam wszystko pisze narka

        Skomentuj

        • HeaveN
          Ocieracz
          • Apr 2005
          • 175

          #5
          A mi sie to jednak wydaje problemem. Kreatyne biore i bralem juz pare cykli wczesniej, i nie jestem pewny ale w tym momencie i wczesniej chyba tez mam wieksze problemy z wytryskiem (problem mialem kiedys, teraz powraca od czasu do czasu, chyba wlasnie jak biore kreatyne).
          Wiadomo kreatyna zwieksza ilosc plynow w organizmie i pomaga zamienic energie w formie ATP w komorkach miesnowych w energie ruchowa itd.
          Ale to ze zwiekszona iloscia plynow troche mnie niepokoi, czy to moze miec jakies znaczenie? moze mi sie ogromne ilosci spermy produkuja
          Albo mi sie poprostu miesien PC rozluzowal znowu pracuje nad tym

          Skomentuj

          • Stopa
            Wspomógł BT
            • Aug 2005
            • 42

            #6
            Jak bralem kreatyne to zawsze mialem wieksza ochote na sex i nigdy nie mialem problemow
            There are more things in Heaven and Earth,
            Than are dreamt of in your philosophy.

            Shakespeare

            Skomentuj

            Working...