W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak jej pomoc zeby polykala???

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szumi
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 6

    Jak jej pomoc zeby polykala???

    Witam, Moja kobietka nalezy do tych pan co to chocby bardzo chcialy to nie moga przelknac... zastanawiam sie czy sa jakies sprawdzone metody, czy mozna jakos jej pomoc zeby sie przelamala... bo Ona by bardzo chciala
  • Semia
    Świntuszek
    • Aug 2011
    • 85

    #2
    Ale co to znaczy, że nie może? Nie potrafi przełykać?

    Skomentuj

    • szumi
      Świętoszek
      • Aug 2011
      • 6

      #3
      nie przelknie bo ma cofke, pytalem kiedys czy moge jej sie tylko zlac do ust a potem ona to wypluje... ale tez nie, mowi ze nie moze nawet poczuc spermy w ustach bo zaraz ma cofke.

      Skomentuj

      • Danny8
        Świntuszek
        • Aug 2009
        • 86

        #4
        Moja dziewczyna nie lubi momentu wytrysku w ustach, kiedy sperma strzela jej w gardło. Sama sperma nie jest dla niej problemem.

        Skomentuj

        • snb_girl
          Banned
          • Oct 2010
          • 213

          #5
          wkładasz głęboko w gardło, tryskasz a ona nawet nie poczuje smaku spermy na swoich wysublimowanych kubkach smakowych

          Skomentuj

          • Semia
            Świntuszek
            • Aug 2011
            • 85

            #6
            snb dobrze gada, jak kończysz warto włożyć penisa dość głęboko wtedy w ogóle nie czuć spermy

            Skomentuj

            • snb_girl
              Banned
              • Oct 2010
              • 213

              #7
              to ironiczne bylo szybciej dziewczyna się udusi jak jej zaleje gardło, biorąc pod uwagę, że ma takie 'cofki'.. bo to pewnie nie o smak chodzi, tylko o sam fakt, że ma spermę w buzi i ma ją połknąć.

              Skomentuj

              • Semia
                Świntuszek
                • Aug 2011
                • 85

                #8
                snb - a ja mówię całkowicie serio, bo z tego co widać sam penis w ustach nie jest problemem tylko smak spermy. I nie wiem dlaczego miałaby się dusić, przecież człowiek automatycznie sam przełyka, poza tym nie chodzi tutaj o niespodziewane przytrzymanie głębiej penisa w partnerce tylko porozmawianie wcześniej o tym i spróbowanie.

                Nie musi jej przecież całego penisa aż po same migdałki wpychać, tylko do głębokości takiej żeby nie kończyć na całym języku

                Skomentuj

                • Semia
                  Świntuszek
                  • Aug 2011
                  • 85

                  #9
                  Przecież napisał, że nie chce jej zmuszać tylko, że ona sama by chciała, ale nie potrafi ...

                  Skomentuj

                  • Gargulec
                    Świntuszek
                    • Aug 2011
                    • 71

                    #10
                    Skoro on chce i ona chce, to motyw emocjonalny jest zamknięty, pozostaje technika. Jeśli twoja dziewczyna umie wziąć penisa w gardło to spróbujcie tak, że dochodząc powiesz jej, że kończysz i niech go włoży głeboko. Kubki smakowe do przełyku nie sięgają

                    A co do smaku to zjedz trochę ananasa dzień wcześniej - może jej zasmakuje
                    Życie ssie! Ale od ciebie zależy, czy będzie łykać

                    Skomentuj

                    • szumi
                      Świętoszek
                      • Aug 2011
                      • 6

                      #11
                      Napisał Chica
                      Chcesz zmusic do łykania dziewczynę, której się chce rzygać jak poczuje Twoją spermę? Nieładnie. A sam próbowałeś jak smakuje?
                      Wlasnie chodzi o to ze ja jej nie chce do niczego zmuszac, to nie byloby przyjemne gdybym czul ze ona robi to na sile. Przyjemne jest wtedy gdy jej jest przyjemnie. I nie probowalem bo nie sprobuje niczego swojego. Ja generalnie nie mam problemu z jej sokami, choc wole ja zaczac lizac gdy jeszcze nie jest bardzo podniecona to znaczy gdy jeszcze jest sucha. Bo czasem gdy jest mokra, obficie mokra i wtedy tak odrazu wskocze na gleboka wode to tez mam moment ze mnie zatyka przy przelykaniu jej sokow, a gdy to robie od chwili gdy zaczyna sie podniecec... zero cisnienia, moze sie z niej wrecz lac do moich ust i jest za****scie. Mnie to sprawia przyjemnosc tym bardziej gdy widze co sie z nie wtedy dzieje. I chodzi mi raczej to, jak rozkminic to w ten sposob. Wiem ze podobno jedzenie warzyw i owocow poprawia smak... ale tu nie tylko o smak chodzi

                      Skomentuj

                      • szumi
                        Świętoszek
                        • Aug 2011
                        • 6

                        #12
                        Napisał Gargulec
                        Jeśli twoja dziewczyna umie wziąć penisa w gardło to spróbujcie tak, że dochodząc powiesz jej, że kończysz i niech go włoży głeboko. Kubki smakowe do przełyku nie sięgają
                        no tego jeszcze nie rozkminialismy... nie ma jej teraz przy mnie to nie dowiem sie narazie czy wsadzi go sobie az tak gleboko ale napewno poprobujemy. Jakies wskazowki jak ona ma to zrobic czy jak ja jej mam go podac???

                        Skomentuj

                        • Semia
                          Świntuszek
                          • Aug 2011
                          • 85

                          #13
                          niech sama go po prostu weźmie najgłębiej jak potrafi, gdy będziesz kończył

                          Skomentuj

                          • Gargulec
                            Świntuszek
                            • Aug 2011
                            • 71

                            #14
                            Najłatwiej chyba będzie, jesli będzie klęczała przed tobą (który facet tego nie lubi? i pod koniec niech weźmie wdech, odchyli głowę do tyłu i rozluźni gardło a ty opuść penisa do środka podtrzymując jej głowę (bo inaczej automatycznie napnie gardło odchylając się).

                            Kurde, brzmi to 'technicznie' XD
                            Życie ssie! Ale od ciebie zależy, czy będzie łykać

                            Skomentuj

                            • kasik*
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Dec 2010
                              • 242

                              #15
                              Też miałam z tym problem. Pomogła wpychanie podczas wytrysku penisa głębiej w gardło. Nie czułam smaku i już.
                              "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
                              Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
                              Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

                              Skomentuj

                              Working...