W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z minetką.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szura
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 3

    Problem z minetką.

    Witam.
    Mam pewien problem ze swoją dziewczyną. Mianowicie jesteśmy ze sobą od roku. Nasze wpółżycie raz wypada dobrze, a raz bardzo fatalnie. Chce opisać tutaj problem który mam kochając się z nią oralnie.Ważnym dodatkiem do tego wszystkiego jest to że mieszkamy daleko od siebie i widujemy się co dwa tygodnie na dwa,trzy dni.
    Po pierwsze, ona bardzo długo dochodzi, czesto nie jestem w stanie robić tego tak długo. I zawsze mi głupio, bo czasami musze przestawać bo naprawdę mój język nie wyrabia. Nie moge niestety ćwiczyć go z nią bo jak już pisałem widujemy się co dwa tygodnie. Czy sa jakieś "ćwiczenia" aby wyrobić sobie lepszą "wytrzymałość" języka?
    Po drugie, ona jest bardzo wrażliwa w tamtych miejscach i musze cholernie uważać robiąc to. Czy to normalne? Czasami jeden za mocny ruch i zaczyna ją bardzo boleć. To możliwe że jest to spowodowane wiekiem dojrzewania (17 lat)?
    Po trzecie, macie jakieś porady jak to robić? Możliwe że coś robię nie tak, więc proszę o porady.
    Z góry pozdrawiam, szura.
  • Szura
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 3

    #2
    Nie, już to robiliśmy kilkanaście razy.

    Skomentuj

    • janko_muzykant
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2010
      • 314

      #3
      to możesz używać palca/y naprzemiennie z językiem ;]

      Skomentuj

      • Szura
        Świętoszek
        • Aug 2011
        • 3

        #4
        No tak ale to nie zmienia faktu że język nie odpocznie mi tak szybko...
        Naprawde nie ma żadnych ćwiczeń? Myślicie że zwykłe lizanie często lizaków może pomóc?

        Skomentuj

        • grechuta4

          #5
          ile masz lat ????co za brednie czytam jakie lizaki???może włóż w to więcej uczucia niż merdania językiem bez sensu i to jeszcze widze w taki sposób by sprawić jej ból.

          Skomentuj

          • e-rotmantic
            Perwers
            • Jun 2005
            • 1556

            #6
            To ta nadwrażliwość jest problemem i to przez nią nie może dojść. Nawet jeśli w danym momencie jej nie boli, to podświadomie lub świadomie oczekuje na ból, co ją kompletnie rozstraja. Na mój gust, taka nadwrażliwość normalna nie jest.

            Skomentuj

            • kryc
              Świntuszek
              • Mar 2009
              • 50

              #7
              Jeśli chodzi o technikę: Zamiast mielenia językiem, spróbuj utrzymywać go nieruchowo względem głowy i poruszać całą głową Tak można dużo dłużej.

              Skomentuj

              • ja_pytam
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 102

                #8
                Język można wyćwiczyć jak każdy inny mięsień

                Skomentuj

                • kam1l

                  #9
                  A moim zdaniem nie myśl tylko nad tym żeby doszła, ale żeby wam to sprawiało radość. Baw się tym. To nie jest sprawdzian. Ja lubię długo, aż później "R" nie wypowiadam, ha i odkryj co lubi... czasem trzeba dotrzeć do łechtaczki, czasem tu i tam... 8 też nieźle działają. Pomagaj sobie ręką i ... nie brnij tam od razu tylko spraw, żeby nie mogła się doczekać aż dojdziesz do sedna.

                  Skomentuj

                  Working...