W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Fiutek boli :(:(:(:(:(

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sedzia
    Ocieracz
    • Aug 2005
    • 107

    Fiutek boli :(:(:(:(:(

    Niewiem jak to powiedziec walne w prost za każdym razem jak się zabawiam z dziewczyną to potem mam tak przetartego fiutka że odbiera mi to potem całą przyjemność i niechce mi stawać. Niemówiłem tego mojej kobiecie, ona teraz mówi że jej niedogadzam ( a jest aż nadtto wymagająca ). Doszła do wniosku że niebedzie ze mna robic tych żeczy bo nieumiem skończyć ( jak mnie fiut nieboli to jest w siódmym niebie ) boli mnie fiutek juz od 3 tygodni jak sie zagoi i znow zacynamy zabawe to znowu chu****** bo sie przeciera !!!! Macie jakieś sposoby luyb rady na to zeby się nieprzecierał!!!!

    PLS HELP MY
  • HeaveN
    Ocieracz
    • Apr 2005
    • 175

    #2
    omg kiedy ci sie fiutek przeciera, jak co robisz
    w czasie sexu?

    Skomentuj

    • SweetSleep
      Świętoszek
      • Nov 2005
      • 13

      #3
      może jakieś nawilżanie dodatkowe coby tarcie zmniejszyć?

      Skomentuj

      • Sedzia
        Ocieracz
        • Aug 2005
        • 107

        #4
        Nieśmiac sie to że mnie fiutek boli to niemoja wina a moze i moja ???? Podczas sexu sie przeciera i również podczas petingu przez spodnie Macie jakie s sposoby

        Skomentuj

        • master7
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jul 2005
          • 273

          #5
          Nawilżanie. Jeśli nie używasz gumek to spróbuj a jeśli używasz to może uczulenie na lateks.
          No i powiedz to swojej Pani bo może myśli, że Ci się nie podoba labo coś. Po co ma się martwić.
          ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            Nawilżenie, nawilżenie i jeszcze raz nawilżenie.
            Ale raczej nie próbuj bajernych nawilżaczy z sex-shopu.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • master7
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jul 2005
              • 273

              #7
              żeby nie było, że ukradłem pomysł.

              Rojze kiedys proponowała żel do usg - spełnia wszystkie wymagania sanitarno-zdrowotne i jest bajecznie tani. Kupuje się to w aptece.
              ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

              Skomentuj

              • obywatel
                Świętoszek
                • Sep 2006
                • 9

                #8
                Nie ma śmiechu też tak miałem... Dosłownie chu**** uczucie. Przy pettingu pojeździj nim po jej wilgotnej cipce, albo daj jej wziąść do buzi, o nawilżaczu nic nie mów będziesz miał coś nowego jak laske ci zrobi... Fajna sprawa .

                Skomentuj

                • Nick Nicksonn
                  Ocieracz
                  • Sep 2006
                  • 136

                  #9
                  Moim skromnym zdaniem:
                  1. Zadbaj chłopie o siebie i o swojego fiutka. Daj mu czas aby się zagoił. Nie parę dni tylko np. koło miesiąca. Celibat!
                  2. Pogadaj z panną i powiedz jej że na jakiś czas szlaban.Jak tego nie zrozumie i mysli tylko o swojej przyjemności to pogoń ją w cholerę.
                  3. Jak już się fiutek zregeneruje, znajdź laskę która nie będzie myślała tylko o swojej przyjemności a podczas seksu sporo lubrykantów (są takie które są kompatybilne z gumkami) i będzie dobrze.

                  ona teraz mówi że jej niedogadzam ( a jest aż nadtto wymagająca ). Doszła do wniosku że niebedzie ze mna robic tych żeczy bo nieumiem skończyć ( jak mnie fiut nieboli to jest w siódmym niebie )
                  I nie rób z siebie "zaspokajacza". Raz, że nie przystoi a dwa zdrowie najważniejsze. Nie Ty jesteś dla kobiety ale ona dla Ciebie

                  pozdro
                  Powodzenie u kobiet ma ten, kto potrafi się bez nich obejść..

                  Skomentuj

                  • szyderca
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jan 2006
                    • 200

                    #10
                    Poproś dziewczynę aby nie zaciskała tak mocno zębów.. powinno pomóc..
                    Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

                    Skomentuj

                    Working...