W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ból jader

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TomaszWro
    Świętoszek
    • Jan 2011
    • 2

    Ból jader

    Witam mam problem. Przy ostatnich stosunkach odczuwam ból jąder i podbrzusza. Podczas zbliżenia z nową partnerką jedynie po grze wstępnej ból uniemożliwiał wyjście z samochodu. Dodam że penis przez cały gry wstepnej był w wzwodzie. Nastpnego ranka wstałem normalnie nie odczuwałem żadnych bólów. Lecz sytuacja powtórzyła się nastepnego wieczora. Tamtejszego dnia przeszliśmy do setna lecz ból znów się pojawił, był o tyle silny że nie mogłem dokończyć tego co zacząłem. Wróciłem do domu z wielkim bólem jąder. Następnego dnia wstałem nie odczuwając bólu, nie wiem co jest przyczyną takiego stanu, długi czas wzwodu i przetrzymywanie nasienia, sam już nie wiem. Dodam że moszna była nabrzmiała i gorąca. Proszę o pomoc
  • Maoam
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 714

    #2
    Czy to były pieszczoty bez wytrysku, to znaczy byłeś długo podniecony, ale nie zostało to w żaden sposób rozładowane?
    Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
    Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
    I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
    Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

    Skomentuj

    • hezrox
      Świntuszek
      • Sep 2010
      • 94

      #3
      Dlaczego ludzie tak bardzo boją się iść do lekarza, specjalisty, w przypadku takich sytuacji? Może nie warto do końca ufać ludziom w naszych placówkach zdrowia, ale jednak - w wiekszości przypadków mają oni większe pojęcie od ludzi stukających w klawiaturę. Naprawdę polecam i życzę uporania się z dolegliwością.
      Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

      Skomentuj

      • evelik
        Świętoszek
        • May 2011
        • 2

        #4
        zgadzam się z hezrox.
        koniecznie idź do lekarza.
        internauci mogą się mylić, a Twoje dolegliwości mogą mieć bardzo negatywny wpływ na Twoje zdrowie [płodność?].
        mało mam !

        Skomentuj

        • TomaszWro
          Świętoszek
          • Jan 2011
          • 2

          #5
          Byłem u lekarza specjalisty, stwierdził że wszystko jest ok. Jednak ból nadal mi dokucza czy wy również miewacie bóle jąder po ostrzejszym stosunku z kobieta?

          Skomentuj

          • mzargo
            Świętoszek
            • Mar 2011
            • 1

            #6
            ja mam podobnie,od zawsze jak sięgam pamięcią,wystarczyło, że sobie pomyślałem i miałem/wzwód/,napięcie, jakie mi przy tym towarzyszyło,było nie do zniesienia.jedyny ratunek, to szybki seks, lub masturbacja.obecnie, jestem w związku, na dochodzenie.partnerka dzwoni,np. w piątek i umawia się na sobotę wieczorem.tymczasem, w południe dzwoni,[sobota], że jej coś wypadło, i nie może..przyjedzie w niedziele. wieczorem, moje jądra, są tak nabrzmiałe, że nie sposób to opisać. jedyny ratunek, robótka ręczna, i ulga.po pół godzinie, dochodzę,do siebie.muszę nadmienić, że mam ok. pięćdziesiątki..co wy na to...?

            Skomentuj

            • evelik
              Świętoszek
              • May 2011
              • 2

              #7
              jeśli to po ostrzejszym stosunku to po prostu obiły Ci się o partnerkę.
              mało mam !

              Skomentuj

              Working...