W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Więcej i więcej ;P

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • panna
    Świętoszek
    • Oct 2009
    • 12

    Więcej i więcej ;P

    Jestem z chłopakiem koło 4 miesięcy w związku, to mój pierwszy 'poważniejszy' partner (tzn, chyba pod każdym względem jest moim pierwszym) a on jest duużo bardziej doświadczony ode mnie, jednak chodzi mi o to czy nie uważacie że pewne rzeczy dzieją się za szybko skoro po 2,5 miesiącach przeszliśmy do orala? Nie chce (jak na razie) uprawiać sexu, ale boję się że z moim napaleniem (mogła bym go gwałcić codziennie i to nie raz ;-) ) długo nie wytrzymam. Jak myślicie, ile chłopak może wytrzymać zaspokajany tylko takimi pieszczotami? Chciała bym jeszcze zaznaczyć że wcześniej regularnie kochał się z poprzednimi partnerkami.
  • Frodo Baggins
    Perwers

    Wspomógł BT
    • Feb 2009
    • 1174

    #2
    niekoniecznie za wcześnie, ino... ile masz lat dziewczynko ?
    i czy wiesz coś o zabezpieczaniu się przed dzidziusiami ?

    Skomentuj

    • Yoshua
      Perwers
      • Mar 2007
      • 1374

      #3
      kwestia indywidualna, naprawde.
      " - Fajny masz korek od wanny.
      - Taki tam...
      - ...Ale gra empetrójki"

      Skomentuj

      • panna
        Świętoszek
        • Oct 2009
        • 12

        #4
        lat mam 16 i wiedzę jako-taką o zabezpieczaniu się mam ale póki co dalej nie chciałabym się posuwać...

        Skomentuj

        • Frodo Baggins
          Perwers

          Wspomógł BT
          • Feb 2009
          • 1174

          #5
          no to się nie posuwaj (i nie daj posuwać).
          właśnie po to wymyślono petting (oral chyba można do niego zaliczyć) by nie dochodziło za wcześnie do seksu w pełnym tego słowa znaczeniu.
          skoro chłopak dochodzi to nie powinien zbytnio nalegać na normalne stosunki.

          Skomentuj

          • panna
            Świętoszek
            • Oct 2009
            • 12

            #6
            Niby powiedział że jeśli mi zależy to jasne że rok może poczekać a nawet i 2 jeśli dopiero chcę po 18 (przy drugiej opcji jednak minę miał nie tęgą no i tak naprawdę się nie dziwie dlaczego xP) ale jak to jest naprawdę? Czy na pewno będzie się dobrze czuł w tej sytuacji?

            Skomentuj

            • Frodo Baggins
              Perwers

              Wspomógł BT
              • Feb 2009
              • 1174

              #7
              eee, no sorry, proroków na tym forum nie ma. nikt nie zgadnie co on czuje i będzie czuł.
              jedno jest proste - jeśli będzie naciskał na Ciebie, szantażował i takie tam podobne - to możesz mu spokojnie powiedzieć "s********j".

              Skomentuj

              • Holy inquisitor
                Erotoman
                • Aug 2009
                • 756

                #8
                Słuchaj Froda, dobrze gada. Jeśli mu na tobie naprawdę zależy to poczeka aż będziesz gotowa. Nawet jeśli by miało to być i pięć lat.

                Skomentuj

                • angelina_lips
                  Ocieracz
                  • Jul 2009
                  • 99

                  #9
                  W seksie NIC nie dzieje się zbyt szybko, POD WARUNKIEM, że tego chcemy.
                  Jest dziewczyna, która jak poczuje silną chemię do faceta, to po godzinie gadki pójdzie z nim do łóżka i są takie, z którymi trzeba ''pochodzić''. Jaka Ty jesteś - sama wiesz najlepiej.
                  Nie sugeruj się tym, co mówią inni, że nie wypada przed ślubem, że wypada przed osiemnastką bo wstyd - to wszystko, to są opinie ludzkie (a wiadomo, ile ludzi, tyle opinii), które Ciebie nie powinny obchodzić.
                  Co Cię tak naprawdę blokuje przed miłym stosunkiem z Twoim miłym panem, jeżeli w myślach ciągle go, jak napisałaś, "gwałcisz" i masz na to ewidentną ochotę? Zdanie innych? Jakieś wpojone przez rodziców zasady? Albo się jest gotowym albo nie, przecież to się czuje A jak jesteś gotowa, to porządnie się zabezpiecz i heja!
                  Nie sugeruj się tym, czy chłopak poczeka, czy nie, bo jak już poprzednicy napisali, że jak mu zależy, to poczeka. Słuchaj tego, co podpowiada Ci Twoje ciało. Jeśli ono mówi, że chce, to zrób to, nie z głupiej ciekawości jak niektóre siksy, nie po to żeby mieć to już za sobą, ale dlatego, że szczerze tego chcesz i nie przejmuj się co inni powiedzą - miej to w odwłoku. Wsłuchaj się w siebie!

                  Skomentuj

                  Working...