W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

A co powiecie o przytulaniu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hempi22
    Świętoszek
    • Jul 2009
    • 2

    #76
    Ciekawe jak byście żyli jeśli ciągle byś go przytulała
    Nie reklamujemy stron w podpisie! Bell

    Skomentuj

    • adziolina
      Ocieracz
      • Aug 2009
      • 179

      #77
      Napisał llllonallll
      Ja mam ciągły niedosyt.. potrzebowała bym chyba takiego chłopaka "przytulanke".. mogła bym się tulić do ukochanego całe dnie
      ja też tak mam uwielbiam się przytulać przy każdej okazji, wtedy czuje się bezpiecznie i wiem że nic mi się złego stać nie może
      Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

      Skomentuj

      • kraken
        Świntuszek
        • Sep 2006
        • 58

        #78
        Bardzo lubię!!!

        Skomentuj

        • ksiezniczkaXena
          Banned
          • Sep 2009
          • 3

          #79
          uwielbiam przytulać się z moim Kociakiem i on też to uwielbianajczęściej podczas oglądania filmu leżymy sobie na boczku i się tak tulimy....uwielbiam te chwile..... wtedy najbardziej czuję,jak bardzo go kocham...

          Skomentuj

          • heroinka

            #80
            ale to co, pytanie tylko do panow?
            uwielbiam sie przytulac, wtulac w partnera, zasypiac kiedy mnie obejmuje

            nie wiem czy ktos napisze ze nie lubi...?

            Skomentuj

            • brzoskwineczka
              Perwers
              • Sep 2009
              • 824

              #81
              Niby chłop to nieczuły i zimny musi być poza łóżkiem. Ale tylko weź go nie przywitaj należycie lub usiądź za daleko obok niego to Cię wyściska mocno mocno i nie puści przez 10min. Takigo chłopa mi trzeba. Takiego chłopa mam.
              ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

              "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

              Skomentuj

              • Kachaaa
                Świętoszek
                • May 2009
                • 24

                #82
                ja lubie
                to fajny sposob by czuc bliskosc
                Kocham Cię Mati :*

                Skomentuj

                • brzoskwineczka
                  Perwers
                  • Sep 2009
                  • 824

                  #83
                  Oboje jesteśmy z partnerem bardzo nastrojeni na przytulanie. Dlatego lubię na noc otwierać okno i skręcać kaloryfer by się tulił z zimna do rana. Rano go ogrzeję.
                  Czasami przytulamy się tylko policzkami jak zimno jest na dworzu. Czasami aż się wieszamy na sobie. A po seksiku długo jeszcze leżymy skleszczeni objęciami.
                  ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                  "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                  Skomentuj

                  • Niechciany__
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2009
                    • 282

                    #84
                    Uwielbiam. Niestety ostatnio mogłem tulić tylko kaloryfer olejowy
                    * * * * * * * *
                    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa - nie zmienia to jednak faktu, że inteligencja idzie często w parze z chamstwem i nietolerancją.

                    Skomentuj

                    • cieciwka
                      Świętoszek
                      • Oct 2009
                      • 1

                      #85
                      Kaloryfer jest kanciasty, zamień na misia.

                      Skomentuj

                      • Piter L
                        Banned
                        • May 2009
                        • 124

                        #86
                        Hmm holly...jesteś fantastyczną dziewczyną.Takie coś jak cytuję Twoje słowa"Zasypiam w jego ramionach, pierwsza rzecz którą robię z rana to przysuwam się do niego. Wykorzystuję każdą okazję żeby go pogłaskać, przytulić"
                        Fantastyczne...jesteś dziewczyną z moich snów
                        Ja tego niestety nie mam ponieważ jak twierdzi moja partnerka chrapie...więc śpimy w osobnych sypialniach czyli przytulanie odpada
                        I jest to dla mnie duży minus....niestety....lubię czuć czasami bliskość kobiety nie mówiąc już o wspólnych przyjemnościach

                        Skomentuj

                        • mufan-reedycja
                          Świętoszek
                          • May 2009
                          • 19

                          #87
                          Bardzo przyjemne jest się przytulić ,jest tu ktoś co tego nie lubi ?
                          "Masz piękne pośladki ,niczym tłoki w Ferrari"

                          Skomentuj

                          • brzoskwineczka
                            Perwers
                            • Sep 2009
                            • 824

                            #88
                            Napisał Aśka
                            Niewazna byla tez szerokosc lozka , nawet jak mielismy dla siebie lozko 2/2 metry w czasie snu bylismy jak dwie łyzeczki
                            No to ja muszę wykazać się sprytem i mieć ciaśniejsze meble. Inaczej muszę go ścigać po całym łóżku i przyprzeć do ściany by się przytulić. Po prostu nie wychodzi nam spanie razem i trzeba stosować sztuczki by się do siebie przyzwyczaić w nocy Może kiedyś się uda.
                            ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                            "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                            Skomentuj

                            • Moń.
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2007
                              • 209

                              #89
                              Uwielbiam się przytulać, mój Luby chyba też, bo czasem sam proponuje "serie" przytulania się
                              "Kocham Cię (...)
                              Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
                              I wiosną, kiedy jaskółka przylata."

                              Skomentuj

                              • Grajam
                                Ocieracz
                                • Feb 2009
                                • 131

                                #90
                                Ja uwielbiam tulic sie do mojej ukochanej czasem nawet zdaje mi sie ze za czesto jak na faceta ale itak to robie - uwielbiam czuc jej bliskosc. Ale najbardziej uwielbiam gdy lezymy razem nago czuc jej cieplo gdy sie tulimy

                                Skomentuj

                                Working...