W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dotykany biust rośnie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Frodo Baggins
    Perwers

    Wspomógł BT
    • Feb 2009
    • 1174

    #76
    najbardziej to może urosnąć brzuch, ale to nie od samego macania

    Skomentuj

    • MIŚ
      Świętoszek
      • Nov 2009
      • 37

      #77
      kATA, moja Pani owszem jest troszke pulchniutka,( co uwielbiam) ale trzyma wagę. No i jest dojrzałą kobietą. Szczerze mówiąc to przez te wspólne lata schudła 7kg. Ale cycuszek naprawdę jest większy. Myślę, że nie o zwykłe macanko cycuszka chodzi, lecz bardziej o miłosne pieszczoty z własciwą intencją gdzies z tyłu głowy. no wiecie, afirmacja czyni cuda. Zalecam też masaże penisem i staranne wcieranie spermy w sutki. My tak robimy i działa peace

      Skomentuj

      • adziolina
        Ocieracz
        • Aug 2009
        • 179

        #78
        http://demotywatory.pl/400426/Taxi , a to tak w temacie
        Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

        Skomentuj

        • myraxidos
          Świntuszek
          • Nov 2009
          • 91

          #79
          mi dzis kolezanka podajac sok bananowy powiedziala ze od tego rosna piersi :O a pozniej gdy przyszla inna a ja dolewalam sobie sok powiedziala mi to samo i byly wielce zdziwione ze nie slyszalam o tym iz od bananow powieksza sie biust! hahaha, dla mnie to kompletna bzdura, tez slyszeliscie o czyms takim?

          Skomentuj

          • GOSdog
            Świntuszek
            • Oct 2009
            • 63

            #80
            Dotykany przez lekarza - hiururga plastycznego napewno Ale powaznie to cos w tym chyba jest ...
            Kto pyta nie błądzi, kto ma kase ten rządzi... Ja jestem tym pierwszym

            Skomentuj

            • Antymonka
              Świntuszek
              • Oct 2009
              • 77

              #81
              A ja mam nadzieje, że nie..
              Może to dziwne co powiem, ale ja nie chce żeby był jeszcze większy xD
              Połaskotał ją.
              -Nie! Przestań, przestań!
              Pocałował ją.
              -Nadal mam przestać?

              Skomentuj

              • Cubanita
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 4

                #82
                to moja musiałaby mieć teraz przy najmniej DD
                CUBANITA BAILANDO

                Skomentuj

                • Ink
                  Świętoszek
                  • Apr 2009
                  • 27

                  #83
                  Od kiedy bawimy się w ten sposób i straciłam dziewictwo, piersi urosły mi o jakieś 2 rozmiary. Ale jednocześnie biorę tabletki, to może coś w tym wszystkim jest

                  Skomentuj

                  • Malinka_a
                    Perwers
                    • Feb 2011
                    • 1219

                    #84
                    mi może nie tyle rosną, co powiększają się na jakiś czas i jeśli przez kilka dni są niedotykane to wracają do wcześniejszego rozmiaru. nawet mój chłopak odczuł, że są trochę większe i jakby bardziej miękkie, jeśli są często pieszczone.
                    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                    Skomentuj

                    • Turbodymomen
                      Świntuszek
                      • Feb 2011
                      • 50

                      #85
                      Co za bzdura piersi mogą urosnąć np.od tabletek antykoncepcyjnych itp. bo zawierają hormony które wpływają na piersi. Ale z tym macankiem to dobre tylko patrzeć jak dziewczynki z gimnazjum będą bawić się w macanko piersiami a później słoneczko......
                      0statnio edytowany przez iceberg; 10-02-11, 17:19.

                      Skomentuj

                      • Kropla Seksu

                        #86
                        hmm gdyby od dotykania piersi rosły to bym je miala mega ogromne ;] od tabletek rosna ale nie wszystkim i nie od wszystkich

                        Skomentuj

                        • dzolero26
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jan 2011
                          • 265

                          #87
                          ciekawych rzeczy mozna sie tu dowiedziec a do walenia konia penis tez rosnie??

                          Skomentuj

                          • Lilith.
                            Erotoman
                            • Feb 2010
                            • 439

                            #88
                            Haha, myślałam że ten temat to żart, dopóki nie zobaczyłam że nie znajduje się w sekcji 'humor'
                            U mnie nie zauważyłam takich cudów, i dobrze, jeszcze by rosnąć nie przestały
                            Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

                            Skomentuj

                            • Malinka_a
                              Perwers
                              • Feb 2011
                              • 1219

                              #89
                              ja jakoś nie biorę tabletek i powiększają i się tylko po 'macanku', więc niby dlaczego to nie może być prawda?
                              widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                              jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                              bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                              Skomentuj

                              • Turbodymomen
                                Świntuszek
                                • Feb 2011
                                • 50

                                #90
                                Napisał brzoskwineczka
                                Może i urosną, ale na 30min co najwyżej. Tak jak Piersi robią się pełniejsze podczas orgazmu. Mogą wówczas zwiększyć swoją masę nawet o 10%. Wynika to z większego ukrwienia tkanek i pobudzenia seksualnego.
                                Tu masz odpowiedź
                                Poza tym mogą Ci urosnąć np. w trakcie miesiączki bądź przed nią gdyż tak hormony działają.
                                U małych dziewczynek (dzieci) rosną również od jedzenia kurczaków w postaci słoiczków (np. gerber) więc daj już spokój z tym "macankiem"
                                Tylko czekać na pytanie czy od pocałunku w ciąże można zajść

                                Skomentuj

                                Working...