W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Co to było? (malutki+troche mokro)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ona sama
    Ocieracz
    • Jul 2005
    • 141

    Co to było? (malutki+troche mokro)

    Leżelismy sobie na łóżeczku, wiadomo rączki wedrowały itd.. były paluszki, prawie miałąm orgazm bo było mi cudownie i nie umiałam wytrzymać... Szybkie oddychanie, wdychanie... Chciałąm się mu odwdzięcyzć a tam... szok... malutki i nic poza tym... oprócz tego że troche mokro Czy ja go nie podniecałam tym wzdychaniem, bo wydaje mi się, że na większość chłopaków jednak to działa... Czy on poprostu nie wytrzymał i w bokserki? Gdy go o to zapytałam to odpowiedział, że każdy inaczej to odczuwa i jemu się podobało...
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    jak było bardzo mokro, tzn mokre bokserki to nie wytrzymał. Penis jak juz ma wilgotniec pod wpływem długotrwałego podniecenia to maksymalnie robi sie "szklisty" - wyglada to prawie jak wilgotna cipka tylko ze wilgoc jest na załedzi aby i jest troszke mniej gesta. Wiec jak bylo bardzo mokro to nie wytrzymał chłopak i nie chciał sie przyznac
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Paulineczka
      Świntuszek
      • Jun 2005
      • 96

      #3

      Skomentuj

      • Jakub
        Perwers
        • Jun 2005
        • 702

        #4
        Napisał Bender
        jak było bardzo mokro, tzn mokre bokserki to nie wytrzymał. Penis jak juz ma wilgotniec pod wpływem długotrwałego podniecenia to maksymalnie robi sie "szklisty" - wyglada to prawie jak wilgotna cipka tylko ze wilgoc jest na załedzi aby i jest troszke mniej gesta. Wiec jak bylo bardzo mokro to nie wytrzymał chłopak i nie chciał sie przyznac
        Zgadzam sie

        Skomentuj

        • mirakla
          Perwers
          • Feb 2005
          • 805

          #5
          Napisał Bender
          jak było bardzo mokro, tzn mokre bokserki to nie wytrzymał. Penis jak juz ma wilgotniec pod wpływem długotrwałego podniecenia to maksymalnie robi sie "szklisty" - wyglada to prawie jak wilgotna cipka tylko ze wilgoc jest na załedzi aby i jest troszke mniej gesta. Wiec jak bylo bardzo mokro to nie wytrzymał chłopak i nie chciał sie przyznac
          Też mi sie tak wydaje
          I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

          Skomentuj

          • Indira
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2005
            • 272

            #6
            Hehe gratuluje umiejetnosci wzdychania ))))))))))
            Absolutnie zgadzam sie z przedmowcami, podnieciłas chłopaka do tego stopnia, ze nie wytrzymał ))))

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              Ej, nie zgadzam się! I mówię to z własnego doświadczenia. Miałam do czynienia z kilkoma facetami, u których tej "poprzedzającej mokrości" było naprawdę mnóstwo, a ich erekcja miała w trakcie bliskości przypływy i odpływy.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • Lolita
                Banned
                • Jul 2005
                • 76

                #8
                Napisał ona sama
                Czy ja go nie podniecałam tym wzdychaniem, bo wydaje mi się, że na większość chłopaków jednak to działa...
                Faceci to wzrokowcy!!!
                Następnym razem zamiast wzdychać, wyrzuć koc przez okno...

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Popieram Lolitę. Ze wzdychaniem trzeba uważać, bo partner gotów cię zapytać, czy nie masz aby nieżytu nosa...
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Lolita
                    Banned
                    • Jul 2005
                    • 76

                    #10
                    Albo astmy....

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Nie od parady medyczna nazwa astmy brzmi "Dychawica oskrzelowa".
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • Lolita
                        Banned
                        • Jul 2005
                        • 76

                        #12
                        Najczęsciej pojawia się wabiona silnym wzburzeniem emocjonalnym? Bo jeśli tak, to nic dodać, nic ująć.... Facet pomyślał, że dziewczyna ma jakiś atak i odechciało mu się

                        Skomentuj

                        • DajMiTęNoc
                          Perwers
                          • May 2005
                          • 1153

                          #13
                          Ogolnie bokserki sa po to by wiadomo było ,że dziewczyny nam sie podobaja trudno utrzymac malego na wodzy jesli sie podniece to to widac. A jesli chodzi o wzdychanie mnie to rajcuje ale gdy wiem że to nie jest udawane a to odróżnic można zczasem czy kobieta udaje czy nie ogolnie jesli nie udaje i te stekanie to jest cos za****stego mnie to strasznie rajcuje gdy wiem ze kobiecie sprawiam przyjemnośc ale tylko gdy nie jest udawane bo bez przesady że steka cały czas od momentu gdy ja tylko dotknołem ,aż taki dobry nie jestem że tyko dotkne ja a ona zacznie wyc z rozkoszy na to trzeba kliku minut chociaz jednym dotknieciem można wywołac podniecenie u kobiety i ja nakrecic na sex wystarczy wiedziec gdzie dotknac czyli znac pkt erogenne swojej kobiety
                          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                          Skomentuj

                          • ona sama
                            Ocieracz
                            • Jul 2005
                            • 141

                            #14
                            hi hi, no chyba czuł jak było mokro

                            Skomentuj

                            • DajMiTęNoc
                              Perwers
                              • May 2005
                              • 1153

                              #15
                              mokro u dziewczyn jest z podniecenia tez nie koniecznie dlatego ze miała orgazm mokro sie robi kobiecie poniewaz nie wiem jak to powiedziec broni jakby przed uszkodzeniem jak by było sucho było by bardzo chyba bolesne dla kobiety
                              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                              Skomentuj

                              Working...