W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy podnieca was masaż penisa przez spodnie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kasik*
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2010
    • 242

    Uwielbiam tak mojego faceta pieścic. Zwykle to taka zapowiedz tego co będzie wieczorem lub za chwile A myślę, że on to też lubi
    "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
    Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
    Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

    Skomentuj

    • Wib3K
      Ocieracz
      • Sep 2009
      • 167

      ;DDDDD lubieeee...

      Skomentuj

      • huawai
        Świntuszek
        • Jan 2011
        • 88

        jasssneee!

        Skomentuj

        • zbuntowany
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2006
          • 237

          Masa tutaj tekstów jak to takie pieszczoty muszą być wstępem do czegoś więcej. Ja powiem trochę inaczej...
          Na pewno wzbudzały we mnie kiedyś głęboką irytację kobiety co to doprowadzają faceta do szaleństwa a później go tak zostawiają. Nie bo nie... nie bo nie jestem gotowa... Nie bo w ogóle ja nie wiem aczkolwiek może i ale mama nie pozwala...

          Ale też z drugiej strony, będąc z kobietą z którą sypiam... lubię czasem właśnie pozostać taki "nakręcony". Teraz irytuje mnie czasem raczej jeśli kobieta upiera się, że ja "muszę" dojść... a ja też nie zawsze i nie w każdej sytuacji mam na to ochotę

          Ale nie byłbym sobą jakbym nie miał powodu do irytowania się

          A takie pieszczoty owszem są przyjemne. Ale aby były nakręcające i podniecające musi, dla mnie, być do tego specyficzna atmosfera.

          Skomentuj

          • sylwia.torun
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2011
            • 219

            masaż penisa przez spodnie, miłę zajęcie, stymuluję go, ale nie wypuszczam na zewnatrz, to wzmaga doznania.
            Zapraszam do mojego albumu ze zdjęciami w profilu.

            Skomentuj

            • Młody94
              Świętoszek
              • Aug 2009
              • 41

              to jest niesamowite , tym bardziej w publicznym miejscu

              Skomentuj

              • Turbodymomen
                Świntuszek
                • Feb 2011
                • 50

                Miłe to może i jest ale wole bezzzzzzzz

                Skomentuj

                • Soundsleep
                  Erotoman
                  • Mar 2011
                  • 734

                  Ja może napiszę inaczej -
                  lubię, ale gdy dziewczyna sama na to wpadnie. Gdy niewinnie, i wstydliwie zaczyna dotykać materiał, robiąc palcem kółeczka, czasami szybsze, lekko dotykalne ruchy, wtedy gdy chce by zrobiła to mocniej. Potem wszystkimi koniuszkami palców zaczyna jeździć w tą i z powrotem stronę, by po chwilii przestać. I czeka... droczy się ze mną, przedłużając czas, wtedy gdybym z chęcią rozpiął rozporek i wziąłbym ją w pozycji siedzącej. Ale nie daje mi tej możliwości, bo znów głaszcze ale całą dłonią, lekko przyciskając, lekko napierając na penisa. Nie raz gdy czuje, że dojdę, zabieram się za nią, porządnie się jej odwdzięczając wszelakimi pieszczotami, czy szybkim numerkiem.

                  Skomentuj

                  • georginio
                    Świntuszek
                    • Apr 2011
                    • 77

                    Soundsleep

                    Popieram w 100%
                    0statnio edytowany przez sister_lu; 12-04-11, 08:30. Powód: Zbędny cytat.

                    Skomentuj

                    • Nolaan

                      Fajne, ale na krótką metę. Jak się do niego zabiera to niech szybko wyjmuje i wsadza gzie ma chęć. Takie smyranie trochę męczy, ze o ucisku nie wspomnę kiedy skubaniec zacznie reagować.

                      Skomentuj

                      • bzzzzzyku
                        Świętoszek
                        • Feb 2011
                        • 23

                        Jest to fajne ale zależy kiedy. Najlepiej jak w jakimś momencie, w którym w ogóle nie myślimy o seksie. Albo wtedy gdy myślimy ale nie ma możliwości Jakieś miejsce publiczne a tu luba łapie mnie między nogami... super sprawa. Tylko później najczęściej jest problem z powstałym w wyniku tego chwytu namietem...

                        Skomentuj

                        • NieznanyNikomuR
                          Świętoszek
                          • Apr 2011
                          • 26

                          Masaż przez spodnie nie jest wcale taki zły. U mnie sprawa wygląda następująco: gdy się całuję z dziewczyną ta często chodzi dłonią po moim udzie, więc ni 5 ni 9 trafi na męskość. A że już ze swoją seksualnością jesteśmy obyci, to zawiesi na nim palce, zacznie naciskać i głaskać... Szkoda, że na tym się nie zatrzymujemy. Zawsze potem musi rozpiąć mi rozporek i wejść łapką do środka

                          I to nawet w miejscach publicznych..

                          Krótko mówiąc: Masaż penisa przez spodnie? Owszem, jeśli jest jakiś dreszczyk emocji
                          Nazywam moją Ukochaną różnymi sformułowaniami. Nie zdziw się, jeśli przeczytasz o mojej cudownej nocy z Kaczuszką.

                          Skomentuj

                          • Soundsleep
                            Erotoman
                            • Mar 2011
                            • 734

                            Napisał NieznanyNikomuR

                            I to nawet w miejscach publicznych..
                            O jezuu, toż to atak na Pearl Harbor

                            Skomentuj

                            • NieznanyNikomuR
                              Świętoszek
                              • Apr 2011
                              • 26

                              Haha, być może
                              Ale trzeba tylko uważać na ludzi. Niedawno na przykład Serduszko wzięło się do masowania mej męskości na zewnątrz dworca. Padał deszcz, raczej nikt nie stał na dworze, tylko w środku... Ona stoi przede mną plecami, przytulam się do niej by jak najlepiej zakryć jej pracującą rączkę... ale i nie ograbić z komfortu. A tu nagle jakaś gruba babka wyskakuje z drzwi, patrzy się na nas i szerokim łukiem omija Niech to będzie dla Was przestroga
                              Nazywam moją Ukochaną różnymi sformułowaniami. Nie zdziw się, jeśli przeczytasz o mojej cudownej nocy z Kaczuszką.

                              Skomentuj

                              • wacoo
                                Świętoszek
                                • Apr 2011
                                • 9

                                ja nie lubie osobiście, inaczej, nie rusza mnie to. ale przed swoja dziewczyna udaje ze sprawia mi to przyjemność.. sa miejsca które przez ubrania ruszaja mnie bardziej np. uda albo brzuszek.

                                Skomentuj

                                Working...