W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Jak ją doprowadzic do orgazmu nie dotykajac myszki?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DJARUMEK
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 9

    Jak ją doprowadzic do orgazmu nie dotykajac myszki?

    Hej! Mam 15 latek. Mam pytanie dotyczace pieszczot. Jak doprowadzic dziewczyne do orgazmu, ale bez dotykania muszelki. Podobno sie tak da... ale jak?? Prosze o podpowiedz
  • różowy_jeż
    Ocieracz
    • Jul 2007
    • 126

    #2
    No cóż, podpowiada mi włąśnie mój chłopak też słyszał takie plotki, ja szczerze mówiąc sobie jakoś tego nie wyobrażam.
    Możesz owszem doprowadzić ją do podniecenia, ale do orgazmu.... niesłyszałam
    "Wolna miłość to jej hobby",
    a może powinno być wolny sex

    Skomentuj

    • zakompleksiony
      Ocieracz
      • Aug 2007
      • 139

      #3
      Gdzieś na tym forum chyba się jakaś kobieta/dziewczyna wypowiedziała raz że przez pieszczoty piersi ją doprowadził do orgazmu jej mężczyzna. Ale to raczej indywidualna sprawa każdej kobiety, jej wrażliwości i ... umiejętności partnera
      Osobiście chciałbym tak umieć, a nie miałem nawet okazji spróbować

      Skomentuj

      • mozg
        Świętoszek
        • Nov 2006
        • 16

        #4
        Generalnie się nie da. No chyba, że się da, a ja o tym nie wiem. W każdym razie mi się to nie udało.

        Skomentuj

        • zakompleksiony
          Ocieracz
          • Aug 2007
          • 139

          #5
          Da się da. Kolega kiedyś mi opowiadał że miał znajomą która dochodziła po bardzo długim i namiętnym pocałunku.

          Jak już mówiłem to indywidualna sprawa każdej kobiety. Jeśli jest wrażliwa i jakieś pieszczoty sprawiają jej wyjątkową przyjemność, są do tego wystarczająco długie i intensywne. Przy dobrej atmosferze i nastawieniu obojga partnerów ... to jest możliwe. Jednak mało prawdopodobne. Poczytaj też coś o seksie tantrycznym (czy jakoś tak).

          Skomentuj

          • Doyoulikedat
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 19

            #6
            Ostatnio czytałam w gazecie że dziewczyna dochodziła do orgazmu podczas pieszczot pod pachą i pępka...ja sobie nie wyborażam żeby moje Kochanie nie pchało mi paluszka i nie miziało mnie nim....

            Skomentuj

            • maxibon_22
              Świętoszek
              • Jul 2007
              • 46

              #7
              musiałaby mieć baaardzo czułe miejsce żeby doprowadzic do orgazmu. może się podniecic ale bez stymulacji muszelki ciężko będzie ci zawalczyć

              Skomentuj

              • marihuanaaaaa
                Ocieracz
                • Aug 2006
                • 181

                #8
                YYY możesz dotykać piersii doprowadzic ja do ograzmu
                Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

                Skomentuj

                • Kochaniutka
                  Świętoszek
                  • Aug 2007
                  • 8

                  #9
                  Pochylcie się nad swoimi twarzami i szeptajcie do ucha miłe słowa albo świństewka, a ciepło wydychanego powietrza przyjemnie ogrzeje skórę, niech on przytuli policzek do twojej szyi i chucha delikatnie na kark, potem niech uwagę skupi na twoich piersiach (wokół brodawek warto dmuchać odrobinę mocniej); potem ty możesz zbliżyć swój policzek do jego piersi i chuchać delikatnie na tors, a potem powoli przesuwać twarz coraz niżej, aż do podbrzusza; ciepło oddechu sprawi, że napięte i zmęczone długim dniem ciało zacznie się powoli rozluźniać i odprężać.Sprobuj tego Powodzenia

                  Skomentuj

                  • AlinaK
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2007
                    • 229

                    #10
                    Ja nie dochodze inaczej, ale był już taki temat:


                    Chica i ewamaj pisały że się da. Pytaj ich

                    Skomentuj

                    • olivia
                      Świntuszek
                      • Jun 2007
                      • 74

                      #11
                      Ale ty młody jesteś, chyba, że ja taka stara. Ja uważam,że można, a nawet trzeba probowac, ale mi to się nie przydażyło

                      Skomentuj

                      Working...