W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Biernosc kobiet (?)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    #31
    ... tyle, ze niektore kobiety maja przed tym opory, po prostu. I nie zawsze idzie przelamac je sila
    Ja proponuje troszke podrasowac ja czerwonym, slodkim winem. Piescic jej twarz, piersi - jesli masz wlosy, wykorzystaj je Potrzyj nimi jej brzuch, wodz dookola biustu, duzo caluj... sprobuj podczas pieszczot rozpiac suwak jej spodni (zakladam, ze nie bedzie raczej miala na sobie spodniczki ) - jesli nie bedzie protestowala, to postaraj sie piescic ja jak najwiecej obiema dlonmi.
    Z mojego punktu widzenia, takie podejscie jest raczej z gory skazane na sukces. Nie narzucajac sie, przelamujesz jej obrone

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #32
      A ja myślę, że taka bierność to zwyczajne lenistwo i egoizm.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Marceli
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 25

        #33
        Z języczkiem lepiej poczekaj, myślę że paluszki same w sobie są juz dla Niej niesamowitym przeżyciem, poczekaj niech się do tego " przyzwyczai" . W sumie to sam niedawno pytałem o poradę w tej sprawie a teraz moge Ci juz coś powiedzieć. Warto poczekać... Teraz moja dziewczyna bardzo to lubi, zdarza się nawet, że dziennie "cieszy się" dwa razy Sama daje mi znać kiedy ma na to ochotę - zaczyna językiem naśladowac moje ruchy tam...
        Ładnie proszą to dostaną:
        I tak nie dożyję starości, korzystam z życia za młodu. . .

        Skomentuj

        • Słodka*LoLa
          Ocieracz
          • May 2005
          • 154

          #34
          Napisał qwerty20
          jak kiedys taka bylas,to co sie stalo, ze juz nie jestes?
          ....a no to się stało...że wcześniej zawsze się mną facet zajmował....i myślałam że o to w tym chodzi i tak ma być.........jak to rojze napisała egoizm....i tak właśnie sobie kiedyś leżałam z rozłożonymi nogami .....i stwierdziłam że nie będę taką egoistką....chciałam się poprostu odwdzięczać....druga sprawa to taka że mam bardzo duży temperament....i poprostu nie usiedze długo na miejscu nic nie robiąc....
          ....moim skromnym zdaniem wydaje mi się....że ona może się wstydzić...zrobić coś....albo twojego ciała....

          Skomentuj

          • Włóczykij
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2005
            • 301

            #35
            Na szczęście nie miałem takich problemów z kobietami, no może z jedną. Ona była z tych, której się wydawało, że jak już dopuściła mnie do siebie, to ja już powinienem być wniebowzięty. Wprawdzie robiła dobrze loda, ale jednak... nie samymi słodyczami człowiek żyje

            Do autora wątku - pochwal się jak Ci poszło.

            Skomentuj

            • qwerty20
              Ocieracz
              • Jun 2005
              • 175

              #36
              włóczykij ->pochwale sie jak tylko bede mogl najszybciej (narazie nie wiem, kiedy bedziemy tylko we dwoje z moja Ukochaną, pewnie dopiero za okolo tydzien, ale bede cierpliwy

              Skomentuj

              • omg
                Ocieracz
                • Jun 2005
                • 175

                #37
                ja sie musze pochwalic ze zastosowałem wczoraj prawie wszystkie porady!!! I poskutkowało fakt moze ze troszeczke wypilismy ale widziałem, ze jej sie podobało i ze bedzie tylko lepiej

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5252

                  #38
                  Wiesz co, omg?
                  Z tego co wiem z autopsji, to faktem jest, ze kobiety lubia mezczyzn zdecydowanych. Ale niemala czesc z nas interpretuje to w zly sposob. Efekt taki, ze facet stara sie zdominowac kobiete za wszelka cene, udowodnic jej "kto jest gora" - a caly haczyk polega na tym, aby czuly sie z nami bezpieczne. Mozna rzucic taka delikwentke na lozko, ale wypadaloby zadbac, aby pod jej glowa znalazla sie poduszka badz dlon, aby sobie krzywdy nie zrobila Wbrew pozorom, nasze zachowanie w lozku powinno byc (przynajmniej moim zdaniem ) przemyslane i zaplanowane

                  Kiedy pokombinujemy i zapewnimy im komfort i swobode, jednoczesnie dominujac (acz pozwalajac jej przejac ster, kiedy tego zapragnie, rzecz jasna ) troszke - one nam zaufawszy, zrobia z nami wszystko...

                  Ciekawi mnie, czy myslimy w podobny sposob?

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • qwerty20
                    Ocieracz
                    • Jun 2005
                    • 175

                    #39
                    Raine -> to co napisales u mnie wystepnuje w 100%, zawsze ma podusie, a jak cos to jeszcze raczke podloze i pomiziam po główce, zawsze mi mowi ,ze przy mnie sie niczego nie boi (w sensie , ze nie zrobie niczego, czego ona by nie chciala), czyli wszystko jest na swoim miejscu.

                    Wogule pare dni temu moja Ukochana mowila mi, ze sie boi, ze nie zda egzaminu (znaczy juz go pisala, ale boi sie wynikow), a ja wiedzialem ze zda, bo to cholernie zdolna dziewczyna. I sie z Nią zalozylem, jak zda to wypije butelke wina (nie od razu, na raty ) ,jak nie zda to ja wypije cala butelke (to akurat nie jest wyzwanie ). I sie dzis okazalo ze zdala, powiedziala ze w górach dotrzyma zakladu (jedziemy do Zakopanego w sierpniu ).wiem ,ze Ja troche bierze po 2 kieliszkach, to ciekawe co bedzie po calej butelce

                    Skomentuj

                    • omg
                      Ocieracz
                      • Jun 2005
                      • 175

                      #40
                      Zgadzam sie z Toba Reine w 100%. Ja tez zawszem staram sie nie robic nic pochopnie i z niczym sie nie spieszyc. Nawet jezeli coś mi nie odpowiada zazwyczaj to ignoruje i skupiam sie na tym zeby mojej partnerce było dobrze. Napewno nigdy nie starałem sie wykazac jakiejs wyższości albo do czegos jej zmuszac! wszystko co robie, robie z mysla o tym zeby - tak jak napisałes - czuła sie przy mnie bezpieczna i miała do mnie zaufanie! To co stało sie wczoraj na imprezie było spontaniczne i moze nie dokonca przemyslane ale wiem ze napewno tego chciała, bo pytałem jej kilka razy czy rano nie bedzie tego zalowac.

                      Skomentuj

                      • qwerty20
                        Ocieracz
                        • Jun 2005
                        • 175

                        #41
                        omg -> moglbys opisac to co zaszlo na imprezie (oczywiscie jezeli to nie jest zbyt osobiste), bo jestem cholernie ciekaw :>

                        Skomentuj

                        • omg
                          Ocieracz
                          • Jun 2005
                          • 175

                          #42
                          To była taka duża impreza plenerowa jakies koncerty itp.!!! dzień wczesniej troche sie pokłucilismy i przyszlismy na impreze oddzielnie Przed jedenastą nie wytrzymałem i do niej zadzwoniłem! Ja cos wypilem i ona była troche wstawiona, jakoś szybko zapomnielismy o urazach i zaczelismy sie całowac. Potem uznaliśmy że trzeba znalezć jakies odosobnione miejsce. Znależlismy jakies miejsce miedzy drzewami. wprawdzie nie było to miejsce bardzo odosobnione ale dookola były same pary wiec sie nie przejmowalismy no i zaczelismy sie dyskretnie dotykac... rozchyliłem jej bluzke... pożniej jakoś instynktownie rozpiołem spodnie... a pożniej przypomniałem sobie ten temat i postanowiłem sam pokierowac delikatnie jej reką... musiałem to zrobic tylko za pierwszym razem a pozniej jej reka jakoś sama odnajdywała droge w ciemnościach!!! Było świetnie...mysle ze oboje sie dobrze bawilismy chyba sie za bardzo rozpisałem

                          Skomentuj

                          • DajMiTęNoc
                            Perwers
                            • May 2005
                            • 1153

                            #43
                            No nie które kobiety takie sa że zachowuja si ew łózku jak kłoda ja bym je porównał wtedy do tych lalek nadmuchywanych z sex shopu oglnie szybko sie nudzi sex ztaka kobieta bo najcześciej jest tak że takie kobiety chca tylko w pozycji klasycznej starsz sie jej dobrze zrobic a ona na koniec mówi że nie było jej dobrze a wkoncu do tanga trzeba dwojga co z tego ze ja sie na pracuje jak ona leży i nic nie robi wtedy czuje sie jak nerkofil jakbym kochał sie z trupem tyle że tutaj kobieta jeszcze ciepła jest zero satysfakcji z sexu z taka kobieta ale to chyba tylko jak sa młode bo starsze juz nie leża spokojnie w łózku one wiedza czego chca a taka małolata robi to bo robi wsumnie pewnie sama nie wie po co
                            0statnio edytowany przez DajMiTęNoc; 27-06-05, 15:55.
                            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                            Skomentuj

                            • qwerty20
                              Ocieracz
                              • Jun 2005
                              • 175

                              #44
                              omg -> no to tera na mnie kolej z tymi poradami, tylko gorzej z terminem bedzie..., bo nie wiem kiedy bedzie jakis dzien, kiedy tylko we dwoje bedziemy...

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5252

                                #45
                                No, dobra. Panie.
                                Mija juz tydzien, chyba czas zdac raport z postepow?

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...