W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Masaż erotyczny po raz kolejny - olejki

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • merstzik
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 1

    Masaż erotyczny po raz kolejny - olejki

    Witam,
    przeszukujac forum (nie tylko to) natknalem sie kilka razy na ten temat, jednak nie otrzymalem odpowiedzi na moje pytanie. Chcialbym sie dowiedziec jaki olejek wybrac. Dokladniej zalezy mi bardziej na jakims komercyjnym rozwiazaniu, niz na domowych sposobach. Slyszalem o wykorzystywaniu oleju z winogron + olejek eteryczny, ale jakos mi sie to nie widzi. Nie wiem.. moze jak ktos probowal, to niech mi zdradzi czy nie odpycha smak i czy nie oslabia lateksu (z tego co wiem to tluszcz oslabia i przez to prezerwatywa moze peknac).
    Dalej - olejki typu bambino podobno tez maja zly, "chemiczny" smak.. co pewnie nie jest przyjemne .
    Tak wiec - jaki jest najlepszy olejek do tego typu zabaw?

    Z gory dziekuje za dobre rady .
  • bejbe88
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 47

    #2
    ostatnio z moim kochaniem zafundowalismy sobie taki rozgrzewajacy olejek do masażu erotycznego. kosztował ok 30 zł ale wart jest o wiele więcej jest o smaku wiśniowym i bosko pachnie gorąco polecam takie olejki gdyz autentycznie wzmacniaja doznania, a gdy sie lekko podmucha robi się naprawdę gorąco co prawda nie mój chłopak nie używał w trakcie masaży gumek ( najwyższa pora przerzucić się na tabsy! ) ale wydaje mi sie że taki wyrób jest tak "skonstruowany" że nie powinno być żadnych przeciwskazań do użycia ich obydwu naraz. nie pamietam nazwy tego olejku ale jak sie dowiem to na pewno napiszę
    I need someone to take care of this body ..

    Skomentuj

    • merciu
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 4

      #3
      Cos mi sie z kontem stalo i musialem nowe zalozyc...
      W kazdym badz razie, to ja - merstzik.

      Napisz prosze jaki to olejek byl.. warto od czegos zaczac co bylo wyprobowane. Na tabletki moze przejdziemy, ale jeszcze nie teraz .. w sumie to ja sie upieram przy tym, zeby moja wybranka ich nie zarzywala, ale ta kwestie zostawmy w spokoju ..wciaz o tym rozmawiamy .

      Skomentuj

      • W.I.K.I.
        Świętoszek
        • May 2007
        • 21

        #4
        polecam olejek kissable oli czekoladowy lub wisniowy- świetnie rozgrzewają i smakują tez super!

        Skomentuj

        • PaulettazWenus
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 40

          #5
          też myśle o zakupie takiego olejku ale raczej truskawka lub czekolada, ktoś może zna jakieś innej firmy, które są godne polecenia?
          _____
          Kłamstwo jest jak królik. Rodzi małe kłamstewka w nieskończoność.

          Im niewinniejsza i pobożniejsza mina, tym większy drań.

          Skomentuj

          • dylemat
            Świętoszek
            • Aug 2007
            • 4

            #6
            wiem, że się teraz zbłaźnię, no ale nic, nikt mnei nei zna, to się bardzo nie zgaszę

            Czy chodzi tu o olejki do masażu ciała?? Bo jeśli tak, to czy po właśnie takim masażyku trzeba się wykąpać przed ubraniem się, czy to się wchłania w skórę i po jakimś czasie ona jest normalna??

            Pytam, bo też chciałbym zrobić taki masażyk mojej dziewczynie, ale niestety nawet jak jesteśmy sami w domu, to trzeba się liczyć z nagym powrotem rodziców........

            Skomentuj

            • cimek
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 8

              #7
              To jest masaż miejsc intywnych Poto właśnie potrzeba fajny i ciekawy smak

              Skomentuj

              • bi.girl
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2009
                • 380

                #8
                my na razie próbowaliśmy tylko z oliwką, ale ten olejek, o którym piszą K&M brzmi bardzo zachęcająco
                but if you gimme your love, you won't regret it.
                now gimme your touch, you won't forget it.

                Skomentuj

                • lawlessness
                  Erotoman
                  • Aug 2006
                  • 504

                  #9
                  Do masażu erotycznego polecam olejek aromaterapeutyczny ylangowy, na olejku nośnikowym chociażby jojoba, albo migdałowy. Znaleźć je można na stronie firmy Etja, mają chyba najszerszą i przystępna ofertę.
                  Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                  Skomentuj

                  Working...