W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Palcowka = minetka?? :)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wojtek-Krak
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 7

    #16
    Napisał Abegan
    Hm... ale masz problem. Ja za pierwszym razem mogłem I oczywiście zrobiłem...
    Wiesz, to zależy od dziewczyny, niektóre dają się na pierwszej randce inne czekają do ślubu Moja zalicza sie do tych bardziej cnotliwych, więc wolałem poczekać, żeby jej do siebie nie zrazić Pozdr

    Skomentuj

    • kaziu91
      Świętoszek
      • Apr 2007
      • 5

      #17
      Ehhh....ja własciwie nie wiem jak to jest..moja Anula sama chciała palcówke, nawet sama mi łapke poprowadzila gdy tak sobie leżelismy ...Nie krepuje sie mnie...caluje ja wszedzie nawet po niej...ale gdy chce jej zrobić minetke to ona nie chce...probowalem kiedys zrobic to podstepem...tak ja rozgrzalem palcowka ze zapomniala o bozym swiecie...ale gdy juz wsunalem jezyczek to nagle sie "zbudzila" i mi nie pozwolila ( I nic nie zrobie

      Skomentuj

      • Moń.
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2007
        • 209

        #18
        Zawsze można próbować :E
        0statnio edytowany przez Moń.; 03-02-09, 17:22.
        "Kocham Cię (...)
        Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
        I wiosną, kiedy jaskółka przylata."

        Skomentuj

        • laleczka12
          Świntuszek
          • Jul 2007
          • 71

          #19
          spróbuj ... zejdz delikatnie w dół i zobaczysz jej reakcje, jesli nie będzie chciała to da Ci to do zrozumienia bo chyba nie pomysli ze zgubiles swoje szkło kontaktowe i go szukasz w jej kroczu tylko będzie wiedziała o co chodzi

          pamiętaj tylko, nic na siłe ! bo to drażni..

          Skomentuj

          Working...