W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Lodzik = brak orgazmu u niego?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kazia
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 4

    Lodzik = brak orgazmu u niego?

    niedawno robilam swojemu ukochanemu loda heh.. niestety zadnego orgazmu nawet najmniejszego..
    nie wiem czy cos zle robilam czy co? czy to moja wina? prosze o pomoc
  • mmartuss
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 12

    #2
    być może za krótko go pieściłaś? Być może nie tak jak on chciał? (Niech pokaże ci na bananie jak lubi). A byc moze nie była ta chcila nie ten moment? facet mógł byc za bardzo skupiony i dlatego
    nie zwalaj winy na siebie
    próbój aż do skutku

    Skomentuj

    • DarkAngel
      Perwers
      • Nov 2006
      • 1020

      #3
      Poprę przedmówcę.
      Może być wiele możliwości. Skąd mamy wiedzieć, która akurat miała miejsce u Ciebie?

      Poza tym, są faceci - np. ja, którzy samym "lodem" nie dojdą . Muszę mieć jakieś dodatkowe atrakcje, typu pieszczenie Jej ciała, robienie palcówki, etc.

      By the way: Skoro było mu przyjemnie i nie był na Ciebie zły to w czym problem? Nie użalaj się nad sobą tylko spytaj Go, jak chciałby, byś mu robiła tego loda i już . Niech porusza Twoją głową - of crs mam nadzieję, że wspomagałaś się ręką .

      Po prostu - dograjcie szczegóły.
      PS. A może chłopak nigdy nie miał kontaktu z taką formą pieszczot i po prostu musi się "przyzwyczaić"? Wszak to inne uczucie niż to, wywołane przez masturbację .
      >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

      Skomentuj

      • _bart_
        Świętoszek
        • Feb 2007
        • 10

        #4
        Porozmawiaj z nim. Najlepiej żeby on tobą pokierował co i jak bo przecież to on wie co jemu trzeba.

        Skomentuj

        Working...