W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mokro ? Cały czas ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Loooover
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 10

    Mokro ? Cały czas ?

    Witam.
    Chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy, bo nie bardzo jestem doświadczony.. Wiec nie wiem wszystkiego.
    Ostatnio uprawiałem z dziewczyną petting.. no i teraz nie wiem jak to jest dokładnie.. Bo gdy jej wkladalem np reke w majtki.. dotykałem jej (skarba) to było jej mokro.. ale gdy przez dłuzszy czas to robiłem to juz nie było tak morko tam O czym to świadczy ? I jeszcze jedna sprawa.. czy orgazm u dziewczyny 16 letniej zobaczę ? Czy w ogole u kobiet widać orgazm po pettingu.. tzn minetce..
    Z góry dziękuje za normalne odpowiedzi.
    Pozdrawiam serdecznie.
  • DarkAngel
    Perwers
    • Nov 2006
    • 1020

    #2
    Napisał Loooover
    Witam.
    Witam nowego użytkownika .

    Chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy, bo nie bardzo jestem doświadczony.. Wiec nie wiem wszystkiego.
    Kto pyta nie błądzi .

    Ostatnio uprawiałem z dziewczyną petting.. no i teraz nie wiem jak to jest dokładnie.. Bo gdy jej wkladalem np reke w majtki.. dotykałem jej (skarba) to było jej mokro.. ale gdy przez dłuzszy czas to robiłem to juz nie było tak morko tam O czym to świadczy ?
    Mokrość w intymnych miejscach, jak zapewne wiesz, odzwierciedla to, że Twoja dziewczyna była podniecona . Być może to, co robiłeś było monotonne, bądź cała sytuacja straciła klimat, w związku z tym przestała być mokra. Ponadto ponoć kobiety mają tak, że po pewnym czasie zaczynają "wysychać" .
    Nie przejmuj się, staraj się sprawiać Jej maksymalną przyjemność, nie popadaj w mechaniczne, monotonne ruchy, a będzie dobrze ;>.


    I jeszcze jedna sprawa.. czy orgazm u dziewczyny 16 letniej zobaczę ? Czy w ogole u kobiet widać orgazm po pettingu.. tzn minetce..
    A czemu miałbyś nie zobaczyć? To nie jest zależne od wieku ;> [bynajmniej w wieku 16 lat dziewczyna powinna już móc takowy przeżywać, jeśli Jej to pisane ;P]. Inna sprawa w tym, że część kobiet tego orgazmu musi się nauczyć . Pieść Ją, trzymaj na granicy rozkoszy... Praktyka czyni mistrza. Niech powie Ci co najbardziej Ją podnieca, łącz techniki.. I nie dąż jedynie do tego, by osiągnęła orgazm ;>>>.
    Powinno być widać Zazwyczaj są to skurcze ciała + zwielokrotnienie soczków wypływających z Jej cipki .

    Z góry dziękuje za normalne odpowiedzi.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Pozdro.
    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

    Skomentuj

    • Loooover
      Świętoszek
      • Dec 2006
      • 10

      #3
      No mówisz, że są to skurcze ciała tak ? A jak ja to zobacze ? Jak bede widział, ze Ona ten orgazm juz dostała ? Bo gdy robilem jej ostatnio (to był jej 1 raz) to nie chyba nie miała orgazmu.. ale gdy robiłem to az biodra do góru unosiła co chwile.. ruszała nimi.. Ale chcialbym ją doprowadzić do tego orgazmu.. By jej było dobrze.. Lecz gdy poczulem, ze juz jest jej sucho.. to mi sie az źle roobi Bo nie wiem czemu jej sucho skoro się staram..

      Skomentuj

      • DarkAngel
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1020

        #4
        Napisał Loooover
        No mówisz, że są to skurcze ciała tak ? A jak ja to zobacze ? Jak bede widział, ze Ona ten orgazm juz dostała ?
        Każda kobieta inaczej przeżywa orgazm. U jednej te skurcze są tak niewielkie, że ciężko zauważyć, a druga wręcz pod wpływem skurczy wygina się na wszystkie strony, takie jakby spazmy .
        Ekhm... A dziewczyna nie może Ci powiedzieć, że doprowadziłeś Ją do orgazmu? Jeśli pieścisz Ją oralnie powinieneś poczuć... Co? Napisałem wyżej.

        Bo gdy robilem jej ostatnio (to był jej 1 raz) to nie chyba nie miała orgazmu.. ale gdy robiłem to az biodra do góru unosiła co chwile.. ruszała nimi..
        Mrr, uwielbiam to .
        Spokojnie, jeśli nawet nie miała to próbuj dalej.
        Skupiaj się nie na dążeniu do sprawienia Jej orgazmu tylko na samym dawaniu Jej rozkoszy, a będzie dobrze. Poza tym zadbaj o klimat, by spięta nie była - wtedy też łatwiej o orgazm ;P.
        Ponadto pisałem gdzieś o punktach stresu, też mógłbyś o tym przeczytać.

        Ale chcialbym ją doprowadzić do tego orgazmu.. By jej było dobrze.. Lecz gdy poczulem, ze juz jest jej sucho.. to mi sie az źle roobi Bo nie wiem czemu jej sucho skoro się staram..
        Nie rozumiem, skoro robisz Jej "minetkę" to nawilżasz Ją własną śliną, right? Więc o co chodzi?
        Spytaj się czy nie byłeś zbyt ostry, nie sprawiłeś Jej bólu, co obniżyło stopień podniecenia itp. - ROZMAWIAJCIE na ten temat .
        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

        Skomentuj

        • Loooover
          Świętoszek
          • Dec 2006
          • 10

          #5
          Heh, no tak racja.. nawilżam ją swoją śliną.. ale to nie to samo.. Heh, bo gdy Ona sama z podniecenia jest mokra to ja wiem, ze Ona jest z podniecenia..a mi tam moja ślina nic nie robi.. chodzi o to zeby jej było najlepiej.. No chyba bede musiał z nią powaznie porozmawiać na ten temat.. z góry Dzięki za odpowiedz.. Jak ktoś ma inną to takze zapraszam do pisania.
          Pozdrawiam

          Skomentuj

          • DarkAngel
            Perwers
            • Nov 2006
            • 1020

            #6
            Mówię, spróbuj zadbać o jakieś urozmaicenia...
            Popieść Jej sutki, pomasuj w międzyczasie.
            A zanim dobierzesz się do seksu oralnego podrocz się trochę z Nią.
            Pocałuj po wnętrzach ud, po brzuszku itp., żeby aż tego pragnęła .
            To naprawdę działa... a potem?
            Miłe słowa? ;>
            Subtelny dotyk, pieszczenie łechtaczki, warg sromowych, etc.

            Cóż... Mam nadzieję, że Ci się uda pokonać "ten problem" .
            Ja nigdy z tym nie miałem kłopotów .
            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

            Skomentuj

            • Loooover
              Świętoszek
              • Dec 2006
              • 10

              #7
              Nigdy nie miałeś ? Tzn, ze skoro to pierwszy raz robiłeś to już odrazu udało Ci się partnerke doprowadzić do orgazmu tak ? Wątpie

              Skomentuj

              • DarkAngel
                Perwers
                • Nov 2006
                • 1020

                #8
                Napisał Loooover
                Nigdy nie miałeś ? Tzn, ze skoro to pierwszy raz robiłeś to już odrazu udało Ci się partnerke doprowadzić do orgazmu tak ? Wątpie
                Nie, nie.
                Chodziło mi o Twój problem "nawilżenia".
                Z doprowadzeniem do orgazmu było gorzej, głównie z powodu tego, że język mi 'wysiadał' .
                >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                Skomentuj

                • Loooover
                  Świętoszek
                  • Dec 2006
                  • 10

                  #9
                  Napisał DarkAngel
                  Nie, nie.
                  Chodziło mi o Twój problem "nawilżenia".
                  Z doprowadzeniem do orgazmu było gorzej, głównie z powodu tego, że język mi 'wysiadał' .
                  Skoro Ci język wysiadał.. Hmm.. No ale skoro mi tez wysiada język a bede tak długo robił az do upadłego to uda się w końcu ? Bo to nowa kobieta moja i wiesz.. nie wiem jaka Ona jest itp itd.. do końca w tych sprawach.. bo pierw musze to zrobić. Nawilzyć nawilżę śliną Ale teraz pytanie, co zrobić by jej nie było nudno.. ? By jej moje (lizanie) itp itd się nie znudziło.. a nie ze ja bede się meczył a Ona nie dojdzie nawet po 2 godzinach.

                  Skomentuj

                  • DarkAngel
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1020

                    #10
                    Napisał Loooover
                    Skoro Ci język wysiadał.. Hmm.. No ale skoro mi tez wysiada język a bede tak długo robił az do upadłego to uda się w końcu ?
                    Ja już o tym pisałem. Nie lubię się powtarzać . Myślę, że takie usilne dążenie do 'celu' nic nie da. Być może Twoja dziewczyna jest na etapie kiedy ani 10 minut, ani 20, ani nawet i 40 min pieszczot Twych nie doprowadzi Jej do orgazmu... Bądź cierpliwy, Twa dziewczyna również .

                    Ale teraz pytanie, co zrobić by jej nie było nudno.. ? By jej moje (lizanie) itp itd się nie znudziło.. a nie ze ja bede się meczył a Ona nie dojdzie nawet po 2 godzinach.
                    Nie bądź monotonny, pójdź na żywioł.
                    Reakcje dziewczyny będą Ci dawać znać czy idziesz w dobrym kierunku . BTW: nie patrz na to przez pryzmat orgazmu! Powtarzam to któryś raz. Pieść Ją, by każda chwila była dla Niej czymś wspaniałym, a nie po to, by po xx minutach dostała orgazm... Tu trzeba wyczucia! .
                    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                    Skomentuj

                    • kit
                      Świntuszek
                      • Jul 2006
                      • 55

                      #11
                      Gdy języczek się męczy polecam moczony śliną paluszek. Może ją wtedy jeszcze szybciej doprowadzisz do orgazmu. A orgazm jeśli przeżyje Twoja Pani to sam będziesz wiedział, uwierz mi będziesz to widział i czuł

                      Skomentuj

                      • Loooover
                        Świętoszek
                        • Dec 2006
                        • 10

                        #12
                        Mam taką nadzieję, choć obawy są... Bo ja nie wiem jak to Ona odbiera.. A rozawiać z nią o tym to ciężka sztuka dla faceta.

                        Skomentuj

                        • Bender
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 3026

                          #13
                          Wez sie bardziej zachowuj jak facet. A nie kwiekasz. Tego nie mozesz, tamtego. Poprostu zrob, nie szukaj wymowek.
                          A co do rozmowy poprostu zapytaj: "Sluchaj, a powiedz mi..." i juz
                          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                          Billy Crystal

                          Skomentuj

                          Working...