W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Macanie śpiącego obok :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • monia:P
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2007
    • 287

    #46
    Moj chlopak zawsze jak spi mnie dotyka przez sen. gdy to ja przykladowo spie a on mnie. to mnie tylko glaszcze. chociaz chialabym byc obudzona w jakis fajny sposob
    'Nie ważne ile jest się razem...
    Ważne jak piękne są to chwile...'

    szczęśliwa z moim Kochanym

    Skomentuj

    • LalaRe
      Świętoszek
      • Apr 2007
      • 31

      #47
      mialam taką sytuacje kiedys... ahhh niebo na ziemii :p

      Skomentuj

      • Esmael
        Świntuszek
        • Jun 2007
        • 61

        #48
        Kiedyś w sobotę, gdy mogliśmy pospać dłużej, ja i tak obudziłem sie ok. 7-dmej i zobaczyłem żoncie leżącą na boku z wypiętym tyłkiem i z myszką na wierzchu. Stwierdziłem, że będzie jej bardzo miło jak Ją delikatnie poliżę. Zaczołem bardzo delikatnie, Ona zaczeła posapywać, zaczołem mocniej i głębiej - Ona zaczęła pojękiwać, i wtedy dostałem strzała z łokcia w głowę !! A na dodatek uderzyła mnie takim miejscem łokcia, że przeszedł jej "prąd" (znamy wszyscy to miejsce i staramy sie w niego nie uderzać ). Nie wiedziała co sie dzieje i sie przestraszyła.
        Potem była awantura i już jej tak nie budzę.
        W drugą strone też było, tylko milej dla obydwojga; ja wcześniej poszedłem (a raczej padłem) spać , żoncia przyszła jak już spałem i zaczeła mi dogadzać ręką. Pamiętam to jako sen erotyczny, jakieś przebłyski świadomości, nie było finiszu a i nie obudziła mnie, ponownie zapadłem w głęboki sen ... Ale było baaardzo przyjemnie.
        Nie ma ryzyka - nie ma zabawy ...

        Skomentuj

        • marvin
          Świętoszek
          • Mar 2006
          • 33

          #49
          Kiedyś na weselu u przyjaciół.. w górach w domku letniskowym już po skończonej imprezie nad ranem.. cześc ludzi pojechała do domu, a częsć ukłądała sie na podłodze, jedno obok drugiego w śpiworach... Wszyscy byli po alkoholu, zmęczeni i każdy marzył jedynie o śnie...
          Tak sie złożyło, ze obok mnie ułozyła sie do spania ładniutka dziewczyna, której nie znałem i nie zamieniłęm z nią nawet slowa wczesniej...
          Powiem wam, ze wcale nie miałem żadnego zamiaru, ale po prostu po przebudzeniu nad ranem samo jakoś to wyszło, ze najpierw przypadkowe musniecie.. potem dotyk ...i w takim półsnie skończyło się na delikatnych, cudownych, długich pieszczotach siebie nawzajem...
          Nie mówiliśmy nic.. nawet nie patrzyliśmy sobie w oczy.. po prostu poddaliśmy się nastrojowi chwili i wydawało nam sie, ze to wszystko właściwie sen... Podnieceni byliśmy bardzo.. i gdyby wokół nie było tylu śpiacych ludzi, nie wiem jakby sie to skończyło.. a własciwie, to wiem napewno
          To było cudowne przezycie... uh..

          Skomentuj

          • nieznajoma90
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 12

            #50
            Szkoda że mój kochany mnie tak nie budzi Heh może dlatego że nie mieszkamy jeszcze razem
            Nie mów mi jak mam życ, bo nie będziesz za mnie umierał...

            Skomentuj

            • monia:P
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2007
              • 287

              #51
              Ostatnio moje Kochanie budzi mnie wkladajac mi paluszki i jest to bardzo przyjemne.
              'Nie ważne ile jest się razem...
              Ważne jak piękne są to chwile...'

              szczęśliwa z moim Kochanym

              Skomentuj

              • słodka1
                Świętoszek
                • Mar 2009
                • 1

                #52
                Ummm ... to jest coś ;D

                uwielbiam się budzić z palcami mojego kochanego w środku

                wtedy to już muszę dostać szybki numerek bo nie wytrzymuje !

                a tak wgl to jestem nowa witam .

                Skomentuj

                • rozyczka70
                  Erotoman
                  • Mar 2007
                  • 656

                  #53
                  ...nocno-śpiące macanki są ekstra - czasem, gdy jedno idzie wcześniej spać, a później do łózia dołącza drugie z impetem i apetytem na COKOLWIEK seksownego, to przy akceptacji pierwszego - do świtu jest GRZESZNIE
                  ...trochę może to filozoficznie zabrzmiało, ale wiadomo w czym rzecz, prawda?
                  Rozyczka
                  vel
                  Szukający Myśliciel

                  Skomentuj

                  • emanuela
                    Świntuszek
                    • Mar 2009
                    • 48

                    #54
                    Oj ja uwielbiam macać mojego mężczyznę w nocy, jak tylko się przebudzę poszukuje pod kołderką jego "śpiącego" fallusa, zaczyna się masażyk,a on zazwyczaj się przebudza i najczęściej kończy się to francuzem...uwielbia to.Rano mówi ze miał "piękny sen"i jak jest czas to szybciutki seksik zaaranżujemy!

                    Skomentuj

                    • rozyczka70
                      Erotoman
                      • Mar 2007
                      • 656

                      #55
                      emanuela..toć Twój facet musi być faktycznie wniebowzięty każdego ranka, no, może prawie każdego...
                      Rozyczka
                      vel
                      Szukający Myśliciel

                      Skomentuj

                      • ona35
                        Świętoszek
                        • Mar 2009
                        • 22

                        #56
                        oj lubiłam dotykać swojego partnera jak spałwtedy tak fajnie pojękiwał....ale on kiedyś zrobił coś lepszego jak spałam..
                        Najważniejsza.....

                        Skomentuj

                        • perveros
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 9

                          #57
                          Ostatnio położyliśmy się ze znajomą... ona wprawdzie zmęczona i już odpadała w objęcia Morfeusza, ale ja nie mogłem zasnąć czując ciepły tyłeczek tak blisko. Zacząłem go delikatnie głaskać, raz pupa - raz uda.
                          Po chwili usłyszałem, żebym szedł spać... pomyślałem, że "albo przesadzam, albo za mało się staram"
                          Zmieniłem położenie rączki z pupy na majteczki i zaraz poczułem, że jest tam mokro już od chwili Po moich delikatnych i długich zabawach nie wytrzymała i ujeżdżała moje paluszki jak szalona.

                          Szkoda tylko, że po wszystkim dostałem tylko buzi - ona poszła spać a ja zostałem ze sterczącym kutaskiem i rączką do wylizania.

                          Skomentuj

                          • syrenka24
                            Banned
                            • Jun 2009
                            • 129

                            #58
                            Tez bym tak chciala,ale nie mam chlopaka

                            Skomentuj

                            • Pimmel
                              Świętoszek
                              • Jun 2009
                              • 19

                              #59
                              Raz mi sie zdarzylo Ale to bylo daaaawno temu

                              Skomentuj

                              • Karookarolina
                                Perwers
                                • May 2009
                                • 1050

                                #60
                                My uwielbiamy pieszczoty przez sen. Nic w tym dziwnego Czasem zdarza mi się np obudzić z ręką na Jego penisie, a zasypiałam inaczej, tylko nie wiem, czy to Jego sprawka, czy moja ręka sama tam chciała
                                Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                                Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                                Skomentuj

                                Working...