W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Oral: jak zmienić jej zapach?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KoCiCa_xD
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 12

    #31
    a to ty sadzisz ze za kazdym razem jak twoja laska zechce zrobic ci loda to bedziesz mial czas zeby jak to powidzialaes 4 razy sie umyc i wysmarowac kremem??? jak cie wezmie z nienacka to chyba nie powiesz jej "ej sorry musze sie wykapac,,,"
    jak dla mnie to chore a poza tym to musisz wiedziec ze ja uraziles i nie dziw sie ze pozniej tak dziwnie sie zachowywala:/

    Skomentuj

    • mxmx
      Świętoszek
      • May 2007
      • 9

      #32
      Hmm, ja bardzo chcialem piescic moja dziewczyne oralnie.. Z poczatku troche sie balem, i calowalem brzuszek, poczylem Jej zapach.. i wydal mi sie odrobine zbyt intensywny.. wiec sie poddalem. Pozniej, nastepnym razem, juz sie troszke przemoglem, i fakt byl na poczatku troche intensywny (smak okurat od razu mi sie spodobal).. ale co do zapachu mialem mieszane uczucia jeszcze wtedy.. jednak juz wtedy, na drugi dzien mialem ochote sie na nia rzucic, bo tego zapachu poprostu bylo mi brak!.. ..

      Teraz moge powiedziec:

      Czesc, mam na imie Piotrek i jestem uzalezniony od intemnego zapachu mojej jedynej ..

      Ona tez nie czula sie wtedy z tym dobrze (szczegolnie ze pierwsza proba skonczyla sie niejakim fiaskiem .. ), czula pewien dykomfort. Ale teraz poprostu mowie Jej jak bardzo uwielbiam Jej intymny zapaszek, i to Ją uspokaja .. teraz koncentruje sie na odbieraniu przyjemnosci bo o to przeciez chodzi .. .. ..

      W zyciu intymnym w ogole powinno zachowac sie takt i delikatnosc. Wazna jest tez rozmowa, na ktora juz teraz nie moge narzekac .. Powoli odnajdujemy wspolny jezyk

      Ale mi ochoty narobiliscie .. ych ..

      Skomentuj

      • 2grosze
        Świętoszek
        • Jun 2007
        • 3

        #33
        a u mnie zapach zależy od dnia cyklu. I tak przed okresem i bezpośrednio po jest intensywniejszy i potem juz jest okej.

        na kobiece ciało trzeba patzreć przez gigantyczny pryzmat wszystkiego

        Jesli zapach dziewczyny jest bardzo intensywny, to trzeba też zwrócic uwagę na śluz. Jak będzie ciemny to znak infekcji, grzybicy etc. a jak normalny to cóż... trzeba pokochać ;D

        Skomentuj

        Working...