W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Strefy erogenne mężczyzny..

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • onWponczochach
    Ocieracz
    • May 2022
    • 144

    U mnie to będą:penis, jądra, odbyt, sutki, uszy i pewnie wiele innych nieodkrytych miejsc

    Skomentuj

    • Marduk666
      Ocieracz
      • Mar 2015
      • 191

      Najbardziej mnie kręci podczas pieszczot (ustnych czy ręcznych) stymulacja między odbytem a jajkami. Solidnie sprawia przyjemność i owocuje twardym wzwodem o niesamowitym orgazmie nie wspominając.
      Jeśli chodzi o pieszczoty odbytu najmilej wspominam czarną partnerkę, która sama je inicjowała wkładając tam palca czy robiąc mi językiem. Podejrzewam, że mógłbym w ten sposób dojść nawet bez pomocy rąk. Higiena higieną, wiadomo, ale nie każda kobieta jest na tyle odważna by to robić a wiem, że wspomnianej sprawiało frajdę pieszcząc mnie w ten sposób i naprawdę robiła to dobrze. Godzinami mógłbym leżeć i się tym upajać.
      Z mniej standardowych przypomniało mi się jak jedna wbiła mi się językiem do ucha. Nigdy wcześniej nie byłem świadomy efektu, tego jak to wrażliwe a zarazem przyjemne podczas gdy bawi się penisem. Również wzmacnia erekcję i przyspiesza wytrysk.
      0statnio edytowany przez Marduk666; 08-11-22, 11:27.

      Skomentuj

      • Nuder
        Świętoszek
        • Mar 2021
        • 45

        Oczywiście penis. Uwielbiam też całowanie i podgryzanie brzucha i sutków. Lubię dotyk w kroku i lizanie jajek aczkolwiek często mam łaskotki.

        Skomentuj

        • 2_Znaczny
          Świętoszek
          • Apr 2024
          • 2

          Mózg (;

          Skomentuj

          • Nuder
            Świętoszek
            • Mar 2021
            • 45

            Podnieca mnie gdy kobieta liże mnie po uszach. I potem schodzi niżej, po szyli, brzuchu, aż do penisa

            Skomentuj

            • Millie Walky
              Ocieracz
              • Apr 2024
              • 107

              Polecam taki patent: podczas seksu (pozycja od tyłu) sięgnąć dłonią i ustawić dłoń pod jądrami partnera. Zawsze działa jak porażenie prądem i przyśpiesza finał. Ewentualnie w pozycji klasycznej można obie dłonie położyć na jego sutkach, też przyśpiesza to i owo, ale nie w aż taki spektakularny sposób jak pierwsza opcja

              Skomentuj

              • Kajko13
                Ocieracz
                • Apr 2024
                • 105

                Ta pierwsza to jak wyciskanie. Jak sprawna rączka to worek raz dwa pusty.

                Skomentuj

                • Millie Walky
                  Ocieracz
                  • Apr 2024
                  • 107

                  Napisał Kajko13
                  Ta pierwsza to jak wyciskanie. Jak sprawna rączka to worek raz dwa pusty.
                  Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Uważaj bo jak Twoja zastosuje na tobie ten tip, to przyjdziesz tu mi oddawć honor

                  Skomentuj

                  • Kajko13
                    Ocieracz
                    • Apr 2024
                    • 105

                    Oby tylko honor

                    Skomentuj

                    • Tommie
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2016
                      • 220

                      Napisał Millie Walky
                      Polecam taki patent: podczas seksu (pozycja od tyłu) sięgnąć dłonią i ustawić dłoń pod jądrami partnera. Zawsze działa jak porażenie prądem i przyśpiesza finał. Ewentualnie w pozycji klasycznej można obie dłonie położyć na jego sutkach, też przyśpiesza to i owo, ale nie w aż taki spektakularny sposób jak pierwsza opcja
                      Szczerze, to uwielbiam ten "trick". Czasem może nawet trochę mocniej ścisnąć, byle z wyczuciem bo te dyndadełka jednak dość tkliwe są. Tak samo przy robieniu loda. Uwielbiam jak się przy tym bawi jajkami.
                      "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

                      Skomentuj

                      • elKoj69
                        Perwers
                        • Sep 2012
                        • 1212

                        Strefa mleczna. Czyli pomiędzy jajkami i kakaem
                        Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                        Skomentuj

                        • mientus
                          Erotoman
                          • Feb 2019
                          • 633

                          Oprócz wiadomych miejsc to na pewno szyja.

                          Skomentuj

                          Working...