W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co ze spermą po lodziku??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zboczuś
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 7

    #31
    Ja tam z moją Kochaną nie mamy takich zmartwień, urozmaicamy sobie bardzo ten element: połyk ,wytrysk na różne części ciała (twarz, cycuszki, brzuszek, mój brzuszek jak na leżąco , czasem zdarza się na pościel czy ścianę

    Skomentuj

    • www.DAWID
      Świntuszek
      • May 2007
      • 73

      #32
      Napisał michal_krk
      moja lepsza polowka plci pieknej nie polyka zazwyczaj wypluwa, patrzy krytycznie i nawija cos o ananasach
      Jakby to mial byc jakis rarytas

      PS. tak nawiasem, panowie! odstawcie szlugi.. nawet nie wiece jak to paskudnie wplywa na smak nasienia :/
      jakbyś jeszcze postawił na to by na parę godzin przed wizytą dziewczyny zjeść puszkę ananasów co by zmienić skład płynów ustrojowych w organizmie (m.in. spermy), to już nic by jej w smaku Twego nasienia nie przeszkadzało - osłodziłbyś Jej życie

      a tak poważniej - to jedzenie codziennie owoców cytrusowych, picie naturalnych soków z cytrusów etc., poprawia smak spermy w 100% - przynajmniej tak mówi mi mój kwiatuszek
      0statnio edytowany przez www.DAWID; 18-08-07, 00:44.
      ...stary niedźwiedź podobno śpi...

      Skomentuj

      • michal_krk
        Świntuszek
        • Jan 2007
        • 50

        #33
        wiem ze jedzenie ma wplyw na smak spermy - napisalem powyzszy post z ironia i sarkazmem
        jakkolwiek o wplywie ananasow wiedzialem to juz o cytrusach nie... ciekawe. musze to wyprobowac bo po zjedzeniu calej puszki anansow malo kto mysli o sexie brzuch jest zbyt pelen

        Skomentuj

        Working...