W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Parzenie herbaty (?)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Weed
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 11

    Parzenie herbaty (?)

    Kilka razy spodkałem się z tym określeniem i wiem tyle że polega na w zanużaniu i wyjmowaniu jąder do ust kobiety, ale prucztego niewiem o tym nic. Więc co wiecie na temat "parzenia cherbaty"? czy można w ten sposób dojść do orgazmu? czy sprawia to to dlawas( mężczyzn) większoą przyjemność od np lodziwa/robut ręcznych? I podzielcie się zemną wszysdkimi innymi informacjami na temat tegoż sposobó pettingu.
  • themati
    Ocieracz
    • Jan 2006
    • 128

    #2
    ZOMG!

    -HERBATA!
    -SPOTKAŁEM!
    -PRÓCZ!
    -ROBÓT!
    -WSZYSTKIMI
    - SPOSOBU

    na początek polecam www.sjp.pwn.pl

    a wracając do tematu, wszystko jest fajne

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      A ponadto "zanurzaniu".
      Z taką fikuśną nazwą pierwszy raz się spotykam...
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Weed
        Świętoszek
        • Mar 2006
        • 11

        #4
        Napisał themati
        ZOMG!

        -HERBATA!
        -SPOTKAŁEM!
        -PRÓCZ!
        -ROBÓT!
        -WSZYSTKIMI
        - SPOSOBU

        na początek polecam www.sjp.pwn.pl

        a wracając do tematu, wszystko jest fajne

        ok ok przepraszam za ortografię ale mam pewną wadę zwaną dyzortografia . Lesz niezważająca na przeciwności losu staram się ją wyeliminować choć to bardzo żmudna robota - kilka zeszytów zapisanych dyktandami, ćwiczenia ortograficzne, oraz trochę literatury mam już za sobą i wieźcie lub nie to przynosi efekty (kiedyś moja pisownia była totalną tragedią) ale wada nadal jest baaardzo widoczna

        PS. Napisałem tego posta w Microsofcie

        Skomentuj

        • Luk
          Erotoman
          • Feb 2006
          • 427

          #5
          zanim cos wyslesz na forum wrzuc do worda i daj sprawdzanie pisowni

          Skomentuj

          • Avery
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2005
            • 293

            #6
            Napisał Weed
            Kilka razy spodkałem się z tym określeniem i wiem tyle że polega na w zanużaniu i wyjmowaniu jąder do ust kobiety, ale prucztego niewiem o tym nic. Więc co wiecie na temat "parzenia cherbaty"? czy można w ten sposób dojść do orgazmu? czy sprawia to to dlawas( mężczyzn) większoą przyjemność od np lodziwa/robut ręcznych? I podzielcie się zemną wszysdkimi innymi informacjami na temat tegoż sposobó pettingu.
            przeciez to on to specjalnie pisze drugi Jasiu Śmietana z onetu
            Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

            Skomentuj

            • damianski
              Świntuszek
              • Aug 2006
              • 94

              #7
              wierz mi że może to pisać niespecjalnie. Ja też "leczyłem" się z tego bardzo i powiem że praktyczni się udało. Bardzo pomaga czytanie książek a i pisanie dyktand również ale raczej w wordzie bo wtedy na bierząco widzisz jakie błędy popełniasz. ja uciekałem się nawet do czytania słąwnika. Uczenia się wszystkich zasad ortografi itp. Ale po pięci latach ciężkiej pracy mogłem siąść do matury z polskiego bez stresu.

              Przepraszam za OT

              Skomentuj

              • malinkaa7
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2006
                • 242

                #8
                hmm zanurzać jądra w ustach? przecież by się nawet nie zmieściły ja pieszcze czasem mojego faceta po jądrach ale żeby odrazu całe wkłądać do ust to nie a Twoja ortografia to naprawdę tragedyja ale głowa do góry!

                Skomentuj

                • KrzysiekV
                  Ocieracz
                  • Jun 2006
                  • 150

                  #9
                  Wydziwianie takie. To jak deepthroating. Ja to tam za duzo nie czuje. To jest nie czuje wiecej, niz w przypadku gdy dziewczyna mi piesci reka jadra. Po co jej wpychac jaja do ust?
                  Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

                  Skomentuj

                  • padme
                    Erotoman
                    • Mar 2006
                    • 666

                    #10
                    KrzysiekV ręką to się może zrobić monotonne, a "parzenie" fajne jest bardzo
                    "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

                    Skomentuj

                    Working...