W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Lodzik ... jak go nie zahaczać ząbkami??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boogi86
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 21

    #16
    Napisał Jacenty
    Ranyyyy Mój przyjaciel stwierdził kiedyś że to nawet fajne uczucie taki lodzik z aparatem na ząbkach, mówi że miał wrażenie jakby wkładał wacka w piłę tarczową
    Bez urazy dziewczyny.
    doooobre....uahaha
    wszedzie tylko nie w lozku

    Skomentuj

    • gabi
      Ocieracz
      • Feb 2005
      • 106

      #17
      Wystarczy "schować" ząbki za wargi... nie umiem Ci tego dokladnie wytłumaczyc, ale ja robie to odruchowo. Byc moze, gdybym nie chowala, to tez bym zahaczala zabkami Inna sprawa, ze gdy szeroko otwieram buzie i jeszcze przykrywam wargami zęby to po paru minutach wszystko mnie zaczyna bolec ))) Dlatego najpierw doprowadzam go na skraj orgazmu samym jezykiem i raczka, a potem dopiero "finiszuje"...

      Skomentuj

      • nova6
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 8

        #18
        A mój facet uwielbie ząbki,szczególnie na główce, dostaje wtedy drgawek BYle by tylko nie zamocno scisnąc.

        Skomentuj

        • luki100011
          Świntuszek
          • Aug 2006
          • 63

          #19
          Dlaczego nie charować ząbkami. Od niedawna moja mi go aż nimi trze - to barzdo miłe doznanai - mocne ale miłe.
          Kiedyś też się balismy, że to będzie bolałao, ale czasaami trzeba spróbować cos nowego.

          Polecam
          Dobry sex to taki po,którym nawet sąsiedzi wychodzą na papierosa :-)

          Skomentuj

          • Night Stalker
            Świntuszek
            • May 2006
            • 69

            #20
            zależy, komuś nawet najdelikatniejsze dotknięcie ząbków może sprawiać ból... ja tylko parę razy poczułem ząbki i nie umarłem z bólu ;p a co do tematu to trening czyni mistrza

            Skomentuj

            • m'n'm
              Ocieracz
              • Aug 2006
              • 124

              #21
              Napisał Extazka
              Kiedy pieszcze mojego faceta oralnie, czuje ze zachaczam go zebami ( on mi nie powie nic na ten temat bo nie chce mnie zniechecic, dluugo namawial mnie do lodzika az wkoncu uległam i nie chce mnie zniechecic ). Czuje, że szerzej nie dam rady otworzyc ust, wiec moze jest jakas technika zeby nie dotykac go ząbkami???
              Moja M robi tak specjalnie, bo zauważyła jaką mi frajdę to robi
              O czywiście stara się być naj bardziej (na ile to możliwe) delikatna.
              Ona M, On M;
              M'n'M to my!

              Skomentuj

              Working...