W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Jak piescic chlopaka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bigskizo
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2006
    • 226

    #16
    Najlepiej jest porozmawiać o tym z partnerem, napewno nic złego sie nie stanie !!!
    powinnaś robić to co czujesz. jak wspomniałem wcześniej "ucho" to dobra sprawa jeszcze jak jestes lekko podkrecona przez niego...

    Skomentuj

    • stokrotka222
      Świętoszek
      • May 2006
      • 12

      #17
      sprobuje z nim porozmawiac, ale narazie wykorzystam swoja wyobraznie..

      Skomentuj

      • stickyfingers
        Świntuszek
        • Feb 2006
        • 52

        #18
        Rob to na co masz ochote i starajsie obserwowac czy sprawia mu to przyjemnosc... najgorsze jak ktos piesci patrnera w sposob jaki nie lubi, czy jak zmusza sie do pieszczot pewnego rodzaju... a najgorsze co moze byc to seks oralny wykonywany przez osobe ktora sie go brzydzi... meka dla osoby pieszczacej i pieszczonej.....

        tak wiec zaufaj instynktowi a jesli go nie posiadasz to moze jeszcze pora z tym poczekac?

        Skomentuj

        • heroinka

          #19
          a ja mam pytanie...różnie już się bawiłam z chłopakiem i kochaliśmy się i pieszczę jego członka ustami ale czy ręką też można bo gdzieś wyżej niby ktoś tak pisał ale mi się wydaje że to jakoś tak dziwnie faceta dotykać tak...a może przesadzam i to nic nienormalnego?

          Skomentuj

          • KrzysiekV
            Ocieracz
            • Jun 2006
            • 150

            #20
            Reka jest tez bardzo przyjemnie. Ale radze posmarowac czlonka zelem nawilzajacym. I siadz w takiej pozycji by tobie bylo wygodnie, i on mogl dotykac twe czule miejsca. Ja bardzo lubie dotykac ma dziewczyne gdy robi mi reka.
            Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

            Skomentuj

            • heroinka

              #21
              sory bo to zupełnie nie na temat ale jak zmienić opis pod nickiem, ten co teraz mam napisane "świetoszek"??

              a a propos tematu jeszcze, chłopcy określają to o co pytałam tak dość niefajnie "waleniem konia" i coś takiego mam własnie zrobić facetowi??
              0statnio edytowany przez sister_lu; 19-03-09, 02:41.

              Skomentuj

              • Paszczak
                Ocieracz
                • May 2006
                • 105

                #22
                Mniej więcej. Tylko nie "wal" Tak z czułoscią i delikatnością.

                Skomentuj

                • KrzysiekV
                  Ocieracz
                  • Jun 2006
                  • 150

                  #23
                  heroinka- Walenie konia: Uzyj jakiejs oliwki czy zelu nawilzajacego, posmaruj czlonka i rece. Dobrze go obejmij i jezdij reka gora-dol. Piesc jadra.

                  Podpisu pod nickiem nie zmienisz. Zalezy od ilosci postow.
                  Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

                  Skomentuj

                  • heroinka

                    #24
                    dzięki za wszytskie wskazówki:*

                    Skomentuj

                    Working...