W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jestem w tym zielony :D ( co to Petting?)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cloud
    Świntuszek
    • May 2006
    • 77

    Jestem w tym zielony :D ( co to Petting?)

    Petting gdzies slyszalem ale nic mi na ten temat nie wiadomo ??? jak to wyglada ?? co sie w tym robi i w ogole

    Prosze o mile traktowanie zielonej osoby w tej kategori
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #2
    to się zjada
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5253

      #3
      Miło i sympatycznie temat zamykamy :o)

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • Cloud
        Świntuszek
        • May 2006
        • 77

        #4
        hmm... przeczytalem to....mam pytanie co dokladnie oprocz pieczot zalicze sie do petingu ???
        Czy robienie laski przez kobiete i minety przez faceta tez sie do tego zalicza ????
        Czy jesli np laska wali ci tylko konia czy to sie do tego zalicza ???

        Skomentuj

        • gucio5tys
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1075

          #5
          czym się różni walenie konia od robienia laski?
          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

          Skomentuj

          • Cloud
            Świntuszek
            • May 2006
            • 77

            #6
            hmm.....innymi doznaniami ??? gorszymi w przypadku walenia konia pozatym zwalic moge sobie sam a laski sobie juz sam nie zrobie -_-
            chyba pytanie bylo inne nie ???

            Skomentuj

            • no_body
              Ocieracz
              • Mar 2006
              • 116

              #7
              Zasadniczo petting polega na zaawansowanych pieszczotach erotycznych, czyli pieszczeniu narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera w taki sposób, że może dojść do osiągnięcia tzw. satysfakcji seksualnej, czyli orgazmu, ale inną metodą niż poprzez immisję (wprowadzenie) członka do pochwy. Jest to aktywność mająca zastąpić pełne współżycie seksualne. Według najszerszej definicji, pettingiem są wszelkie formy pieszczot z zastrzeżeniem podanym powyżej, w tym seks oralny, definicja węższa może oznaczać pieszczoty od pasa w górę, lub też wręcz przeciwnie, pobudzanie genitaliów ale bez immisji.
              Cloud, przeczytałeś tekst uważnie?

              Skomentuj

              Working...