W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Smieszny problem- ŁASKOTKI

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pomocy
    Świętoszek
    • Jun 2006
    • 1

    Smieszny problem- ŁASKOTKI

    Witam mam duzy problem pisalem juz w kilku foracha ale nigdzie mi niepomogli moze wiec tutaj sie uda a wiec chodzi oto ze mam łaskotki na calym ciele!! jezelmoja kobieta chce mnie dotknac na brzuchu albo gdzies niewytrzymam i zaczne sie smiac wsumie chyba nawet sie przyzwyczja z tym ale mi jest glupio i chcialem was zapytac czy da sie cos z tym zrobic?? Bardzo prosze o pomoc TO NIEJEST SMIESZNE
  • john_kruger
    Świntuszek
    • Mar 2006
    • 46

    #2
    cholera mialem to samo, ale po pewnym czasie jak smyrala w tym samym miejscu-gilgotki z czasem ustepywaly-moja rada-czesciej sie miziajcie

    Skomentuj

    • happysad
      Świętoszek
      • Jun 2006
      • 4

      #3
      jestem dokładnie tego smaego zdania ja tez miałam taki problem. dostawałam panicznego ataku śmiechu, kiedy mój chłopak dotknął mojego brzuszka nawet niechcący. ale po pewnym czasie to minęło. po prostu proponuje jak najwięcej łaskotania...
      heh...

      Skomentuj

      • BlackPussy
        Erotoman
        • Jul 2005
        • 640

        #4
        a ja do dzisiaj wariuję jak tylko zbliży swoje usta do mojej szyji...a jego oddech na moim karku potęguje wybuch niekontrolowanego śmiechu

        Kobieta jest jak lilia
        subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

        ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

        Skomentuj

        • padme
          Erotoman
          • Mar 2006
          • 666

          #5
          Ja tez tak mam
          "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

          Skomentuj

          • lucyferpl
            Świętoszek
            • Jul 2006
            • 5

            #6
            ten typ tak ma
            przejdzie!!!

            Skomentuj

            • LellyDivera
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2006
              • 291

              #7
              Trzaśnij sobie lornetę i galaretę i od razu będziesz znieczulony.
              Może cię wtedy zamiziać na śmierć. Nic nie poczujesz.

              Skomentuj

              • q-bass88
                Świętoszek
                • Jul 2006
                • 2

                #8
                u mnnie to samo moja dziewczyna ma takie gilgotki ze masakra.
                Musze spróbować waszych rad więcej gilgotania

                Skomentuj

                • goorusia
                  Ocieracz
                  • Nov 2006
                  • 173

                  #9
                  Mój jest bardzo czuły na takie delikatne mizianie...i wtedy zaczyna się wić bo już go gilgoczę. A on sam to mnie uwielbia łaskotać, największe gilgoty mam na stopach więc teraz korzysta bo lato i stopy sa dobrze dostępne... Czasem mnie to złości bo z tego uczucia gilgotek nie mogę wytrzymać i proszę go aby przestał ale to mało daje. Mówi, że lubi jak się śmieje i dlatego to robi.
                  Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

                  Skomentuj

                  • Desdemona
                    Ocieracz
                    • Mar 2007
                    • 190

                    #10
                    Mój były też miał straszne łaskotki, nic się z tym zrobić nie dało. Ot, taka jego uroda, przywykłam do faktu że pewne rejony jego ciała są dla mnie zakazane (tyłek!! )
                    ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

                    Skomentuj

                    • Lilia
                      Świntuszek
                      • May 2007
                      • 55

                      #11
                      oj moj kochany ma wszedzie laskotki brzuszek ma tak wrazliwy ze hej tyleczek mial mozna powiedziec bo ostatnio juz nie widze tego jego usmieszku jak go tam dotykam chyba macie racje im czesciej tym mija...

                      Skomentuj

                      • ElTomato
                        Świętoszek
                        • Apr 2007
                        • 17

                        #12
                        Ja też mam wszędzie łaskotki, ale nie uważam tego za problem. Najśmieszniej jest kiedy moja partnerka zaczyna mnie dotykać w okolicach mojego podbrzusza i niżej, najchętniej zacząłbym rechotać, ale nie chcę jej zniechęcać i ze stoickim spokojem czekam na dalszy rozwój sytuacji .

                        Skomentuj

                        • SexMan
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 22

                          #13
                          Napisał john_kruger
                          cholera mialem to samo, ale po pewnym czasie jak smyrala w tym samym miejscu-gilgotki z czasem ustepywaly-moja rada-czesciej sie miziajcie
                          Ja też wystarczylo ze przejeczhała palcem po stopie albo pachach a juz zwijałem sie ze smiechu... ale rada taka sama... powstrzymuj sie i miziaj jak najwiecej...
                          "Na seksapil kobiety wpływa to jak wygląda i to co ma na sobie"

                          Skomentuj

                          Working...