W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Kulki Gejszy- mogą przebić błone?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Beecia
    Świętoszek
    • May 2006
    • 1

    Kulki Gejszy- mogą przebić błone?

    Jestem jeszcze dziewicą i dostałam od mojego chłopaka kulki ale boję się ich użyć. Po prostu chcę się zapytać czy one mogą przebić błone dziewiczą??!! Z odp thx
  • Belaya
    Banned
    • Mar 2006
    • 92

    #2
    jakiej wielkosci? jak mniej wiecej 2x2 cm to po rozgrzaniu nie powinnas stracic dziewictwa (nie gwarantuje!), ale jak jest to jakiejs hardkorowej wielkosci - oj,nie wiem...

    Skomentuj

    • OMFG
      Erotoman
      • Mar 2006
      • 613

      #3
      To moze poczekaj z tymi kulkami az Cie chlopak rozdziewiczy, a poki co to mozesz je stosowac analnie - chyba takie wogole jest zalozenie. Chociarz na takich gadgetach to ja sie nie bardzo znam.

      Wypowiedz Belayi wydaje sie sensowna bo skoro palcem dziewictwa nie da sie raczej pozbawic to z mniejszymi kulkami tez nie powinno byc problemu.

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        Jak sie nie da palcem, jak sie da.
        A kulki pozbawia cie dziewictwa. Jak nie przy wkladaniu to przy wyjmowaniu.
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • YoungStallion
          Perwers
          • Jul 2005
          • 1184

          #5
          Napisał Beecia
          Jestem jeszcze dziewicą i dostałam od mojego chłopaka kulki ale boję się ich użyć. Po prostu chcę się zapytać czy one mogą przebić błone dziewiczą??!! Z odp thx
          A czy jak pierdne po grochowce to zapaszek bedzie wyczuwalny w promieniu jednego czy moze 2 metrow? Poradzcie mi nie wiem, bo chcialbym sobie na miescie swobodnie popierdywac ale boje sie ze moze sie to za bardzo rozniesc.

          ja pierd*le. Dziewczyno kulki w pipe chcesz wsadzac a facetowi sie nie oddasz? swiat jest chory
          a czy naprawde jest to pytanie ktore musisz koniecznie zadawac na tym forum? ile ty masz lat, 12?

          pewnie facet chcial dac Ci do zrozumienia ze w koncu chce Cie przeleciec i nie przypuszczal ze bedziesz chciala korzystac z tego sprzetu dalej bedac dziewicą

          taa wsadz se zestaw kulek w cipke i dalej badz dziewicą. Good Luck
          0statnio edytowany przez YoungStallion; 17-05-06, 10:05.
          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
          Stanisław Lem

          Skomentuj

          Working...