W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pieszczoty (do kobietek)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeswielki
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 13

    Pieszczoty (do kobietek)

    Witam was wszystkich mam małe pytanko do kobietek jak pieśćic kobiete w grze wstepnej jak wy to lubicie???? ja nie mam zadnych pomyslów a chciałbym zaskoczyć moja partnerkę z góry dziekuje za odpowiedzi.
  • Asiaczek
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 218

    #2
    mi według mnie najlepszym sposobem na grę wstępną jest oral ale nie tak od razu mnie najbardziej pobudza, ale przeciewz oprócz tego jest szereg pieszczot szalenie pobudzajacych...na przyklad delikatny masażyk albo bardzo namietne pocalunki pieszczenie pupy, brzuszka, całownie szyji, uszek albo na przyklad uzycie bitej smietany...oraz wiele innych pomysłów
    0statnio edytowany przez Asiaczek; 25-04-06, 17:33.
    "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
    W. Szymborska

    Skomentuj

    • grzeswielki
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 13

      #3
      a jakie miejsca sa najbardziej erogenne????

      Skomentuj

      • astevia
        Świętoszek
        • Apr 2006
        • 11

        #4
        Ja uwielbiam delikatne masowanie pośladków i lizanie sutków
        A później dopiero oral. Nie wyskakuj od razu do niej z językiem w okolicy jej krocza bo może się wystraszyć. Chyba że juz będzie trochę podniecona...

        Skomentuj

        • Enea
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1010

          #5
          No to ja wspólczuje twojej partnerce skoro brak ci wlasnej inwencji...

          a tak poza tym to Asiulek podała dobry odsyłacz tam bedziesz mogl sie doedukowac.. powodzenia w lekturze Pozdrawiam

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            Leniu!
            Poczytaj forum, kamasutra,pieszczoty, petting. Troszke jest tez w dziale seks. Moze nawet w pierwsyzm razie.
            Najlepiej zadaj pytanie szukajce.
            Do roboty!
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • grzeswielki
              Świętoszek
              • Apr 2006
              • 13

              #7
              no spoksik dziekuje poogliscie mi troche i chyba wykorzystam te kompiel i lekki masazyk a potem przejde do dzialas nardziej intymnych i bedzie dobrze dziekuje jeszcze raz bede prubowal w sobote jak wyjdzie to napisze cos pozdro all

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Nie ma recepty, bo każda dziewczyna lubi trochę inaczej.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                Working...