W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pieszczoty a okres

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nemezis-2u
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 15

    #16
    Ja robie tak....
    Ona kładzie sie pomiedzy moimi nogami plecami to mnie i pieszcze jej sutki + brzuszek... a ona odwdziecza mi sie masażem pleców swoimi piersiami... miodzio !!

    Skomentuj

    • TRS Broskow
      Perwers
      • Dec 2005
      • 961

      #17
      Napisał nemezis-2u
      Ja robie tak....
      Ona kładzie sie pomiedzy moimi nogami plecami to mnie i pieszcze jej sutki + brzuszek... a ona odwdziecza mi sie masażem pleców swoimi piersiami... miodzio !!
      yyyy, a możesz to narysować?

      Skomentuj

      • Ceglaaa
        Świętoszek
        • Dec 2005
        • 6

        #18
        zdecydowanie okres nie przeszkadza w dawaniu przyjemności mojemu mężczyźnie ) dla niego jest to czas przyjemności dla niego.

        Skomentuj

        • PrzepiłemNick
          Świętoszek
          • May 2006
          • 16

          #19
          Napisał nemezis-2u
          Ja robie tak....
          Ona kładzie sie pomiedzy moimi nogami plecami to mnie i pieszcze jej sutki + brzuszek... a ona odwdziecza mi sie masażem pleców swoimi piersiami... miodzio !!
          nie zapominaj, ze wiekszosc kobiet w czasie okresu ma nadbrzmiale/wrazliwe piersi i przesadne pieszczenie moze sprawiac im ból... co do brzuszka to tez czasem boli
          --
          Każdy jest "zboczony"... tylko nie każdy się do tego przyznaje otwarcie...

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #20
            Uświadomiłam sobie teraz jeszcze jedną rzecz. Raz, jeden jedyny raz zdarzyło mi się, że facet odmówił mi pieszczot dlatego, że miałam okres. Nigdy wcześniej- ani później dla żadnego innego faceta nie był to problem.
            Czy to ja mam dar przekonywania jakis niezwykły?
            Tyle razy czytałam to na forum męskie wypowiedzi absolutnie odrzucające czy to cunnilingus, czy klasyczny stosunek podczas okresu.
            Jak to jest?
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Luk
              Erotoman
              • Feb 2006
              • 427

              #21
              rojze wydaje mi sie ze wiekszosci facetom nie sprawia to problemu, predzej to kobiety te problemy wyolbrzymiaja

              Skomentuj

              • malinka1300
                Świętoszek
                • Jun 2006
                • 35

                #22
                Ja gdy mam okres... to nie ma mowy o pieszczotach czuje dyskomfort .. aczkolwiek to nie powód bym go nie dopieszczała. Zwykle sie nadal namietnie całujemy gryziemy szczypiemy.. naszczęście okres mam tylko 4 dni:p

                Skomentuj

                • LellyDivera
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2006
                  • 291

                  #23
                  Jak ja mam okres to boli mnie całe ciało i to 4 dni pod rząd.
                  Więc nie ma mowy nawet o dotykaniu...
                  Jestem też naburmuszona i zła na cały świat, więc nie ma mowy też o dotykaniu jego....
                  Przerąbane...

                  Skomentuj

                  Working...