W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

"Minetka"

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • julianna
    Banned
    • Dec 2006
    • 1036

    Napisał Markus
    Pieszczenie kobiety jest dla mnie bardzo przyjemnę i mógłybym to robić godzinami.
    a ja lubie faceta pieścić też godzinami i moge to robić cały dzień

    Skomentuj

    • zbigi
      Ocieracz
      • Nov 2006
      • 127

      Ja Nie Mam Nic Przeciwko Minetce

      Skomentuj

      • bash
        Świętoszek
        • Nov 2006
        • 10

        po ostatniej akcji mam dolną część języka przetartą o własne zęby... ale te dzwięki i widok własnej dziewczyny w momencie szczytowania mmMMMmm

        Skomentuj

        • dejwitt
          Świętoszek
          • Nov 2005
          • 9

          fakt w calej minetce najlepszy jest efekt koncowy , zadowolenie i usmiech kobiety...oczywiscie nie pomijam faktu ze i dla mnei tez jest bardzo przyjemne

          Skomentuj

          • Spooky
            Świętoszek
            • Dec 2006
            • 25

            a ja musze sie pochwalic ze zrobilem minetke dziewczynie juz podczas mojego drugiego stosunku w zyciu i musze powiedziec ze jest to ambrozja mmmmm.... mniam

            Skomentuj

            • kohout
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 34

              Archeolog ze mnie xD
              Ja uwielbiam robić minetkę. Nie tylko jej sprawia to ogromną rozkosz, ale mi też. Tylko czasami trudno jest się oderwać. mniam

              Skomentuj

              • Gurgun
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 707

                Ja się do takiej "roboty" garnę . Lubię smak cipki.

                I pytanie z OP dotyczyło tego, czy jest to przyjemne. No więc nie jest to taka sama przyjemność jak np seks, jednak sprawianie partnerce przyjemności jest przyjemnością samą w sobie.
                Gurgun - jaki jest każdy widzi

                Skomentuj

                • Adonnis
                  Banned
                  • Feb 2009
                  • 234

                  Otóż w minecie najbardziej cenię sobie, jak doświadczam jej wzdychających rozkoszy... Dla faceta to coś niesamowitego! Gdy się wije, porusza, drga i napiera... i jak się rozwiera... śluz i łapanie za głowę... wbija się paznokciami i szaleje...

                  Pode mną czuję, jak sie pręży twarda artyleria, ale wcale nie mam chęci przestać jej wymlaskiwać...

                  Już nie raz obserwowałem jej orgazm w takiej perspektywie - naprawde warto...

                  Skomentuj

                  • hagrid
                    Świętoszek
                    • Aug 2006
                    • 1

                    Uwielbiam mojej pani dobrze robić - jej widok w trakcie moich pieszczot jest bezcenny... jak przypomnę sobie wyraz jej twarzy to od razu mam na nią ochotę...

                    Skomentuj

                    • kohout
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 34

                      Napisał Adonnis
                      Otóż w minecie najbardziej cenię sobie, jak doświadczam jej wzdychających rozkoszy... Dla faceta to coś niesamowitego! Gdy się wije, porusza, drga i napiera... i jak się rozwiera... śluz i łapanie za głowę... wbija się paznokciami i szaleje...

                      Pode mną czuję, jak sie pręży twarda artyleria, ale wcale nie mam chęci przestać jej wymlaskiwać...

                      Już nie raz obserwowałem jej orgazm w takiej perspektywie - naprawde warto...
                      Otóż to. Nic dodać, nić ująć Nie rozumiem facetów, którzy twierdzą, że to obrzydliwe, a jak kobieta im robi dobrze to jest ok. Ja nigdy nie miałem oporów, a wręcz przeciwnie - uwielbiam to robić. Nie ma w tym absolutnie nic obrzydliwego

                      Skomentuj

                      • Simonetta
                        Świętoszek
                        • Apr 2009
                        • 3

                        Napisał Raine
                        No właśnie, psiamorda, tu sprawa się komplikuje

                        O ile oral ubóstwiam (w obie strony), to nie zrobiłem tego każdej z którą sypiałem. Może dlatego, że nie wszystkie mnie pociągały intelektualnie - nie umiem tego wyjaśnić, ale kiedy szedłem do łóżka z kobietą na zasadzie zaspokojenia, włączała mi się jakaś blokada

                        ja bym się chetnie skusila na tą 'intelektualną minetkę' , bardzo spodobała mi się Twoja wypowiedź

                        Skomentuj

                        • anduk
                          Koci administrator
                          • Jan 2007
                          • 3902

                          czy wy rownież czerpiecie jakąś przyjemność z tego ze robicie to waszej partnerce czy robicie to tak po prostu bo tak sie robi?
                          Minetkę kocham, lubię i szanuję
                          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                          Skomentuj

                          • wujcio_wodnik
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2006
                            • 261

                            ja jak anduk....to samo zdanie
                            Gdy umierał leżąc tutaj sam,
                            za ojczyznę, którą kochał ponad życie,
                            widział przyszłość, która zła była i podła,
                            chmury czarne, wiatr ze wschodu gonił z wolna,

                            Skomentuj

                            • evika
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1083

                              Napisał Raine
                              No właśnie, psiamorda, tu sprawa się komplikuje

                              O ile oral ubóstwiam (w obie strony), to nie zrobiłem tego każdej z którą sypiałem. Może dlatego, że nie wszystkie mnie pociągały intelektualnie - nie umiem tego wyjaśnić, ale kiedy szedłem do łóżka z kobietą na zasadzie zaspokojenia, włączała mi się jakaś blokada

                              Co nie zmienia faktu, że jak już się dossam, to nie odpuszczę
                              uslyszalam to kiedys od kogos. Podobnie w druga strone. Niektóre pieszczoty sa zarezerwowane dla specjalnych wiezi.

                              Skomentuj

                              • Sexy_man
                                Perwers
                                • Feb 2007
                                • 1163

                                Nic tak zębów nie wybiela, jak minetka co niedziela!
                                Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                                Skomentuj

                                Working...