W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pieszczenie mężczyzn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lucas21
    Erotoman
    • Jun 2011
    • 458

    #46
    Moja jak się zajmuję moją klatą, burzuchem i sutkami jest miłe, ale jak schodzi niżej to jest takie mocniejsze doznanie. Kiedyś przypadkiem na to wpadła jak całowała i lizała mi klate i jak zauważyła, że mnie tamto miejsce tak podnosi to od tej pory często tam sie bawi.. ręce całuje- również działa, palce do buzi i ssie też przyjemne uczucie.

    Skomentuj

    • hardkor
      Ocieracz
      • May 2007
      • 112

      #47
      ja lubię szyjkę uszy i pośladki, uwielbiam jak ktoś mnie masuje całuje daje klapsy.

      Skomentuj

      • Wujek

        #48
        Eee Mnie tam całowanie w usta, twarz wystarczą....a macanie i pieszczenie w jednym konkretnym miejscu.
        Wiecej mi do szczescia nie potrzeba

        Skomentuj

        • qaz12
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 44

          #49
          Najbardziej ptak okolice krocza i jader ale to juz koncowy etap pieszczenia. No i pod czas sexu oczywiscie pieszczenie jader

          Skomentuj

          • hardkor
            Ocieracz
            • May 2007
            • 112

            #50
            zapomniałem dodać okolice penisa są na prawdę super

            Skomentuj

            • taki_jeden_gosc
              Świętoszek
              • Aug 2012
              • 1

              #51
              Długo zaglądałem, w końcu się zarejestrowałem. Cześć

              No więc co do istoty wątku. Ja uwielbiam być pieszczonym i wręcz tego potrzebuję. Jak mnie kobieta przez 20-30 min nakręci to orgazm jest dużo silniejszy.
              A lubię: mizianie końcówkami włosów po całym ciele, dotyk, masaż, całowanie szyi, pleców, klatki, brzucha, ud i uszu.
              Seks oralny wkracza w pewnym momencie, ale w moją stronę raczej na krótko, bo skraca to późniejszy stosunek.

              Skomentuj

              • Scaramanga
                Perwers
                • Dec 2010
                • 872

                #52
                Bardzo lubię być pieszczony po głowie, tak delikatnie przeczesywany po włosach. Gdy idę do fryzjerki i jest jakaś fajna, a do tego wczuwa się w rolę to normalnie odpływam No i mam skrajne odczucia przy zchodzeniu z fotela albo mam namiot, albo jestem senny i skołowany Lubię też być lizany po sutkach, gdy moja panna właśnie popija gorącą herbatkę to odlot (to samo przy lodziku), no i mizianie piersiami po całym ciele

                Skomentuj

                • Attyla
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2012
                  • 235

                  #53
                  delikatny masaż pleców ( właściwie muskanie) soczystymi cyckami
                  "Człowiek jest tyle wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

                  Skomentuj

                  • Maryja_dziewica
                    Perwers
                    • Nov 2011
                    • 902

                    #54
                    Czy podobałoby się wam coś takiego? Siedzicie na łóżku, partnerka siada za wami, okracza was nogami i przywiera do pleców. Następnie zajmuje się ręcznie waszym sprzętem, drugą dłonią jajkami, a w międzyczasie całuje i liże po uszach i karku, szepcze sprośne słowa i przy wolnej dłoni maca ramiona, klatę, brzuch, uda, pośladki.
                    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                    Skomentuj

                    • elKoj69
                      Perwers
                      • Sep 2012
                      • 1195

                      #55
                      O jak najbardziej by się podobało Zwłaszcza całowanie i lazanie po uszach i karku oraz szeptanie sprośnych słów
                      Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                      Skomentuj

                      • Maryja_dziewica
                        Perwers
                        • Nov 2011
                        • 902

                        #56
                        Fajnie. W mojej wizji jest to wstęp do orala/penetracji lub samodzielna zabawa, jednak raczej po wyskoczeniu z ubrań. W końcu lubicie czuć na sobie rozpłaszczone nagie cycki, co?
                        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                        Skomentuj

                        • aryman
                          Banned
                          • Aug 2012
                          • 136

                          #57
                          Napisał Maryja_dziewica
                          W końcu lubicie czuć na sobie rozpłaszczone nagie cycki, co?
                          Aż się zacząłem zastanawiać czy wolę czuć je na plecach czy na klatce piersiowej, w zasadzie klata do klaty ale z drugiej strony włochy stanowią u mnie pewną izolację pomiędzy dwoma ciałami stosującymi się między efektami elektrojądrowymi w skład, których wchodzą kobieta, płeć żeńska i mężczyzna, płeć męska, czyli ja. Więc wychodzi na to, że wgniatanie cycków w plecy jest w zasadzie nawet lepsze.

                          Skomentuj

                          • Maryja_dziewica
                            Perwers
                            • Nov 2011
                            • 902

                            #58
                            A widzisz. Jestem bystrą dziewicą.
                            "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                            Skomentuj

                            • Maryja_dziewica
                              Perwers
                              • Nov 2011
                              • 902

                              #59
                              A masaż pośladków bimbałkami?
                              "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                              Skomentuj

                              • aryman
                                Banned
                                • Aug 2012
                                • 136

                                #60
                                Zależy od stosunku wielkości bimbałek do pośladków.

                                Skomentuj

                                Working...