W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Seks z parą (2Mbi+K) wasze przemyślenia/doświadczenia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anion780
    Świętoszek
    • May 2011
    • 1

    Seks z parą (2Mbi+K) wasze przemyślenia/doświadczenia

    Witam
    Zwracam się do was drodzy forumowicze z takim oto problemem. Na pewnym portalu poznaliśmy się drogą mailową.tzn. Ja i pewne małżeństwo. Ja mam 25l .Oni to jak sami siebie określają dojrzałe kochające się małżeństwo i mają po 45l. Odezwali się domnie ponieważ miałem w profilu zaznaczone (nawet niewiedzilem otym, że poznam Panią,Pare. Dlaczego się zastanawiam, a więc w ich profilu jasno jest zaznaczone że Pan którego chcą poznac musi byc koniecznie BI,osobiscie nie brzydze się tego itd.nawet takie doświadczenie może być fajne. Chciałbym was zapytać,czy ktoś kiedyś miał ,albo uczestniczył w podobnej sytuacji. Czego może oczekiwać takie małżeńśtwo.dodam że są bardzo mili, i ogólnie Pani bardzo atrakcyjna. Bardzo prosze o jakie kolwiek porady,przemyślenia.
  • kamil220288
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 4

    #2
    ja z partnerka tego próbowaliśmy dwa razy
    jestem hetero ale szczerze jak mi facet robił loda to lipa za początku ale jak on mi loda a ja z moją panną się całowałem i w ogóle to już mi nie przeszkadzalo nawet potem ja robiłem loda
    jedyne co mnie brzydzi w takich układach to calowanie faceta tego nigdy nie zrobię nawet po jego ciele ( poza lodem to jest fajne
    0statnio edytowany przez Kata; 24-05-11, 06:56. Powód: Ort.

    Skomentuj

    • felix1
      Świętoszek
      • Jul 2010
      • 12

      #3
      Nic tylko pozazdrościć ;D

      Skomentuj

      • Greeneyed
        Świntuszek
        • Aug 2010
        • 56

        #4
        szczerze, to marzy mi się coś takiego, tylko jakoś niełatwo znaleźć trzeciego do takiego trójkącika
        No Hell to discover
        I've got it all inside myself

        Skomentuj

        • abide
          Świętoszek
          • Aug 2006
          • 4

          #5
          Mi tez się marzy, ale nie łatwo znaleźć chętną parę z panem bi... w zasadzie prawie niewykonalne

          Skomentuj

          • Greeneyed
            Świntuszek
            • Aug 2010
            • 56

            #6
            Napisał abide
            Mi tez się marzy, ale nie łatwo znaleźć chętną parę z panem bi... w zasadzie prawie niewykonalne
            może niewykonalne to nie, ale bardzo trudne, a wydawałoby się, że wystarczy chcieć... cóż, nie do końca
            No Hell to discover
            I've got it all inside myself

            Skomentuj

            • nietoperz1977
              Świętoszek
              • Sep 2009
              • 1

              #7
              Spotykam sie z parą od jakiegoś czasu.

              Ja miałem podobna sytuacje. Spotkałem się z para. Na początku się troche krępowałem, ale potem juz było ok. Troche dziwne widziec koło siebie faceta ze stojacą pałą. Teraz powiem wam, że nie ma jak to posuwanie we dwóch jednej kobiety w obie dziurki i to uczucie jak czujesz jak w niej zderzają się o siebie penisy. Ja byłem w pochwie on ja posuwał analnie i dokładnie czułej jego kutasa jak w niej był. Potem robimy zmiane i jest naprawde świetnie

              Skomentuj

              • Motywatore
                Erotoman
                • Jun 2006
                • 639

                #8
                Napisał abide
                Mi tez się marzy, ale nie łatwo znaleźć chętną parę z panem bi... w zasadzie prawie niewykonalne
                Z tego co czytałem to mało która para przedstawia to w swoich opisach np. na portalu www.zbiornik.com
                Choć można i takie trafić które mają to w opisie.

                Ale jak byś zaczął wysyłać zapytania to się dowiesz.

                Skomentuj

                • lovebuster

                  #9
                  Napisał Greeneyed
                  szczerze, to marzy mi się coś takiego, tylko jakoś niełatwo znaleźć trzeciego do takiego trójkącika
                  Listę chętnych raczej trudno stworzyć
                  Pozostaje ogłoszenie typu:
                  "Zostało jeszcze tylko jedno wolne miejsce dla faceta" hihi

                  Skomentuj

                  • mihau1
                    Świntuszek
                    • Aug 2009
                    • 57

                    #10
                    Mam podobny problem to znaczy ja jestem bi i mam już za sobą zabawę z facetem, natomiast moja partnerka chyba nie chciałaby mnie widzieć jak dotykam i bawię się obcym penisem. Marzy mi się pobawić się układzie 1k+2m..
                    Życie to nie bajka....

                    Skomentuj

                    Working...