W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy chcielibyście zobaczyc partnera(kę) podczas sikania??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KrzysiekV
    Ocieracz
    • Jun 2006
    • 150

    #61
    Szczerze mowiac to mnie bardziej podniecalo, jak mialem 16 lat. Wtedy to pokazywalem dalekiej kuzynce a ona mi sie tez tym odwdzieczala. Takie jakies straszne podniecenie na temat wszystkiego zwiazanego z cipka.

    Teraz, to nie robie wielkiego hallo z tego. A do Paulinki: spokojnie pokaz chlopakowi, bo to fajnie wyglada.
    Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

    Skomentuj

    • Vaniliowy_Joe
      Ocieracz
      • Jul 2006
      • 156

      #62
      Myslę, ze to moze być bardzo podniecajace... Kiedys klikałem z dziewczyną na czacie, która miałą na to wielką ochotę i pofantazjowaliśmy trochę na ten temat...słodki temat
      Od czasu tego klikania często przychodzi mi ochota, zeby zrealizowac te fantazje...
      Kiedyś widziałem przez uchyloe drzwi jak moja kuzynka sika w toalecie.. podnieciła mnei ta sytuacja.

      Skomentuj

      • OMFG
        Erotoman
        • Mar 2006
        • 613

        #63
        A ja bardzo lubie patrzec jak moja dziewczyna siusia, malo tego - kreci mnie to niesamowicie.

        Skomentuj

        • turntabler
          Świętoszek
          • Jul 2005
          • 10

          #64
          gdy ludzie sie kochają to nie ma przed nimi barier a takie coś może jedynie dodać pikanterii w "igraszkach" jestem za!
          ...sex is sense of my existence...

          Skomentuj

          • tom123
            Świętoszek
            • Nov 2005
            • 14

            #65
            Nieraz widzałem jak partnerka sika ale krenci mnie to tak jakos na pół gwizdka.

            Skomentuj

            • Necroisis
              Świętoszek
              • Jul 2006
              • 10

              #66
              widziałam.. bo jak sie z kims jest.. to wchodzenie do łazienki.. to chyba norma uczestniczyłam.. bo lubie trzymac wtedy meskiego członka i... hmm lubie jak na mnie czasami partner nasika. a co w druga strone to zalezy od partnera.. nie wszyscy moi eks.. to lubili. ja lubie.
              niejeden bumerang nie wraca-wybiera WOLNOSC
              jestem tylko wolnym Bumerangiem

              Skomentuj

              • Zdradzony
                Świętoszek
                • Jun 2006
                • 12

                #67
                Napisał Necroisis
                widziałam.. bo jak sie z kims jest.. to wchodzenie do łazienki.. to chyba norma uczestniczyłam.. bo lubie trzymac wtedy meskiego członka i... hmm lubie jak na mnie czasami partner nasika. a co w druga strone to zalezy od partnera.. nie wszyscy moi eks.. to lubili. ja lubie.
                Necroisis / serio lubisz jak sika na Ciebie Twój partner? Ale czy do ust też Ci sika? - pytam poważnie... - jeśli nie, to na jaka część Twojego ciała sika??? I w jakich okolicznościach? - jestem bardzo ciekawy i szanuje Twoje upodobania, choć mnie to jednak nie podnieca... choć może troszke...

                Skomentuj

                • Necroisis
                  Świętoszek
                  • Jul 2006
                  • 10

                  #68
                  Napisał Zdradzony
                  Necroisis / serio lubisz jak sika na Ciebie Twój partner? Ale czy do ust też Ci sika? - pytam poważnie... - jeśli nie, to na jaka część Twojego ciała sika??? I w jakich okolicznościach? - jestem bardzo ciekawy i szanuje Twoje upodobania, choć mnie to jednak nie podnieca... choć może troszke...

                  roznie bywalo.. zaczeło sie od wspolnego prysznica.. potem człowiek swe pragnienia rozwija.. a teraz.. nie mowie ze to jest standard mych łozkowych spraw, ale czasami miłe urozmaicenie. wszak jesli znam partnera, wiem ze jest zdrowy(chodzi mi o nerki) to czemu nie? ps.nigdy nie praktykowałam takich zabaw z "jednorazowkami" wiadomo wszak ze na "pewne zabawy" mogą sobie pozwolic tylko ludzie co mają do siebie pewne zaufanie. nie polecam CI tego jeszcze robic po antybiotykach ale teraz w wakacje gdy pije sie duzo.. bierz kobiete nad jezioro(potem łatwiej wskoczyc do wody i sie opłukac) rozłoz kocyk.. i zaproponuj by Ci potrzymała penisa podczas sikania. potem ewentualnie zaproponuj jej zabawe w doktorka. niech sprawdzi ciepłote wydalanego moczu. w zaleznosci od jej zachowania, poczawszy od swietego oburzenia do czystej ciekawosci pomieszanej z podnieceniem, obserwuj nie naciskaj. i w chwili intymnosci powiedz ze chcesz ją zaznaczyc jako "swoj teren" jak piesek co znaczy suczke wtedy łatwiej Ci ją bedzie przekonac. ALE NIC NA SIŁE. Powodzenia
                  niejeden bumerang nie wraca-wybiera WOLNOSC
                  jestem tylko wolnym Bumerangiem

                  Skomentuj

                  • Vito
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2006
                    • 203

                    #69
                    Już to gdzieś pisałem.
                    Dla mnie kobieta oddawająca się tej czynności wygląda nadzwyczaj malowniczo.
                    Nie rzucę się na Nią natychmiast, ale mnie to kręci.

                    Piss zreszta uważam za świetną zabawę!!!
                    Patrz! To moja mroczna dusza.
                    Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

                    Skomentuj

                    • Szlajfka
                      Perwers
                      • Oct 2005
                      • 1057

                      #70
                      Widziałam parę razy jak mój facet sika i on też mnie widział, kiedys sikałam mu na klatę . Nawet podniecające trochę. Chcę żeby teraz on nasikał na mój brzuch. A trzymanie penisa podczas sikania też jest ciekawe, czuje się jak mocz przepływa przez niego Za****sta sprawa, nie mogę się doczekać keidy się znowu spotkamy i wypijemy piwko
                      Nadzieja umiera ostatnia....

                      Skomentuj

                      • Vaniliowy_Joe
                        Ocieracz
                        • Jul 2006
                        • 156

                        #71
                        Hm.. fajny temat Jak jakaś pani ma ochote zerknąc na parę kropel.. to zapraszam. Chętnie tez cos podobnego w wydaniu damskim bym oglądnął i poklikał o tym [email protected] albo priv

                        FLURL.com | Bringing Websites Together

                        .
                        0statnio edytowany przez Vaniliowy_Joe; 13-09-06, 11:27.

                        Skomentuj

                        • Ziomek6789
                          Ocieracz
                          • Apr 2006
                          • 156

                          #72
                          Widziałem moja Ukochana juz nie raz jak sika ale zbytnio mnie to nie podnieciło "KKC"
                          Kto Jest Za Legalizacja Niech Podniesie W Góre Ręce

                          Skomentuj

                          • lawlessness
                            Erotoman
                            • Aug 2006
                            • 504

                            #73
                            nigdy nie myślałam o tym w takich kategoriach, ale chyba niezbyt by mnie to kręciło
                            0statnio edytowany przez lawlessness; 23-09-06, 10:22.
                            Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                            Skomentuj

                            • loveNOmore
                              Świętoszek
                              • May 2006
                              • 3

                              #74
                              bardzo bym chciał to zobaczyc

                              Chętnie bym sie zakradł do lazienki gdy moja bejbe siusia niestety ona wie ze mnie do tego ciagnie i sie zamyka
                              love rulez

                              Skomentuj

                              • panja1
                                Świętoszek
                                • Nov 2005
                                • 23

                                #75
                                Napisał Vito
                                Już to gdzieś pisałem.
                                Dla mnie kobieta oddawająca się tej czynności wygląda nadzwyczaj malowniczo.
                                Nie rzucę się na Nią natychmiast, ale mnie to kręci.

                                Piss zreszta uważam za świetną zabawę!!!
                                Zgadzam się z przedmówcą.

                                Skomentuj

                                Working...