W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy chcielibyście zobaczyc partnera(kę) podczas sikania??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ania26
    Świętoszek
    • Sep 2010
    • 13

    Szczerze mówiąc, chyba nic niezwykłego to nie jest... Jak się mieszka razem...
    ;-)

    Choć z drugiej strony, niektórych facetów to rzeczywiście podniecało, kiedy widzieli mnie na kibelku ;-)

    Skomentuj

    • Darek76
      Świętoszek
      • Sep 2010
      • 10

      Ciekawe

      Widzialem mało tego mialem ochotę na cos wiecej ale jakos nie wyszło

      Skomentuj

      • koneser666
        Erotoman
        • Aug 2010
        • 502

        Ja też mam ochotę na "coś więcej", zona nawet wspominała mimochodem, ale jak na razie pozostaje to w sferze planów. Własicwie to ona pierwsza o tym mówiła, mnie to jakoś nie przyszło do głowy, ale teraz czuję że mnie to kręci.. Mam nadzieję, że kiedyśto zrealziujemy.
        HATE ME!

        Skomentuj

        • Darek76
          Świętoszek
          • Sep 2010
          • 10

          Widze ze nie jestem sam w moim grzechu :-P mam nadzieję ze kiedys spotkam rownie wyuzdana jak ja kochanke

          Moze znajdzie sie osoba ktora podzieli sie mokrymi fantazjami :-P

          Skomentuj

          • chili...
            Świntuszek
            • Aug 2010
            • 58

            Tak oczywiście widziałam nie raz - nie da się inaczej mając jedną łazienkę
            "Coś więcej" również było - w obie strony.Powiem tak - miłe urozmaicenie któro przez pewien czas kręci - potem przez wiele lat nie wracaliśmy do tego i jakoś specjalnie mnie w chwili obecnej nie ciągnie do tego
            Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice, optymista nie jest tego zdania, ale ma nadzieję.
            Julian Tuwim

            Skomentuj

            • walid68
              Świętoszek
              • Jul 2010
              • 43

              hmmm widziałem nawet pieściłem jak sikała, odlot miała podwójny. to było bardzo podniecająco.

              Skomentuj

              • Darek76
                Świętoszek
                • Sep 2010
                • 10

                Czy chcielibysie zobaczyć partnerkę podczas sikania

                Mógłbyś Opisać jak wyglądały te pieszczoty ciekaw jestem jak to wygląda od strony technicznej

                Skomentuj

                • walid68
                  Świętoszek
                  • Jul 2010
                  • 43

                  Pieściłem ją językiem palcem. szczególnie w okolicy między łechtaczką i ujściem cewki moczowej. i jak się odprężyła zaczęła sikać i jednocześnie szczytowała, miała pełny odlot.
                  musisz się liczyć z tym, że będzie na Ciebie sikać, ja chciałem wręcz pragnąłem.

                  Skomentuj

                  • Sexy_man
                    Perwers
                    • Feb 2007
                    • 1163

                    Ja tam jestem liberalny w sprawach intymnych. W tym i w tej.
                    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                    Skomentuj

                    • Ahead
                      Ocieracz
                      • Sep 2010
                      • 188

                      widziałam kilka razy kolegę z którym się spotykam w celach czysto seksualnych. Konkretnie to sikał na mnie, czyli bawiliśmy się w tzw. piss sex. Fajna zabawa, tym, którzy lubią bardziej perwersyjny seks gorąco polecam

                      Skomentuj

                      • Matth
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 178

                        Chętnie bym zobaczył taką sytuacje, nie ukrywam ze kręci mnie taka fantazja. Ale partnerka nigdy by sie na takie cos nie zgodzila
                        0statnio edytowany przez Matth; 13-10-10, 01:09.
                        "Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie." - Oscar Wilde

                        Skomentuj

                        • Darek76
                          Świętoszek
                          • Sep 2010
                          • 10

                          Ogólnie widzę ze nie ma zbyt wielu amatorów ,amatorek pissu czyżby moje marzenia są zboczone?

                          Skomentuj

                          • koneser666
                            Erotoman
                            • Aug 2010
                            • 502

                            To, że mało osób coś praktykuje, nie oznacza od razu że jest to zboczone
                            HATE ME!

                            Skomentuj

                            • Darek76
                              Świętoszek
                              • Sep 2010
                              • 10

                              U mnie to tylko sfera marzen moja żona nigdy sie na to nie zgodzi ale kiedyś spróbuje

                              Skomentuj

                              • YoungStallion
                                Perwers
                                • Jul 2005
                                • 1184

                                Nie pojmuję jak można się moczem podniecać. Widziałem jak moja kobieta siusia i kompletnie mnie to nie rajcuje.
                                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                                Stanisław Lem

                                Skomentuj

                                Working...