W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy chcielibyście zobaczyc partnera(kę) podczas sikania??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • alexandra191
    Świntuszek
    • Jul 2007
    • 45

    myśle, że nie bardzo, bo ku*pa sama nazwa wskazuje nie pachnie perfumami prawda? a raczej siki jakie by nie były raczej ich nie czuc jak ktos przy kims sika... no nie wiem, moze zle mysle, ale coz...;]

    Skomentuj

    • Szarotka
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 236

      Napisał Szarotka
      Ja nie miałam okazji, ale sama myśl troche mnie kręci...
      Chyba piss też bym polubiła...
      Uaktualniam dane!
      Już miałam masę okazji przyglądać się Lubemu i trzymać, i celować też. Fajna sprawa. Nie podnieca mnie to, ale bardzo to lubię - tak w ramach zacieśniania więzi między nami.

      Pissingu też próbowałam i uwielbiam!

      Skomentuj

      • brzoskwineczka
        Perwers
        • Sep 2009
        • 824

        Nie podniecają mnie takie rzeczy. Dla mnie to intymna kwestia nieseksualna. Wolę robić to samej i żeby partner również robił to sam. Niecierpię niewygłuszanych toalet.
        ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

        "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

        Skomentuj

        • Junona
          Erotoman
          • Aug 2007
          • 468

          Widziałam i ja też nie mam oporów, ale ani nas to ziębi ani grzeje.
          Pain is an unavoidable side-effect of life.

          Skomentuj

          • heroinka

            zupełnie mnie to nie podnieca ale nie obrzydza mnie w zaden sposob jesli widze partnera podczas korzystania z toalety, taka o zwykła czynnosc fizjologiczna, troche jak mycie zebow, chociaz ja nie chciałabym być ogladana w takiej sytuacji, ale tez nie robiłabym problemu jakby partner wkroczył do lazienki kiedy sikam

            Skomentuj

            • brzoskwineczka
              Perwers
              • Sep 2009
              • 824

              Ale to jest bardzo intymne, jak np. wycieranie się po stosunku. Wycieranie jego nasienia czy swoich soczków - nie lubię jak patrzy i już.
              ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

              "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

              Skomentuj

              • Zakochanyy
                Świętoszek
                • May 2009
                • 13

                Tak, dziś niespodziewanie naszła mnie na to ochota, by po prostu zobaczyć, ależ było jej zdziwienie niesamowite

                Skomentuj

                • Bambiii
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 852

                  Nie wiem, co może być podniecającego w oglądaniu przefiltrowanej krwi, wydostającej się z cewki moczowej. Znam lepsze podniety.
                  Eat shit.

                  Skomentuj

                  • Andrzej012
                    Świętoszek
                    • Sep 2009
                    • 19

                    A ja to uwielbiam

                    Skomentuj

                    • syrenka24
                      Banned
                      • Jun 2009
                      • 129

                      moze jeden raz z ciekawosci

                      Skomentuj

                      • Holy inquisitor
                        Erotoman
                        • Aug 2009
                        • 756

                        Jakoś nie pociąga mnie chęć zobaczenia partnerki siedzącej na tzw kiblu. Natomiast mam nieodpartą chęć zobaczenia jej jak robi to na mnie.

                        Skomentuj

                        • Andrzej012
                          Świętoszek
                          • Sep 2009
                          • 19

                          Jakoś nie pociąga mnie chęć zobaczenia partnerki siedzącej na tzw kiblu.

                          Nie koniecznie na kiblu jak to nazwales(as) .Plener jest super tylko trzeba pamietac o chusteczkach

                          Skomentuj

                          • heroinka

                            Napisał heroinka
                            ...chociaz ja nie chciałabym być ogladana w takiej sytuacji, ...
                            mała zmiana:
                            do obecnego partnetra mam tak dużo zaufania że zupełnie by mi nie przeszkadzało gdyby była taka potrzeba zebym przy nim skorzystała z toalety
                            ani ciut ciut
                            i w drugą stronę tak samo
                            jestem też pewna że on w tym momencie myśli bardzo podobnie

                            Skomentuj

                            • artekc
                              Świętoszek
                              • Mar 2009
                              • 20

                              widziałem 2 swoje partnerki-w warunkach"polowych"wygląda to nawet podniecająco

                              Skomentuj

                              • Aktywny
                                Świętoszek
                                • Oct 2009
                                • 6

                                Kiedyś tak sie nawaliłem że ledwo stałem na nogach, odchyły od pionu miałem takie że masakra no i zachciało mi sie sikać, no to wyciągam interes i próbuje zacząć. Na szczęści moja ówczesna dziewczyna to zauważyła próbowała utrzymać mnie w pionie no i interes mi przytrzymywała żebym sie cały nie oblał. Ją to nie kręciło ot zwyczajna partnerska pomoc mnie też raczej takie coś nie pociąga.

                                Skomentuj

                                Working...