W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klapsy, Lanie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Paweł17

    Slabe klapsy nic nie daja w moim mniemaniu, i niewiem jak moglyby mnie podniecic. Ale np uderzanie piescia albo kopanie chetnie, tyle ze nie w obie strony, to ja musialbym byc strona dominujaca.

    Skomentuj

    • tybetiusz
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 23

      uderzanie piescia albo kopanie chetnie (...) ja musialbym byc strona dominujaca
      To mnie by już to w ogóle nie podniecało...

      Skomentuj

      • Wesoly Jas
        Banned
        • May 2009
        • 239

        lubie dawac klapsy i widziec malutka zgrabniutka dupeczke w kwiaty. Nie raz to robilem ale na zyczenie partnerki. Kopac nigdy nie kopalem bylem przez 3 lata pilkarzem takze jakby zasadzil kopniaka w glowe mysle ze bym ja zabil na miejscu...

        Skomentuj

        • Sajana
          Perwers
          • Mar 2009
          • 852

          chciałabym spróbować, ale mój partner ilekroć "bierze zamach" wyhamowywuje przed samą pupą...

          ale jak się poza łóżkiem 'słownie przepychamy' to nierzadko da mi klapsa wtedy, a jak sie go zapytałam czemu nie robi tego jak sie kochamy to po 1. mówi że nie mógłby patrzeć na moją czerwoną pupę, po 2. że dlaczego ma mnie uderzyć skoro robie to na czym mu zależy.... no rozśmieszył mnie
          Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

          Skomentuj

          • Edi&
            Świętoszek
            • Aug 2009
            • 29

            Uwielbiam dawać klapsy mojej ukochanej, tylko ją to nie kręci tak bardzo jak mnie. Chciałbym jakoś przekonać moją kobietę, że to jednak fajna i podniecająca zabawa.

            Skomentuj

            • erilen
              Ocieracz
              • Aug 2009
              • 144

              Zastosuj warunkowanie klasyczne, z nieregularnym wzmocnieniem, czyli nie zawsze i nie za często pacniją ją w okolicach orgazmu.
              Chrześcijaństwo uczyniło wiele dla miłości czyniąc ją grzechem.
              Anatole France

              Skomentuj

              • lady_mysterious
                Erotoman
                • Jun 2009
                • 550

                klapsy,ugniatanie, szczypanie wszystkie metody zmolestowania pośladków są u nas obustronnie bardzo mile widziane
                1 + 1 daje 69
                ale to już wyższa matematyka

                Skomentuj

                • Tajger
                  Erotoman
                  • Jun 2007
                  • 403

                  Napisał sister_lu
                  okazało się, że moje klapsy są za mocne. J


                  facet nie mógł usiąść przez długi czas ? ;>
                  I Dont Really Knows What "sorry" means

                  Skomentuj

                  • Donald & Daisy
                    Świętoszek
                    • Aug 2009
                    • 47

                    Donald: Mamy zamiar niedługo spróbować seksu na bardzo ostro, więc być może i klapsy się zdarzą przy "piesku" . Co Daisy?

                    Daisy: <tak>

                    Skomentuj

                    • Cordoba
                      Ocieracz
                      • Aug 2009
                      • 125

                      Ja lubie, ale nie aż tak, żeby mnie dupsko bolało i było gorące i czerwone, fakt faktem lubie ból ale do granic możliwości
                      ..:: Nie Ten To Następny - Na Jednym Frajerze Świat Się Nie Kończy !! ::..

                      Skomentuj

                      • Karookarolina
                        Perwers
                        • May 2009
                        • 1050

                        Ja lubie bardzo ostre klapsy, szczegolnie podczas palcówki, lub paluszków w pupci naprzemiennie z rimmingiem i jeszcze do tego plucie na obie dziurki. Lubie czuc przez resztę dnia/nocy co się działo, chociażbym nie mogła usiąść na tyłku.
                        Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                        Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                        Skomentuj

                        • Dominujacy
                          Ocieracz
                          • Aug 2009
                          • 183

                          Napisał Cordoba
                          Ja lubie, ale nie aż tak, żeby mnie dupsko bolało i było gorące i czerwone, fakt faktem lubie ból ale do granic możliwości
                          Cordoba,

                          polecam przerwy na masowanie pośladków kostką lodu. Zapewniam Cię, że będzie odlot.
                          Dominujący
                          First and Last and Always
                          God's busy. Can I help you?

                          Skomentuj

                          • Kochana
                            Banned
                            • Jul 2005
                            • 249

                            szaleję za mocnymi klapsami w tyłek podczas pozycji na pieska, bardzo mnie to podnieca!
                            0statnio edytowany przez Kochana; 25-08-09, 23:58.

                            Skomentuj

                            • anduk
                              Koci administrator
                              • Jan 2007
                              • 3902

                              Jak ktoś jest niegrzeczny to dostaje klapsy i lańsko Najwygodniej wymierzać sprawiedliwość chyba w pozycji germańskiego oprawcy (na jeźdźca) oraz przy pozycji na łyżeczki.
                              If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                              Skomentuj

                              • anita
                                Świętoszek
                                • Jun 2006
                                • 32

                                ja bardzo lubię delikatne klapsy podczas seksu w pozycji na jeźdźca.. Kręci mnie to strasznie.. A za mocne - nie wchodzą w rachubę

                                Skomentuj

                                Working...