W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pełna dominacja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    #16
    chciałbym ruchać jak rimmigator, on zna sie na dominowaniu

    Skomentuj

    • YoPuta
      Ocieracz
      • Aug 2010
      • 102

      #17
      uwielbiam być traktowana jak tania dziwka w łóżku <3
      If u want 2 be my boy lick my pussy 4 my joy, lick it up, lick it down, lick my pussy all around, here i am

      Skomentuj

      • pakier
        Świętoszek
        • Jun 2007
        • 9

        #18
        Napisał Naughty_girl
        ...a już do kompletnego szaleństwa doprowadziły mnie zdjęcia pewnej pary na jednym z portali erotycznych gdzie mężczyzna profesjonalnie wiązał swoją partnerkę i robił z nią wszystko na co miał ochotę, łącznie z wyprowadzaniem jej, całkiem nagiej, na smyczy po parku.
        Chciałbym looknąć. Podzielisz się linkiem?

        Skomentuj

        • Naughty_girl
          Ocieracz
          • Sep 2009
          • 100

          #19
          Opisz do dokładniej i wstaw w dziale "opowiadania erotyczne" chętnie poczytam
          I won't hurt you, unless you ask me to...
          hurt you.

          Skomentuj

          • Stela7
            Tygryska
            • Aug 2009
            • 985

            #20
            W codziennym życiu nie może nikt mną rządzić..cenie bardzo swobodę,prywatność...za to w sexie jedna strona musi dominować...zdecydowanie i ostro..wtedy czerpię z tego przyjemność na maxa.
            "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              #21
              rimmingator nauczysz mnie w dominujący sposób przekładać towary?

              daj no mi jakie linki z xvideos.com!!!!!!!!!

              Skomentuj

              • Lex31
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2009
                • 395

                #22
                Pełna dominacja, pełna władza - fizyczna i (co ważniejsze) psychiczna to wzniesienie się na zupełnie inny poziom percepcji. A seks daje wtedy doznania niemożliwe do opisania. Warto poświęcić nawet kilka lat żeby wytresować prawdziwą Sukę.
                friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                Skomentuj

                • keepitsecret
                  Świętoszek
                  • Oct 2010
                  • 18

                  #23
                  chetnie bym sie w takie cos zabawil. mysle ze rzeczywiscie fani dominacji dziela sie na dwie grupy, psychiczni i fizyczni. mnie chyba bardziej kreci psychiczna warstwa tego tematu. takie oddanie sie kobiety w rece mezczyzny ktoremu ufa moze byc calkiem podniecajace dla obu stron pod warunkiem ze ich dzialania sa akceptowane przez obie strony. fizycznosc jest chyba prostsza.. wszystko widac od razu, nie ma tajemnicy, ale pewnie moze byc rownie podniecajaca. z czystej ciekawosci chcialbym sprobowac 'posiadania' swojej suni.

                  Skomentuj

                  • Garf
                    Świntuszek
                    • Jun 2010
                    • 57

                    #24
                    Napisał keepitsecret
                    chetnie bym sie w takie cos zabawil. mysle ze rzeczywiscie fani dominacji dziela sie na dwie grupy, psychiczni i fizyczni. mnie chyba bardziej kreci psychiczna warstwa tego tematu. takie oddanie sie kobiety w rece mezczyzny ktoremu ufa moze byc calkiem podniecajace dla obu stron pod warunkiem ze ich dzialania sa akceptowane przez obie strony. fizycznosc jest chyba prostsza.. wszystko widac od razu, nie ma tajemnicy, ale pewnie moze byc rownie podniecajaca. z czystej ciekawosci chcialbym sprobowac 'posiadania' swojej suni.

                    Dobrze powiedziane. Interesuje mnie coś podobnego. Kwestia aby znaleźć partnerkę która by się na to zgodziła, lub jeśli nie miała by być to pełna dominacja to chociaż podczas 'zabaw' seksualnych.

                    Osobiście nie widzę w tym nic dziwnego, wszystko jest dla ludzi, pod warunkiem właśnie, że oboje się na to godzą.
                    Jak powiedział pewien kat - "Każdy ma prawo być porąbany"

                    Skomentuj

                    • Banderas
                      Banned
                      • Jan 2010
                      • 115

                      #25
                      powiem wam z doświadczenia że można wytresować kobietę do poziomu suki ale nie zrobisz tego z każdym przepadkiem jednak takie predyspozycje muszą być wrodzone.

                      Skomentuj

                      Working...