W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Lewatywa jako element gry wstępnej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przyjaciel40
    Perwers
    • Jul 2010
    • 1116

    #46
    spróbuj

    po co zastanawiasz się napewno tylka Ci nierozerwie spróbuj
    porozmawiaj z parnerką albo kobietą , która Ci zrobi to komfortowo ( jeśli się zna )
    Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

    Skomentuj

    • Ania26
      Świętoszek
      • Sep 2010
      • 13

      #47
      Napisał swawolna_n
      Wolę zrezygnować z anala, niż robić sobie lewatywę. A już lewatywa, jako czynność wspólna, to w ogóle odpada. Kwestie związane z wypróżnianiem wolę zachować dla siebie, nie chcę mu się z tym kojarzyć.
      Też tak myślałam... dopóki nie spróbowałam we dwoje...

      Skomentuj

      • koneser666
        Erotoman
        • Aug 2010
        • 502

        #48
        Napisał przyjaciel40
        po co zastanawiasz się napewno tylka Ci nierozerwie spróbuj
        porozmawiaj z parnerką albo kobietą , która Ci zrobi to komfortowo ( jeśli się zna )
        Nie zna się i jest przeciwna takim praktykom. Miała chyba kiedyś w szpitalu i bardzo niemiło to wspomina..
        HATE ME!

        Skomentuj

        • przyjaciel40
          Perwers
          • Jul 2010
          • 1116

          #49
          koneser666
          i tu jest "pies pogrzebany" w szpitalu to robia na odwal natomiast jeżeli połączycie czułość z opcja lewatywy napewno będzie ciekawie ( wypróżnianie załatwcie indywidualnie )
          Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

          Skomentuj

          • koneser666
            Erotoman
            • Aug 2010
            • 502

            #50
            Tak, tylko wiesz jak to jest - jak raz czegoś zaznała i ma z tym niemiłe wspomnienia, to przekonywanie idzie jak po grudzie. Zresztą, ta lewatywa to ewentualnie tylko pod kątem anala, a i z tym idzie ciężko, więc jak na razie problem i tak jest czysto teoretyczny.
            HATE ME!

            Skomentuj

            • YoPuta
              Ocieracz
              • Aug 2010
              • 102

              #51
              nie no jeśli przed seksem analnym albo ktoś lubi 'takie sporty' to czemu nie.
              ja osobiście nie jestem do tego przekonana, ale 'NIGDY NIE MÓW NIGDY'
              If u want 2 be my boy lick my pussy 4 my joy, lick it up, lick it down, lick my pussy all around, here i am

              Skomentuj

              • przyjaciel40
                Perwers
                • Jul 2010
                • 1116

                #52
                przyjemnośc lewatywy polega na pewnej "bezwstydności" i oddaniu się partnerowi też
                Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                Skomentuj

                • spoko

                  #53
                  Napisał przyjaciel40
                  tiiiiiiiiia ale jakie wspaniałe uczucie jak lewatywę robi Pani Pan kiedy trzeba wypiąć pupcię pokazać najbardziej intymne dziurki i być grzecvznym bo można dostać klapsa.
                  partner nakremuje dziureczkę w pupci potem rozchyli pośladki i powolutku wsunie końcówkę węża i teraz delikatnie z wyczucie odkręci zawór od lewatywy i będzie masował brzuszek żeby ciepła woda z ziołami powolutku spływała do pupci.
                  A potem gdy Pani siedzi na tronie i wypuszcza wodę wraz z nieczystościami może robić partnegowi stojącemu przed nią lodzika co za pełnia zaufania co za PERWERSJA
                  Ech kto tego nie doznał niech nie mówi o perwersji


                  Napisał bears
                  tutaj dokladnie opisales do czego sluzy lewatywa podczas seksu. my stosujemy w roznych zabawach jako kare lub uzywajac do straszenia gdy osoba grajca ulegla role nie chce byc posluszna. super zabawa
                  podpisuje sie obiema rekami super sprawa, lubie zarowno jako ulegly jak i dominujacy

                  a lewatywa jako element gry wstepnej? to sie rozumie samo przez sie
                  zwlaszcza jesli osoba ktora ja dostanie bedzie obiektem zabaw analnych
                  0statnio edytowany przez Gość; 27-10-10, 22:11.

                  Skomentuj

                  • j23pl
                    Świętoszek
                    • Dec 2010
                    • 1

                    #54
                    Napisał przyjaciel40
                    przyjemnośc lewatywy polega na pewnej "bezwstydności" i oddaniu się partnerowi też
                    Kiedyś wymysliłem aforyzm "Największe namiętności rodzą sie przy przekraczanu barier Tabu". Nigdy nie zapomnę chwili gdy moja dziewczyna po zaplikowanej lewatywce pobiegła do talaety, poprosząc mnie po chwili o papierosa... Myślę że rzeczywiście Ci którzy tego nie przeżyli nie wiedza jak niewykłe to przeżycie...

                    Skomentuj

                    • przyjaciel40
                      Perwers
                      • Jul 2010
                      • 1116

                      #55
                      Napisał j23pl
                      Kiedyś wymysliłem aforyzm "Największe namiętności rodzą sie przy przekraczanu barier Tabu". Nigdy nie zapomnę chwili gdy moja dziewczyna po zaplikowanej lewatywce pobiegła do talaety, poprosząc mnie po chwili o papierosa... Myślę że rzeczywiście Ci którzy tego nie przeżyli nie wiedza jak niewykłe to przeżycie...
                      .................."Największe namiętności rodzą sie przy przekraczanu barier Tabu". ................i tu masz rację .
                      a ja niezapomnę gdy dziewczyna siedzą w toalecie na muszli opróżniała brzuszek z podanego płynu lewatywą oczywiście był to schłodony do odpowiedniej tepmperatury napar ziołowy a ja stałem przed nią z rozpiętym rozporkiem, a ona ssaała mojego penisa.Ten odgłos pyłatującej wody z jej tyłeczka ssanie moego tyłeczka i mój orgazm.
                      Ful perwersja.
                      Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                      Skomentuj

                      • spermopompka
                        Świętoszek
                        • May 2015
                        • 40

                        #56
                        Pierwsze początki związane z tym zabiegiem pamiętam z domu. Obok nas mieszkała znajoma pielęgniarka. Pewnego razu zrobiła użytek z irygatora jaki znajdował się*w domu.

                        Zdaje sobie sprawę jak niewdzięcznym słowem jest lewatywa, jakie wzbudza skojarzenia i nie ma niewiele wspólnego z erotyką to mogę śmiało powiedzieć,*że jest ciekawym dodatkiem do igraszek. Bez wątpienia ważniejsza od lewatywy jest osoba która wykonuje zabieg.

                        Sam zabieg lubię za to, że składa się*z szeregu czynności które stopniowo, krok po kroku wyzwalają coraz to bardziej intensywniejsze emocje.

                        Skomentuj

                        • przyjaciel40
                          Perwers
                          • Jul 2010
                          • 1116

                          #57
                          i tu masz rację
                          Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                          Skomentuj

                          • spermopompka
                            Świętoszek
                            • May 2015
                            • 40

                            #58
                            Pamiętam magiczny dzień kiedy to wszystko się zaczęło. Nigdy nie przejawiałem fascynacji do zabiegów medycznych. Wręcz nienawidziłem ich, bałem się jak ognia, robiłem uniki albo odwlekałem sprawę na wszelkie możliwe sposoby.

                            Lewatywy robione zwykłą gumową gruszką jakoś do mnie nie przemawiają. Płyn wchodzi dość płytko co zmniejsza efektywność zabiegu i pod ciśnieniem co powoduje pewien dyskomfort.

                            Preferuję jak zabieg jest wykonywany irygatorem. Lubię jak płyn wypełnia moje wnętrze. Ze wszystkich pozycji jakich doświadczyłem lubię klęczeć na kolanach z wypiętymi pośladkami podparty czołem bądź łokciami.

                            Zabieg wydaje się interesujący bo prowadzi mnie do zupełnie innego orgazmu, intensywnego i zbliżającego się wyjątkowo powoli. Ten efekt opóźnienia doprowadza mnie do szału.
                            0statnio edytowany przez spermopompka; 29-05-15, 23:59.

                            Skomentuj

                            • OlaiKrzyś
                              Świętoszek
                              • May 2015
                              • 26

                              #59
                              Przed analem jak najbardziej, i mimo pierwszych wątpliwości i obaw o pożądanie po takim zabiegu, przyznaje, że to był dobry pomysł. Może nie podnieca nas to do tego stopnia by robiła mi loda podczas wypróżniania, ale uważamy, że warto. Po pierwsze dlatego, że partnerka czuje się po tym pewniej, kiedy kochamy się analnie, a po drugie ze względów zdrowotnych.

                              Skomentuj

                              • mirekmolenda
                                Świntuszek
                                • Dec 2014
                                • 57

                                #60
                                Podrzucam porady z bloga kolesi:


                                oraz


                                WAŻNE - płukanie dupska to element higieny ogólnej i zalecane przed każdym stosunkiem, nie tylko homo- ale i het*******ulanym.
                                -----------------
                                felching
                                fisting
                                onan

                                Skomentuj

                                Working...