W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Przerżnąć jak rasową sukę.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • itakpowiem
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 215

    #61
    hehe, chyba tylko przy takim seksie, się naprawdę dobrze bawię

    Skomentuj

    • Quink
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 30

      #62
      Na spokojny seks masz jeszcze czas, tak bedziesz sie mogl kochac jak bedziesz mial 40 lat ;p ludzie mlodzi sa bardziej energiczni i nie widze w tym nic zlego ze rozladowuja swoja energie w lozku z malym hardcorkiem
      Kobieta albo kocha albo nienawidzi... nie ma nic trzeciego

      Skomentuj

      • itikka
        Ocieracz
        • Jun 2009
        • 162

        #63
        Napisał Quink
        Na spokojny seks masz jeszcze czas, tak bedziesz sie mogl kochac jak bedziesz mial 40 lat ;p ludzie mlodzi sa bardziej energiczni i nie widze w tym nic zlego ze rozladowuja swoja energie w lozku z malym hardcorkiem

        nie moge
        wlasnie chcialam sie dopisac, ze mnie denerwuje w moim ze strasznie jest wrazliwy na moje jeki, wycofuje sie natychmiast, a ja czasem lubie jak mnie poboli.

        ale widze, ze to juz nie dla nas watek, bo moj partner powoli zbliza sie do 40 )))) dziadka se wzielam, to mam

        ps. tak szczerze, to malolaty mu w kondycji nie dorownuja, nie wspomne o wielogodzinnych sesjach i wielu orgazmach po obu stronach ) no ale w koncu jeszcze nie ma 4 dych ))

        Skomentuj

        • Cordoba
          Ocieracz
          • Aug 2009
          • 125

          #64
          Uwielbiam!!! Zawsze mój partner powtarzał, że kobieta na codzień powinna być damą, a szmata w łóżku ) i tak sie u nas dzieje )
          Jestem grzeczna, ale w łóżku zawsze sponiewiera mnie jak sukę - zawsze mnie to rajcowało, ale przestalam o tym mowic swoim partnerom, bo jednegi sploszylam. Teraz się nie boje i jestem zaspokojona. HA!!
          ..:: Nie Ten To Następny - Na Jednym Frajerze Świat Się Nie Kończy !! ::..

          Skomentuj

          • latinio
            Świętoszek
            • Aug 2009
            • 1

            #65
            ehhh koleś ile masz lat? jeśli jesteś młokosem to jeszcze zrozumiem ale jak choćby po 18 to zawaliłeś swoje wychowanie seksualne! bierzesz ją jak chcesz, najlepiej z zaskoczenia-siedzicie, ona np czyta gazetę a ty ją rzucasz na łóżko i jedziesz! bez pytań czy jej dobrze, bez ulgowego traktowania. tzn nie zapomnij się-masz wyglądać jakby ci na tym nie zależało i myślisz tylko o swojej żądzy ale jej ma być też dobrze. ale skoro cię o to prosi to laska musi się znać na rzeczy;] oby cię nie zdominowała bo to chyba ma byc twoja działka

            Skomentuj

            • Centurion
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 132

              #66
              Jakis czas temu moja kobieta powiedziała mi ze ma fantazje,zebym był "władczy" i "dominujacy",zebym potraktował ja jak swoja "dziweczke".W sobote spełnilem ta fantazje,wziąłem ja tak poprostu,mówiłem do niej,że jest moja suczka,moja dziwka,ze ma mi obciagac,bo to jej obowiązek,że ma się mnie spytać czy może mieć orgazm.Mocno dociskałem jej głowe jak mnie pieściła.No ogólnie,szeroko pojeta słowna dominacja,była zachwycona.Teraz chce pójść dalej oprócz słow,oczywiście kajdanki,wibrator,bede kazał jej dla siebie sie rozebrać,napisałem jej dzisiaj ze chce zeby swoim zachowaniem wręcz błagała mnie o seks.Pomysłów mam sporo,ale jeszcze mam pytanie o jedno skoro chce,żebym traktował ja jak moja suczke to może kupie jakaś obróżke i jej załoze na czas seksu?Co o tym myślicie?

              PS:napisałem w tym temacie,bo nie ma sensu zakłądać nowego.

              Skomentuj

              • walle

                #67
                Chce na ostro, moja dziewczyna też tak lubi.
                Powoli dodawajcie jakieś drobne rzeczy i w końcu skumasz o co chodzi.
                Nic na siłe, oby dwie strony muszą tego chcieć!!
                Pogadaj z nią szczerze jak to ma wyglądać, to jest rozwiązanie najlepsze, każdy lubi co innego!

                Skomentuj

                • cukierkowadama
                  Świętoszek
                  • Dec 2009
                  • 12

                  #68
                  * ciągniecie za włosy
                  * bicie po posladkach
                  * szczypanie w sutki
                  * bicie po piersiach ( można dodać też po twarzy ale nie mocno !! )
                  * rozkazywanie ( uzywanie wulgarnych okresleń tupy s*ko, szm*to, ku*wo itp )
                  * mówienie ostrych słów ( "liż kutasa s*ko !," "ssij go ", " wypinaj sie ku*wo " itp )
                  Bo ta Kobieta wiele przeszła, a mimo to od Ciebie nie odeszła ! :*

                  Skomentuj

                  • walle

                    #69
                    -bicie kutasem po twarzy
                    -bicie paskiem po pupie(ale tu już wyższy level)
                    -jesteś stanowczy i pewny siebie podczas tych zabaw
                    -bierzesz wszystko bez pytania
                    -posuwanie w usta(ostre)
                    -rozkazy wulgaryzmy
                    To już się powtarzam, jak mi cos przyjdzie nowego to napisze

                    Skomentuj

                    • Antymonka
                      Świntuszek
                      • Oct 2009
                      • 77

                      #70
                      Wow, jestem pełna podziwu dla twojej dziewczyny

                      A co do tematu to właśnie wczoraj ja zostałam potraktowana jak suczka mmrrr.... Uwielbiam to...

                      W skrócie to - skrępowane ręcę, ostry piesek, ciągnięcie za włosy, mocne klapsy na tyłek (ajj potrafi przyłożyć, ale to uwielbiam-zwłaszcza przy piesku). Nie uznawanie mojego sprzeciwu, np jak przy analu mnie trochę bardziej zaboli zasłania mi usta ręką i każe być cicho Ma być jak on chce i koniec gadania. Oczywiście porządny lodzik był także
                      Połaskotał ją.
                      -Nie! Przestań, przestań!
                      Pocałował ją.
                      -Nadal mam przestać?

                      Skomentuj

                      Working...