W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wlasna sperma

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Berbel
    Świętoszek
    • Aug 2012
    • 17

    Kiedyś miałem obiekcje przed tym, ale teraz nie widzę problemu by po "pełnym" lodziku dać partnerce buziaka z języczkiem albo całować piersi na które przed chwilą trysnąłem
    Kiedyś dziewczyna zaskoczyła mnie zupełnie całując mnie po obciąganku i poczułem swoją spermę w swoich ustach

    Skomentuj

    • hairless
      Świętoszek
      • Aug 2012
      • 4

      Lubię posprzątać po sobie i moja koleżanka też przy tym warjuje...a ma dziewczyna spust dobry...nie ma jak mix soków na brzuszku i wspólna uczta...

      Skomentuj

      • Tygryski
        Świętoszek
        • Aug 2012
        • 15

        Hmm...ja nie próbowałem, aczkolwiek nie mam obiekcji pocałować swojej kobiety bezpośrednio po lodziku chociaż nie często się to zdarza. Jeżeli chodzi o jakieś zlizywanie to niemiałem przyjemności i jakoś mnie to nie kręci...o wiele bardziej gdy ona może ją zlizać...

        Skomentuj

        • badacz
          Ocieracz
          • Oct 2009
          • 156

          próbowałem swoje spermy nie raz i nie dwa... kiedyś była bardziej słono-gorzka bo jadłem dużo soli i paliłem... teraz jak nie sole tyle i nie pale wogóle to ma całkiem dobry smaczek
          --->>>DaNgEruSe<<<---
          ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

          Skomentuj

          • hotboy77
            Świętoszek
            • Sep 2009
            • 10

            pewnie że tak, a lubie ją zlizywać jak wycieka z cipki lub z twarzy dziewczyny

            Skomentuj

            • MrBlack
              Banned
              • Aug 2013
              • 127

              Próbowałem. Przy pocałunku z dziewczyną również.
              Może być

              Skomentuj

              • basior

                Próbowałem i to nie raz, smak nie powala ale żadnych oporów przed tym nie mam.

                Skomentuj

                • Fuler
                  Świętoszek
                  • Sep 2013
                  • 5

                  Skoro moja żona czuje ten smak to jak mógłbym jej okazać że sam się nim się brzydzę? I vice versa, całuję ją będąc umorusanym jej soczkiem

                  Skomentuj

                  • Jack Daniel's
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2013
                    • 244

                    Jak już sobie przy okazji masturbacji trafiłem w twarz... to spróbowałem. Trochę drapie w gardło, ale wódka też drapie z drugiej strony

                    Skomentuj

                    • linked
                      Świntuszek
                      • Jan 2014
                      • 63

                      Uważam, że nie ma w tym absolutnie nic złego. Skoro moja dziewczyna połyka moją sperme to czemu sam mam się jej brzydzić?? Niemal po każdym lodziku całujemy się zanim jeszcze połknie i część spermy ląduje w moich ustach. Podobnie po stosunku gdzie na koniec daje jej buziaka w ociekającą cipke. Myślę, że jest to bardzo podniecające i zbliża ludzi do siebie.

                      Skomentuj

                      • dragonis
                        Świętoszek
                        • Nov 2013
                        • 17

                        Długo się nie mogłem do tego przekonac. Wiele razy próbowałem i zawsze w ostatnim momencie rezygnowałem. Byłem zawsze napalony na to, a zaraz po wytrysku myśl o połknięciu własnej spermy napawała mnie obrzydzeniem. W końcu zmusiłem się, tzn. położyłem się na fotelu z nogami w górze i penisem nag głową skierowanym czybeczkiem do ust - prawie dotykałem językiem. Pierwszy raz - trysnąłem na twarz, oczy, zaraz wstałem i się wytarłem, ale kilka kropel poszło do ust. Smak - bezsmaku. Po wszystkim - to uczucie lekkiego obrzydzenia. Mimo wszystko - chciałem to zrobić w 100% ponownie.
                        Za drugim razem zmusiłem się do utrzymania otwartych ust - na szczęście nie trafiłem dokładni i tylko jedno tryśnięcie weszło do ust - przełknąłem i jak najszybciej znów wstałem, wytarłem się i ponownie lekkie obrzydzenie czułem.
                        Wreszcie za trzecim razem wytrzymałem z otwartymi ustami całe tryskanie, wszystko trafiło na miejsce - do moich ust. Po chwili przełknąłem. Początkowe obrzydzenie zamieniło się w dumę - oto mogę.
                        Kilka następnych razy tak samo zrobiłem, już z coraz mniejszymi oporami. Teraz - tryskam sobie na dłoń lub brzuch i zlizuję. Czasami tryskam do kubeczka - wówczas zbieram spermę z 2 - 3 razów i wypijam - naprawdę polubiłem ten smak. Naprawdę polecam.
                        Jestem bi - lubię, kiedy kobieta spija moje nasienie, lecz teraz nauczyłem się też zlizywania spermy, gdy czasami spotkam się z facetem. I powiem Wam, że dzieki temu sex zawsze jest lepszy - wiem, że nie pojawi się w pewnym momencie wywołujący zgrzyt element typu "łykasz? nie? szkodaaaaa".

                        Skomentuj

                        • tozo83
                          Świętoszek
                          • Dec 2014
                          • 23

                          Moja żona często wyciera papierem i idzie do toalety po wytrysku w cipce - a ja chcę ją zacząć wprowadzać w tematy Perwersyjne i mam ochotę wylizać jej spermę z cipeczki jak zacznie wypływać
                          Szkoda życia...

                          Skomentuj

                          • Dawid12
                            Świętoszek
                            • Dec 2014
                            • 10

                            Ja też próbowałem i nie miałem żadnych oporów. Ale lepiej smakuje preejakulat jest taki fajnie słodki a ja produkuję tej wydzieliny naprawdę dużo.

                            Skomentuj

                            • cub
                              Świętoszek
                              • Jan 2015
                              • 4

                              ja uwielbiam na skype pokazywać Paniom taką zabawe. Strasznie je to podnieca. Tylko trudno znaleźć taką która to lubi. Ale jak już się znajdzie to ekstra. Tak się dać zdominować. Oddaje pod władanie takiej kobiecie całego siebie. Cały moj orgazm. Np zabawa start stop z masturbowaniem kiedy już mam penisa nad ustami i nogi nad głową. I one sterują tym kiedy dojdę. Potem grzecznie pokazuje całą sperme na jezyku i połykam. Super uczucie. A jeszcze jak widzi to kobieta którą to podnieca. Pała pęka z rozkoszy. Mój nick na skype to niktwaznynikt jak by ktoś miał ochotę na taki pokaz to proszę pisać śmiało.

                              Skomentuj

                              • mirekmolenda
                                Świntuszek
                                • Dec 2014
                                • 57

                                Spijanie spermy od siebie, czy ściekającej pomiędzy rowem (i K i M) to nic nowego. Smakuje rożnie: raz gorzko (zwłaszcza u palaczy papierosów i lubiących alkohol, raz nieco obojętnie lub wręcz słodko. To BIAŁKO więc czego się bać!
                                -----------------
                                felching
                                fisting
                                onan

                                Skomentuj

                                Working...