W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocałunek po seksie oralnym.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bi.girl
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 380

    nigdy nie mieliśmy z tym problemu i zarówno po minetce jak i po lodzie się całujemy, co jest mega podniecające z resztą po lizaniu słoneczka tez się całujemy, jakoś nie widzę w tym nic obrzydliwego
    but if you gimme your love, you won't regret it.
    now gimme your touch, you won't forget it.

    Skomentuj

    • rim-fan
      Świętoszek
      • Jul 2009
      • 22

      Zarówno ja jak i moja kobieta uwielbiamy się całować po oralu (moja partnerka zawsze najpierw zlizuje swoje soczki z mojej twarzy). Niestety jeszcze nie miałem okazji całować się z nią po spuście w do jej buzi (mam nadzieję, że już niedługo tego spróbujemy) a bardzo mi się to marzy. Powiem więcej - marzy mi się, żeby się długo bawić z nią spermą w ustach - na zmianę ją sobie wypluwać do buzi. Nie mogę się doczekać kiedy zrealizuję tę fantazję

      Skomentuj

      • red_painterka
        Perwers
        • Sep 2009
        • 997

        brak medycznych przeciwskazań
        Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

        Ignorance is bliss.

        Skomentuj

        • Stela7
          Tygryska
          • Aug 2009
          • 985

          Nie mam nic przeciw...całujemy się przed i po...i jest to całkiem naturalne
          "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

          Skomentuj

          • ASAMITA27
            Banned
            • Sep 2009
            • 94

            czemu mialo by to brzdzic jesli nie ma juz spermy w ustach to nie ma sprawy,a i male pytanko a pocalunek po lizaniu drugiej dziurki brzydzi was.

            Skomentuj

            • rim-fan
              Świętoszek
              • Jul 2009
              • 22

              Napisał ASAMITA27
              czemu mialo by to brzdzic jesli nie ma juz spermy w ustach to nie ma sprawy,a i male pytanko a pocalunek po lizaniu drugiej dziurki brzydzi was.
              A czemu miałby brzydzić?? Uwielbiam całować się z dziewczyną po tym jak nawzajem liżemy sobie tyłeczki. To bardzo podniecające!

              Skomentuj

              • szysko
                Świntuszek
                • Dec 2009
                • 92

                Z mojej strony absolutny brak oporów w całowaniu po seksie. Ciężko mi wyobrazić sobie coś co moglibyśmy robić razem dla przyjemności w łóżku, po czym brzydziłbym się ją pocałować.

                Skomentuj

                • czarnulka_22
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2009
                  • 212

                  Zero oporów pocałunki przed i po

                  Skomentuj

                  • panm

                    Zdecydowanie się nie brzydzę! Uwielbiam pocałunek z języczkiem zaraz po tym, ja moja miła zrobi mi dobrze...

                    Skomentuj

                    • Holy inquisitor
                      Erotoman
                      • Aug 2009
                      • 756

                      Napisał Stela7
                      Nie mam nic przeciw...całujemy się przed i po...i jest to całkiem naturalne
                      Tak samo jest i w moim związku

                      Skomentuj

                      • Lubartowiak
                        Erotoman
                        • Oct 2006
                        • 487

                        Napisał Aśka
                        No tak, kobieta ma połykac/miec finisz w ustach, ale dla faceta sperma fe?
                        Nie dla każdego

                        Toż to hipokryzja jakaś "ja Ci buźkę zaspermię ale 'po' przepłucz ją dobrze bo nie mam zamiaru czuć smaku tego gówna podczas całowania"
                        "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

                        Skomentuj

                        • brzoskwineczka
                          Perwers
                          • Sep 2009
                          • 824

                          Jak ma suchy nosek to możemy przedyskutować
                          A tak całkiem serio - obecny partner panuje nad czystością twarzoczaszki podczas minetki i mogę mu dać bez oporów buzi a nawet pocałować zjęzyczkiem. Poprzedni... fe, jak potwór z bagien wyglądał. I jakoś tak z jego ust to czasami jakiś taki brzydki zapach szedł - niekompatybilny z moimi soczkami
                          Po lodziku zawsze się całujemy, jak ejakulat sama czuję za mocno to po prostu popijam wodą.
                          ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                          "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                          Skomentuj

                          • FagT
                            Świętoszek
                            • Aug 2009
                            • 6

                            dla mnie jest to normalne, jeśli ona nie ma oporów to czemu ja mam mieć

                            Skomentuj

                            • rozyczka70
                              Erotoman
                              • Mar 2007
                              • 656

                              ...skoro mnie wylizał - nie widzę przeszkód w całym tym afekcie, by oddać się namiętnym pocałunkom.
                              ...podobnie i odwrotnie - po oralu też nie ma przeciwwskazań do ustnej namiętności
                              Rozyczka
                              vel
                              Szukający Myśliciel

                              Skomentuj

                              • D'Artanian
                                Świętoszek
                                • Nov 2009
                                • 43

                                Po seksie oralnym pocałunek jak najbardziej, nie widzę w tym nic obrzydliwego.
                                Ale jak chcę chłopaka pocałować mając jeszcze spermę w ustach to jest wielkie NIE, co mnie dziwi, bo jak połknę to i tak coś jeszcze pozostaje w buzi. heh może nie tyle ile było, ale jest...

                                Skomentuj

                                Working...