W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co wsadzacie sobie w pupe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nilieth

    Napisał bstok19pas
    oj ja miałem takw pupie tak paluszki do 4, pomidorka, pomarancze, małe jabłko, dezadorant.
    Wszytko gitara, ale tego pomidorka to nie kumam. Jak można sobie zaaplikować w odbytnicę coś, co ma konsystencję masła i się gniecie przy lekkim ściśnięciu?

    Skomentuj

    • pop
      Świntuszek
      • Sep 2006
      • 54

      A już myślałem Nilieth, gdy zobaczyłem, że ostatni post w temacie jest Twojego autorstwa, że dowiem się, co sobie wsadzasz...

      Skomentuj

      • lubie_kobietki
        Ocieracz
        • Jul 2009
        • 131

        Napisał pop
        A już myślałem Nilieth, gdy zobaczyłem, że ostatni post w temacie jest Twojego autorstwa, że dowiem się, co sobie wsadzasz...
        Też jestem rozczarowany.

        Napisał Nilieth
        ...Jak można sobie zaaplikować w odbytnicę coś, co ma konsystencję masła i się gniecie przy lekkim ściśnięciu?
        Będziemy teraz wiedzieli po co Kilerowi "Dwa twarde pomidorki"

        Skomentuj

        • bstok19pas
          Świętoszek
          • Aug 2007
          • 29

          napier wkładam sobie coś wiekszego kilka palców, butelke a potem jak mam luźniejszą dupcie wsadzam pomidorka. z reguły nie niszczą się.
          zdazyło się tylko kilka razy

          Skomentuj

          • Nilieth

            bstok, kreatywny jesteś facet.
            Napisał pop
            A już myślałem Nilieth, gdy zobaczyłem, że ostatni post w temacie jest Twojego autorstwa, że dowiem się, co sobie wsadzasz...
            Och panowie...Jak możecie w ogóle...Egzaltacja i palpitacja trzęsą mą kobiecą duszą. Azaliż nie przystoi to zacnym kawalerom podejrzewać niewinną niewiastę o takie praktyki, gdzieżby tam jej szlache....yyy....znudziło mi się.

            eot

            Skomentuj

            • pop
              Świntuszek
              • Sep 2006
              • 54

              JWP,

              Znamy my Ci niewinność Twoją i lękiem przejmuje nas myśl już sama o zabawach przyjemnych a pożytecznych Twoich, jakoby bez li wsadzania odbywac sie miały. Jest to przecie mysl , co trudno ją zmiarkowac nawet, stąd Bóg mi świadkiem, że apele pocznę do Cię wystosowywać dopóki wyznaniem nie ukoisz ciekawosci duszy mojij, spokój jej błogi podarowując...

              Skomentuj

              • Basiatv
                Świętoszek
                • Oct 2009
                • 1

                Ostatnio King Dong o średnicy około 7 cm. Wcześniej palce, ogórki, mniejsze dilda, butelki.

                Skomentuj

                • Bambiii
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 852

                  Ja wkładałam tylko czopki. Ale to było z 10 lat temu.
                  Eat shit.

                  Skomentuj

                  • ram
                    Świętoszek
                    • Aug 2009
                    • 28

                    Ja ostatnio 2 tubki po cygarze , odrazu lepiej , jakie są dobre domowe nawilżacze, ale nie krem ?

                    Skomentuj

                    • alexw
                      Świętoszek
                      • Oct 2009
                      • 5

                      Palce, szyjka butelki po szampanie (hardcore), wreszcie anal plug. Rzeczy typu spory ogórek, czy sztuczny penis sprawiłyby chyba sporo bólu - nie próbowałem, ale może kiedyś...

                      Skomentuj

                      • wyuzdana90
                        Świętoszek
                        • Oct 2009
                        • 13

                        sama sobie nie wsadzam ale mój były ... wsadzał mi baaaardzo różne rzeczy, począwszy od swojego penisa, palce, język skończywszy na wibratorze, ogórku, szyjki butelki od szampana i takich różnych głupich rzeczy...

                        Skomentuj

                        • red_painterka
                          Perwers
                          • Sep 2009
                          • 997

                          W okresie dzieciństwa był to sporadycznie czopek (ale nie samodzielnie)
                          A niedawno - patyczek do badań sanepidowskich. I na tym zakończyłam na zawsze przygodę z wsadzaniem sobie "tam" czegokolwiek.
                          Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                          Ignorance is bliss.

                          Skomentuj

                          • Frodo Baggins
                            Perwers

                            Wspomógł BT
                            • Feb 2009
                            • 1174

                            Napisał wyuzdana90
                            (...)skończywszy na wibratorze, ogórku, szyjki butelki od szampana i takich różnych głupich rzeczy...
                            głupie, niegłupie, byle wrażenia były odlotowe

                            Skomentuj

                            • wyuzdana90
                              Świętoszek
                              • Oct 2009
                              • 13

                              Napisał Frodo Baggins
                              głupie, niegłupie, byle wrażenia były odlotowe
                              wszystko było by spoko, gdyby nie to że butelka była z szampanem... ahhh te bąbelki

                              Skomentuj

                              • Natasz
                                Świntuszek
                                • Jun 2009
                                • 60

                                ja tez nie mialem jeszcze nic ani nie zamiezam miec nic prucz czopkow
                                Odwaga nie oznacza braku leku ale sztuke jego opanowania

                                Skomentuj

                                Working...