W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

SCAT - jestem fetyszystą kupy! - !w poście scat foto

Collapse
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts
 • ScatPerwersyjny
  Świętoszek
  • Mar 2024
  • 2

  SCAT - jestem fetyszystą kupy! - !w poście scat foto

  Hej!

  Jestem 32 letnim fetyszystą. Moim fetyszem jest scat czyli uwielbienie do praktyk z kupą.
  Tak, tak na serio to lubię, choć to bardzo duże tabu, zwłaszcza dla kobiet, tak pragnąłbym poznać właśnie kobietę, która podzielałaby moje upodobania.
  Mam 32 lata, a od ponad 15 pociąga mnie ten fetysz/perwersja.
  Stale czuję ogromne podniecenie, a nawet coraz większe.

  Scat jest jako część praktyk bdsm wykorzystywana by np. poniżać stronę uległą, degradować, pokazywać, gdzie jest jej miejsce.

  Ja mam zupełnie inne podejście. Jestem ogromny pasjonatem praktyk z kupą. Kontakt z kałem moim bądź partnerki daje mi podniecenie, spełnienie seksualne i zbliżenie z tą kobietą ogromne, do tego stopnia jestem z nią blisko, że aż używam jej kału. Dla mnie swoją drogą to coś bardzo romantycznego i zbliżającego dwie osoby (o ile dwie czują tak samo i mają tego potrzebę).

  Chciałem się podzielić moim fetyszem, gdyż jest on BAAARDZO mało popularny i tak, wiem.. hejtowany. Po wielu latach jestem już uodporniony na podśmiec***ki z tego tematu wszak kupa to super temat to żartowania i też mnie często śmieszy.

  Tu na tej stronie jednak pragnąłbym odnaleźć swoją bratnią duszę, kogoś z kim super bym porozmawiał prywatnie, a kto wie, może na rozmowie by się nie skończyło.

  Finalnie pragnąłbym związać się z taką kobietą na stałe i mieć nasze "gówniane" tematy intymnie między sobą bez oporów i tabu między nami.

  Chętnie pogadam z Wami, poczytam Wasze przemyślenia, też odpowiem na pytania, jak by ktoś coś to dawajcie.
  Szczególnie zapraszam kobietki. Pełna dyskrecja z mojej strony to zrozumiałe, zapraszam do rozmowy prywatnej.

  !uwaga! - pewnie nie dla każdego, zdjęcie mnie + kupa

  a w załączniku poniżej drugie ujęcie dla tych chętnych

  Pozdrawiam gorrąco wszystkich!
  Załączone Pliki
Working...